خیریه نیکوکاران شریف

بیانیه نوروز دکتر شیوا محمدی نیک مدیرعامل و بنیانگذار

بیانیه نوروز دکتر شیوا محمدی نیک مدیرعامل و بنیانگذار

به نام خداوند نعمت بخشنده رحم گستر

بهاران عالی ترین پیامبران و نشانه های خداوند است که زایش و رویش را در منتهای سکون و رخوت عالم هستی قرارداد تا بدین سان به اشرف مخلوقات ضرورت تغییر و دگرگونی را جبرییل وار وحی کند.

با الهام از این مهم و برابر آنچه که این جمع را به فعالیت مسئولانه در بهبود مؤلفه های زندگی نیازمندان و کودکان بیمار و کم توان هدایت کرد، از نخستین روزهای زمستان ۱۳۹۳ تلاش را بر آن نهادیم تا دست در دستشان گذاشته و شانه به شانه ایشان، مسیر سخت توانمندسازی را از نقطه اوج بحران را تا تثبیت شاخص های بهبود روحی و جسمی و رسیدن به نقطه نهایی توانمندی مطلق هموار سازیم.

اصل شفافیت همواره یکی از رویکردهای مهم در مؤسسه خیریه نیکوکارن شریف و بنیاد نیکوکاری فرشته ها بوده و هست. از این رو در مسیر انجام فعالیت ها خود را بصورت داوطلبانه در برابر رصد سازمان های معتبر دولتی و بین المللی قرار دادیم تا بتوانیم منشوری از انسان دوستی را فرای ملیت، قومیت و مذهب به جامعه جهانی و به نمایندگی از ایران عزیز معرفی کنیم و در پرتوی این مهم در سال ۱۳۹۸ موفق به کسب مقام مشورتی از شورای اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل شدیم.

خوشحالیم که جدا از رسیدگی مؤثر به نزدیک ۱۳ هزار نفر مددجو در استان های تهران، مازندران، گیلان و سیستان و بلوچستان، امروز به عنوان یکی از سازمان های مورد وثوق در ارائه کمک های امدادی به هنگام بروز بلایای طبیعی و ساخت تجهیزات و ابنیه بنیادی همچون مدارس و مراکز بهداشت در سراسر کشور شناخته می شویم و این افتخار چیزی نیست که بدون حضور یکایک خیرین شریف و بزرگوار ممکن باشد؛ از این رو مراتب احترام و سپاس خود را به حضور ارجمند و گرانمایه تان تقدیم می داریم.

در پایان از یکایک مدیران فعال در حوزه کسب و کار و صاحبان بنگاه های اقتصادی کالا و خدمات دعوت می کنیم تا ضمن پیوستن به جمع شرکت هایی که در حوزه ی مسئولیت اجتماعی مشغول به یاری رسانی به نیازمندان در پهنه ایران هستند پیوسته و ضمن تقبل حمایت از پروژه های زیربنایی و انسان دوستانه و برخورداری از معافیت های مالیاتی، به عنوان بخشی از جامعه خیرین شاهد و ناظر پیشرفت برنامه هایی باشند که به برکت وجود پرمهرشان می تواند امکاناتی بس حیاتی را علی الخصوص در استان های محروم چون سیستان و بلوچستان مهیا سازد.

در پایان برای یکایک نیکوکاران شریف، مددکاران اجتماعی و حمایتی و مددجویان بزرگوارمان در آغازین روزهای سال ۱۳۹۹ با اهدای صمیمانه ترین شادباش های نوروزی، سعادت و خوشبختی را آرزومندم و امید آن دارم تا در آغاز چهاردهمین قرن از طلیعه خورشیدی، آفتاب برکت بر آسمان وطنم هماره برقرار باشد و در کنار هم و به کمک هم، آینده ای روشن را برای فرزندانمان بسازیم.

دکتر شیوا محمدی نیک
مدیرعامل و بنیانگذار

نظر خودتان را ارسال کنید