خیریه نیکوکاران شریف
english

جشن سالیانه دیدار حامیان با کودکان تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاران شریف

جشن سالیانه دیدار حامیان با کودکان تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاران شریف

جشن سالیانه دیدار حامیان با کودکان تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاران شریف شامگاه روزهای چهارم و پنجم شهریور ۱۳۹۶ در پارک ارم تهران با حضور پرشور خیرین و مردم پایتخت برگزار شد .

در این رویداد که هر شب در دو بخش دو ساعته برگزار شد ، کودکان تحت سرپرستی این نهاد مردمی ضمن استفاده از مجموعه برنامه های سرگرم کننده و جذاب شامل اجرای موسیقی زنده ، برنامه کودک ، گریم صورت و مسابقه تجربه شیرینی را در کنار حامیان خود داشته و در انتها عکسی به یادگار را به خیرین بنیاد هدیه کردند . همچنین برای آشنایی بیشتر ، کودکان مددجو به روی سن فراخوانده شدند و ضمن تکریم ایشان ، هدایایی از طرف واحد مددکاری بنیاد به این عزیزان اهدا شد .

رادیو شریف که بصورت هفتگی و منظم از طریق شبکه های مجازی بنیاد به اطلاع رسانی فعالیت های در حال انجام می پرداخت نیز در طی روزهای برگزاری جشن دیدار در قالب دو برنامه نیم ساعته و بصورت زنده اطلاعاتی جدید را در اختیار مخاطبان این مجموعه قرارداد . در ادامه چکیده رخدادهای خبری بنیاد نیز در بخش های مختلف برنامه استیجِ دیدار به حضار انعکاس داده شد .

جشن رهاسازی بادکنک نیز پایان دهنده این برنامه مردمی بود که با دعا برای سلامتی حامیان و سعادت کودکان و مادران مددجو به اتمام رسید .

کمک به کودکان کار

کمک به بچه های سرطانی

کمک به یتیمان ، بهترین نیکوکاری است!

با کمک کردن به صندوق خیریه به خودتان کمک کنید!

سایت کمک به نیازمندان در همه جای دنیا یک هدف دارد!