از سیستان تا تهران ، سوار بر عطر مدرسه

از سیستان تا تهران ، سوار بر عطر مدرسه

گزارش توزیع لوازم التحریر در مناطق محروم سیستان وبلوچستان و تهران

آخرین روزهای شهریور همیشه با  وز های آمادگی برای شروع سال تحصیلی تلاقی می‌کند .بچه ها در تکاپوی خرید لوازم مدرسه ،کتاب ها،قلم ها و دفترها هستند . لوازم سال قبل را به کوچکترهایشان می‌دهند. و لباس جدیدشان را به تن می‌کنند . این روزهای تکرار نشدنی کودکی که بچه ها با افق‌های بی انتها و رویاهای بی‌مرز برای سال تحصیلی جدید آماده می‌شوند. اما آیا این رویاها و مداد‌ها برای تمام بچه‌های سرزمین ما،رنگی است؟

کودکان بسیاری هستند که قبل از شروع سال تحصیلی امکان تهیه ی لوازم مدرسه ی خود را ندارند . برماست که مهر را به نام آن ها آغاز کنیم .

قطار شکوفایی و بالندگی باید انگیزه بخش کودکان ما باشد نه هراسناک و غیرلذت‌بخش .کودکان جز شادی و بازی وظیفه ای را متحمل نیستند . و این شرط ابتدایی تبدیل آن‌ها به یک شهروند کنش‌گر و خوب است.

در سال‌های قبل بنیاد نیکوکاران شریف  لوازم التحریر مورد نیاز برای کودکان تحت پوشش در استان تهران و سیستان وبلوچستان را فراهم می‌نمود . و با همدلی مددکاران و حامیان خود ،آن‌ها را برای آغاز روزهای تحصیلی آماده می‌کردیم . به بازدید مناطق محروم می‌رفتیم و با توزیع لوازم‌التحریر در به صدا درآوردن زنگ مدرسه با آن‌ها همراه بودیم.

مفتخریم که همچون سال‌های پیش امسال هم در هموار کردن مسیر آموزش و پرورش کودکانمان نقش داریم .و با تهیه و اهدای تبلت های الکترونیکی در مدارس محروم امکان دسترسی به برنامه الکترونیکی شبکه شاد را برای کوکادن بیشتری فراهم می‌کنیم . تا دغدغه ی عدم دسترسی به لوازم ارتباطی آن ها را در معرض بیماری کرونا قرار ندهد. می‌توانید در این سال تحصیلی متفاوت برای سلامت و آموزش کودکان نیازمند در کنار ما باشید .

بیاد داشته باشیم: یک کتاب ، یک قلم ، یک کودک و یک معلم می تواند جهان را تغییر دهد.

گزارش تصویری توزیع لوازم التحریر در سال ۱۳۹۸

گزارش تصویری توزیع لوازم التحریر در سال ۱۳۹۷

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد