سبد نوروزی نیکوکاران شریف برای خانواده ها

سبد نوروزی نیکوکاران شریف برای خانواده ها

سال ۹۸ نیز با تمام مشکلات و سختی هایی که داشت، در حال تمام شدن است. این روزها با شیوع بیماری کرونا خیابان ها حس و حال همیشه را ندارد، اما این دلیل بر این نیست که نوروز این سنت قدیمی و دیرینه را با پهن کردن سفره هفت سین در خانه هایمان جشن نگیریم و از شروع بهاری دوباره در زندگی خود؛ شاد نباشیم.

بنیاد نیکوکاران شریف امسال به کمک خیرین و یاران همیشگی خود، با اضافه کردن «سبد نوروزی» اهدایی به خانواده های تحت پوشش خود، یک سین دیگر را به سفره خانواده های بی بضاعت اضافه کرد. این کار خیر به جز همراهی شما میسر نبود و همراهی خیرین بوده است که ما را در رساندن عشق و محبت به خانواده های تحت پوششمان یاری کرده است.

همچنین؛ شایان ذکر است که با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور،‌در راستای تامین سلامتی شما و خانواده های نیازمند، امسال کمک های نقدی جمع آوری شده از شما عزیزان، به صورت الکترونیکی به سبد خانوارها واریز خواهد شد.

نیکوکاران شریف در راستای رسیدن به جامعه ای آرمانی و بدون فقر تلاش می کند. تمام چیزی که ما می خواهیم، آسایش و آرامش برای تمام هموطنان عزیزمان در همه جای کشور است.

امیدواریم مطلع باشید که ساختن جامعه ای بدون فقر و رنج کاری سخت است و بدون همدلی و کمک خیرین و مردم، عملا غیرممکن است.

بنابراین شما نیز به این کار خیر و پسندیده دعوتید؛ و می توانید با یاری رساندن به ما در این مسیر برای رسیدن به جامعه ای زیبا و بدون رنج قدم بردارید.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد