خیریه نیکوکاران شریف
english

خیریه های تهران برای برگزاری یک رویداد موفق چه می‌کنند؟

خیریه های تهران برای برگزاری یک رویداد موفق چه می‌کنند؟

رویدادها در خیریه های تهران بسیار فراگیر شده‌اند. از دانشگاه و مدرسه گرفته تا مساجد و … . همه در برگزاری این امر خیر به خیریه های تهران کمک می‌کنند. اما واقعا چند درصد از این رویدادها موفق هستند؟ چه تعدادی از شرکت کنندگان بعد از این رویدادها به کار خیر روی آورده‌اند؟ چقدر رویدادِ شما تاثیر مثبتی از خود بر جای گذاشته است؟ آیا باید روند خاصی را برای خیریه های تهران در پیش گرفت؟

+++پیشنهاد شریف: هدفِ رویدادها در خیریه های تهران

جواب تمامِ سوالات شما درباره‌ی فرآیندِ موفقِ برگزاری رویداد در خیریه های تهران را در راهکارهای زیرارائه می‌کنیم:

1- نوعِ رویداد، زمان و مکان برگزاری را مشخص کنید. 

نوع رویداد کاملا بستگی به هدف خیریه دارد. خیریه های تهران با اهداف متفاوت، باید رویدادهای متفاوتی برگزار کنند. هرچقدر خلاقیت به خرج ‌دهید، موفقیت شما بیشتر تضمین خواهد شد. باید عمیقا درگیر این مساله شوید و بهترین ایده را برای پیاده‌سازی طرح خود ارائه دهید. با توجه به مخاطبانِ هدف، باید زمان و مکان را به درستی انتخاب کنید. مثلا خیریه های تهران بهتر است رویدادها برای بزرگسالان را در روزهای تعطیلی رسمی یا آخر هفته برگزار کنند.

2- تبلیغات برای رویداد را فراموش نکنید.

این مساله بسیار تاثیر به سزایی در رویداد فعلی و رویدادهای آتی شما خواهد داشت. خیریه های تهران در ابتدا باید به طرز موثری تبلیغاتِ رویدادِ خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. هرچقدر این تبلیغات جذاب‌تر باشد، دنبال‌کنندگان بیشتری آن تبلیغ را به اشتراک خواهند گذاشت. در این صورت جمعیت بالقوه‌ی بسیاری، مخاطب خیریه های تهران قرار می‌گیرند. یک تبلیغِ موفق، آینده‌ی رویدادهای شما را تضمین خواهد کرد.

3- برای رویداد خود حامی جذب کنید.

به طور قطع رویدادها در خیریه های تهران با هزینه‌های اولیه‌ی بیشتری نسبت به سایر شهرها روبه‌رو هستند. لذا بسیار مهم است بتوانید برای این هزینه‌ها حامی جذب کنید. قطعا افرادی هستند که از نیت خیر شما آگاه بوده و حاضرند به شما کمک کنند. البته شما هم در ازای این کمکِ خیرِ آن‌ها، در جهت توسعه برندِ آن‌ها اقداماتی انجام خواهید داد. ممکن است به دست آوردن حامی برای خیریه‌های تهران کمی زمان ببرد، اما مساله قابل چشم‌پوشی نیست.

4- آگاه کردن خیرین و قدردانی از آن‌ها بسیار ضروری است.

کاری که شما قطعا باید انجام دهید، آگاه کردن خیرین از نحوه‌ی استفاده از کمک‌های آن‌هاست. این مساله که بدانند پول آنها در خیریه های تهران دقیقا صرف چه مساله‌ای می‌شود، نه تنها به آن‌ها آرامش می‌دهد، بلکه باعث اطمینان بخشی به مردم هم خواهد بود. در کنار این موضوع، بسیار ضروری است که در رویدادِ خود، از خیرین تشکر کرده و از کارِ خیر آن‌ها قدردانی کنید. این کار قطعا باعث ضمانتِ رابطه‌ی طولانی مدتِ شما و آن‌ها خواهد شد.

5- از یک سرگرمی در رویداد خود استفاده کنید.

تاثیری که یک مسابقه و اهدای جایزه در جذب مخاطب برای رویدادِ شما دارد، غیر قابل انکار است. برای عملی کردن این کار از ایده‌های مختلف استفاده کنید و توانایی مردم را به چالش بکشید. آن‌ها به خاطر جایزه شما هم در رویداد شرکت می‌کنند و هم دیگران را ترغیب می‌کنند. جایزه‌ها را با توجه به توانایی مالی خود و کمک حامیان تعیین کنید. می‌توانید از سایر خیریه های تهران بخواهید در این امر با شما مشارکت کنند. همچنین می‌توانید یک برنامه مفرح سرگرم‌کننده یا صرفِ غذا در کنار خیرین و مردم می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی از رویداد شما برای سایر خیریه های تهران به جا بگذارد.

اگر در فکر برگزاری یک رویداد در خیریه‌های تهران هستید، حتما و لزوما روی موارد فوق، حداقل 6 ماه قبل از برگزاری رویداد، تحقیق و بررسی کنید.

پیشنهاد

بزرگترین فراخوانِ اجتماعی در رویدادهای صندوق خیریه

سایت کمک به نیازمندان در همه جای دنیا یک هدف دارد!

کمک به بچه های سرطانی

سازمان‌ خیریه در ایران و جهان

شما ممکن است از طریق جستجو‌ی “خیریه های تهران” به این محتوا دسترسی پیدا کرده باشید. چنانچه تمایل دارید کلمات زیر را در قسمت جستجو در سایت ما بررسی کنید.

خیریه‌های تهران، رویدادهای موفق در خیریه های تهران، تاثیرات برگزاری رویداد در خیریه های تهران، نحوه برگزاری یک رویداد در خیریه های تهران، روند پیش گرفته شده در خیریه های تهران، هدف رویدادها در خیریه های تهران، زمان و مکان برگزاری یک رویداد، تبیلغات برای یک رویداد در خیریه های تهران، مخاطبان رویدادها، حامی رویدادها، رویداد موفق، خیریه های تهران و رویدادها، تاثیر مثبت رویدادها در خیریه های تهران، تبلیغات موفق، تضمین یک رویداد، آگاهی خیرین از رویدادها، سرگرمی در خیریه های تهران، برگزاری رویداد در خیریه های تهران، خیریه، رویدادها، odvdi ihd jivhk .