کمک رسانی نیکوکاران شریف به روستای عورکی

کمک رسانی نیکوکاران شریف به روستای عورکی

سیل سیستان و بلوچستان آسیب های زیاده چه از لحاظ مالی ،‌ چه معنوی به جنوب شرق کشورمان وارد کرد. 

استان سیستان و بلوچستان، زمستان امسال دچار سیلی مهیب شد که طی آن بیش ۱۳۰ روستا از برق محروم شدند، محورهای ارتباطی ۵۰۰ روستا از بین رفت و آسیب بسیار زیادی به بخش کشاورزی این بخش از کشورمان از جمله باغات میوه در شهرستان های مختلف این استان شد.

حجم سیلاب ها در این استان به قدری زیاد بود که در برخی از نقاط سیستان و بلوچستان تنها میشد از راه هوایی امداد رسانی کرد.

با وجود تلاش ها و کمک های مردمی به هموطنان عزیز در این ناحیه از کشورمان،‌سیل سیستان آسیب هایی به جای گذاشته است که هنوز هم بعد از گذشت مدت ها مردم این منطقه نیاز مبرمی به ملزومات اولیه زندگی دارند.

نیکوکاران شریف در همین راستا برای خدمت رسانی به آسیب دیدگان یکی از روستاهای این استان،  روستای عورکی از منطقه دشتیاری استان سیستان و بلوچستان رفت و ملزوماتی را که حاصل کمک بی دریغ خیرین بوده است را  به دانش آموزان این مناطق اهدا نمود.

کمک رسانی نیکوکاران شریف به روستای عورکی

سیل سیستان و بلوچستان شاید در حال حاضر فروکش کرده باشد، اما خسارت های جبران ناپذیری که این سیل از لحاظ مادی و معنوی به هموطنان ما وارد کرده است همچنان باقی است. خوب است که سیستان و بلوچستان را فراموش نکنیم و در این روزهای سخت به یاری این عزیزان مصیبت زده بشتابیم.

بنیاد نیکوکاران شریف در تلاش است تا خسارت های قابل جبران این سیل را ، هر چند کوچک برای عزیزان سیستانی و بلوچستانی جبران سازد و در مسیر دوباره ساختن روستاهای این استان بزرگ عزیزان سیستانی و بلوچستانی را کمک کند. 

از این که رابط امین شما خیرین هستیم، خدا را شکر می گوییم و امید داریم روزی سر برسد که در کشورمان جز آرامش و آسایش برای مردمانش چیزی نباشد.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد