اجرای فاز دوم کمک رسانی به مراکز بهداشتی

اجرای فاز دوم کمک رسانی به مراکز بهداشتی

پیامدهای شیوع بیماری کرونا در جهان به گونه ای بوده است که امروزه همه مردم دنیا برای حفظ سلامتی خود و عزیزانشان هم که شده خانه میمانند.

این روزها بهتر است در خانه بمانیم، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم و تا جای ممکن از حضور در اماکن عمومی خودداری کنیم، تا ما نیز به نوبه خود در پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در جامعه خود کمک کرده باشیم.

در شرایط بحرانی فعلی، در کشورمان؛ که ویروس کرونا بیشتر از همیشه در جامعه شیوع پیدا کرده و امان از همه بریده است وظیفه انسانی همه ما به عنوان فردی از جامعه آن است تا با کمک های کوچک و بزرگ خود برای مقابله با این اپیدمی دست به کار شویم.

نیروهای مراکز درمانی کسانی هستند که این روزها همچون فرشتگان زمینی وظیفه محافظت از ما را به عهده گرفته اند و در حال مقابله با این بیماری هستند.

اما نیروهای پشت صحنه، همه ی مردمی هستند که با رعایت هنجارهای تعیین شده کار را برای گروه اول آسان تر می کنند.

مددکاران محترم نیکوکاران شریف با اطلاع از این مهم در فاز اول کمک رسانی به مراکز بهداشتی، اقدام به حضور در مراکز درمانی و ضدعفونی کردن این مراکز کرد.

در فاز دوم یاری رسانی به عزیزان مشغول در کادر درمانی، مددکاران عزیز نیکوکاران شریف با درک سلسله عملیات به صورت کاملا داوطلبانه و مستمرا ، روزانه با ضدعفونی نمودن مراکز بهداشتی وظیفه خود را در قبال گروه فداکار و از جان گذشته درمان ایفا می نمایند.

همه ما در برابر وطن و هموطنانمان مسئولیم.
پس با در خانه ماندن خود می توانیم به این شرایط بحرانی، کمک جدی و قابل توجهی نماییم.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد