خیریه نیکوکاران شریف
english

پیام مدیریت

پیام مدیریت

سند چشم‌انداز بیست ساله‌ی جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ که در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۸۲ به سران قوای سه‌گانه ابلاغ شد مبین اهداف مشخصی است که برجسته ترین آنها زدودن چهره فقر از جامعه و ایجاد فرصت های برابر برای همه اقشار در نیل به کمال و تعالی است .

در این مسیر « موسسه خیریه نیکوکاران شریف » با هدف توانمند سازی کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و زنان سرپرست خانوار  ، حسب نیازهای حیاتی موجود برای پوشش نارسایی ها و امور ناشی از ناتوانی مالی و بضاعت ضعیف جمعیت کم برخوردار در اداره امور جاری خانواده های متبوع ودر مسیر به انجام رسانیدن رسالت اجتماعی و ماموریت خود در خدمت به طیف های کم توان مردمی در گستره ایران ، آغاز به فعالیت نموده است .

این افتخار ماست  که در این برهه از زمان نقش خود را با اتّکال به حضرت باری تعالی و با عزمی راسخ و استوار ایفاء و به همراه آن شادابی و کامیابی را نیز به همنوعانمان تقدیم نماییم که این وظیفه خطیر و ارزشمند جز با همیاری و هم اندیشی تمامی همکاران اجرایی، سازمانی و مددکاران عزیز اجتماعی به انجام نخواهد رسید.

از این رو  با عنایت به رضایت خداوند متعال آنچه را که در توان تیم اجرایی این نهاد مردمی است را در طبق اخلاص گذارده ایم تا گوشه ای از نیازهای مادی و معنوی نیازمندان را تأمین نماییم. امید است تا در ظلّ عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و هدایت های ارزشمند خیرین و حامیان همیشه همراه بتوانیم در مسیر بهبود ارتقای وضع معیشتی و فرهنگی مددجویان عزیز و خانواده‌های محترم آنان گام های مثبتی برداریم .

به امید فرداهای روشن

دکتر شیوا محمدی نیک | مدیر عامل و بنیانگذار