روایت نیکوکاران از مددکاری

روایت نیکوکاران از مددکاری

مددکاری موضوعی لازم برای هر جامعه ای است؛ کمک به همنوع می تواند در شرایط سخت و بحرانی هر جامعه ای را فرو ریختن نجات دهد. دکتر شیوا محمدی، مدیر عامل و بنیانگذار بنیاد نیکوکاران شریف به مناسبت روز مددکاری بیانیه ای را برای همکاران و مددکاران منتشر کرده است که در ادامه آن را خواهیم خواند:

نام خدا آرامبخش قلب هاست

همکاران عزیز و گرانقدرم
سال نود و هشت با همه فراز و نشیب های سختش رو به پایان است.
روزهایی پر از چالش های منحصربفرد که هرکدام به خودی خود می توانست برای دوره ی طولانی ای از تاریخ یک ملت خاطراتی تلخ را برجای گذارد.

در این گیر و دار، آنچه که بار سختی های این ایام را می کاست تنها همدلی ، همراهی و مسئولیت پذیری تک تک شما عزیزان بوده و هست که تلخی کام مددجویان و آسیب دیدگان بلاهای طبیعی در چهارگوشه سرزمینمان را به شیرینی بدل می کرد. همتی ارزشمند که خلیفه الله فی الارض را معنایی عینی بخشید!

در این واپسین روزها، اگر چه بار دیگر بنا بر یک جبر تاریخی در کشاکشی حماسی گونه با این پدیده نوظهور جهانی هستیم، لذا آنچه دلگرممان می کند دلبستگی و نگاه قدرتمندانه شما برای گذر از این واقعه، با همدلی و استمرار آگاهی بخشی به مردم در مسیرتوجه به سایر همنوعانشان است.

بی شک اینجانب نیز ضمن بسیج تمام امکانات و استفاده از تمام پتانسیل های موجود در جهت ایجاد فضایی امن و آرام به منظور ادامه فعالیت های جاری شما همکاران محترم، شانه به شانه ی تان در خط مقدم مبارزه با این بیماری ایستاده و شک ندارم که این روزها نیز با طلوع فجر بهاران به جزیی از خاطرات ما ایرانیان خواهد پیوست.

باشد که در کنار هم سختی این دوران را نیز با حلاوت دوستی هامان به سر کنیم.
پایدار و سربلند باشید.

دکتر شیوا محمدی نیک
مدیرعامل و بنیانگذار

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد