جشن سالیانه دیدار حامیان با کودکان تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاران شریف

جشن سالیانه دیدار حامیان با کودکان تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاران شریف شامگاه روزهای چهارم و پنجم شهریور ۱۳۹۶ در پارک ارم تهران با حضور پرشور خیرین و مردم پایتخت برگزار شد .

سازمان خیریه

در این رویداد که هر شب در دو بخش دو ساعته برگزار شد ، کودکان تحت سرپرستی این نهاد مردمی ضمن استفاده از مجموعه برنامه های سرگرم کننده و جذاب شامل اجرای موسیقی زنده ، برنامه کودک ، گریم صورت و مسابقه تجربه شیرینی را در کنار حامیان خود داشته و در انتها عکسی به یادگار را به خیرین بنیاد هدیه کردند . همچنین برای آشنایی بیشتر ، کودکان مددجو به روی سن فراخوانده شدند و ضمن تکریم ایشان ، هدایایی از طرف واحد مددکاری بنیاد به این عزیزان اهدا شد .

رادیو شریف که بصورت هفتگی و منظم از طریق شبکه های مجازی بنیاد به اطلاع رسانی فعالیت های در حال انجام می پرداخت نیز در طی روزهای برگزاری جشن دیدار در قالب دو برنامه نیم ساعته و بصورت زنده اطلاعاتی جدید را در اختیار مخاطبان این مجموعه قرارداد . در ادامه چکیده رخدادهای خبری بنیاد نیز در بخش های مختلف برنامه استیجِ دیدار به حضار انعکاس داده شد .

مرکز خیریه
سازمان خیریه

جشن رهاسازی بادکنک نیز پایان دهنده این برنامه مردمی بود که با دعا برای سلامتی حامیان و سعادت کودکان و مادران مددجو به اتمام رسید .

مرکز خیریه