خیریه نیکوکاران شریف
english

من همه تو | برای سیستان و بلوچستان

امداد فوری مقابله با کرونای دلتا
حمایت از مردم ایرانشهر و بمپور استان سیستان و بلوچستان

با همکـاری جمعیت هلال احمـر

صد خانه گرم تا یلدا

هیچ واژه‌ای نمی‌تواند شرایط هموطنانمان در استان سیستان و بلوچستان را توصیف کند. دوسال قبل مناطق زیادی از کشورمان، خصوصا مناطق جنوب غربی، دچار سیل شدند که با همت و یاری شما عزیزان نیکوکار توانستیم بسیاری از مشکلاتشان را برطرف نماییم. حال هموطنان عزیزمان در استان سیستان و بلوچستان دست به گریبان موج پنجم کرونا یعنی گونه دلتا و دلتا پلاس این بیماری هستند و چشم انتظار کمک‌های ما .

متاسفیم که به اطلاعتان برسانیم با توجه به شرایط خاص این استان و میزان محرومیت موجود ، وضعیت هموطنانمان در این استان غیرقابل توصیف است و بی شک نیازمند توجه یکایک ما هستند تا باز هم بتوانیم در کنار هم از این بحران عبور کنیم .


موسسه #خیریه نیکوکاران شریف با همکاری جمعیت هلال احمر، به یاری عزیزان مان در این خطه استان سیستان و بلوچستان رفته است . لکن اگر قصد دارید در این کمک‌‌رسانی سهمی داشته باشید، می‌توانید از طریق لینک مندرج در همین صفحه یا شماره کارت و شماره حسابی که در پایان معرفی خواهد شد نسبت به واریز حمایت های خود بذل عنایت کنید.
ما با هم و در کنار همیم تا با کمک هایمان، کارهای بزرگی برای شاد کردن هم نوعانمان انجام دهیم.

شماره کارت:  1183   9305   3378    6104
شماره حساب:   40      70      27      06     50
بانـک ملــت بــه نــام مؤسسه خیریه نیکوکاران شریف

نیازهای اضطراری منطقه شامل : ماسک سه لایه بهداشتی ، الکل و فوم بهداشتی ، صابون و مواد شوینده ، کپسول اکسیژن و دستگاه اکسیژن ساز می باشد .

این اقلام با توجه به بعد مسافت بعد از جمع آوری نقدی در نزدیک ترین مرکز استان تهیه و به سمت ایرانشهر بارگیری خواهد شد .

شماهم می توانید برای مشارکت در این پروژه از آن حمایت کنید

 

حمایت میکنم