مسئولیتی به رنگ سلامتی

مسئولیتی به رنگ سلامتی

شیوع بیماری کرونا در دنیا باعث اتفاقات ناگوار بسیاری شده است. کشور ما نیز به عنوان یکی از کشورهای درگیر با این بیماری در حال حاضر در وضعیتی نه چندان مناسب به سر می برند و مردمان همه روزه در استرس ابتلا به این بیماری هستند.

همانطور که سعدی شاعر پرآوازه می گوید بنی آدم اعضای یک دیگرند؛ همه ما انسانها در قبال یکدیگر وظایفی بر عهده داریم. شرکت ها و موسسات نیز تعهداتی نسبت به جامعه خود در شرایط عادی و علی الخصوص به وقت بحران دارند.

نیکوکاران شریف به دنبال اجرای ماموریت خود که حمایت از خانواده های بی بضاعت می باشد، مسئولیت اجتماعی خود را در وقایع اخیر و بیماری همه گیر کرونا در قبال همه افراد تحت پوشش خود ایفا نموده است.

مددکاران واحد حمایتی ما در نیکوکاران شریف، در آخرین روزهای سال ۱۳۹۸ و در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به دیدار خانواده های تحت پوشش این موسسه رفتند و ضمن اهدای سبد کالای حمایتی نوروزی، اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده به این خانواده ها اهدا نمودند.

همه ما مردمان یک سرزمین هستیم و لازم است در شرایط بحرانی همدلی و کمک به یکدیگر را فراموش نکنیم، تا بتوانیم با موفقیت از سختی ها عبور کنیم.

همچنین لازم به ذکر است به شما خیرین عزیز یادآوری کنیم که ویروس کرونا با درصد شیوع بالای خود می تواند جان عزیزان شما را نیز تهدید کند، لذا فراموش نکنید دست های خود را به صورت مرتب با آب و صابون شسته و ضدعفونی کنید؛ همچنین از بیرون رفتن و حضور در مکان های عمومی بپرهیزید.

در این روزها بیشتر از همیشه مراقب خودتان و عزیزانتان باشید.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد