پویش ملی مقابله با ویروس کرونا در مناطق کم برخوردار

پویش ملی مقابله با ویروس کرونا در مناطق کم برخوردار

سال ۹۹ در حالی آغاز شد که با همه گیر شدن ویروس کرونا در دنیا، تمامی مردم جهان برای حفظ سلامتی خود و همچنین جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری، از حضور در اماکن عمومی خودداری می کنند و اکثر کسب و کارها به حالت تعلیق در آمده است.

بنیاد نیکوکاران شریف در راستای مبارزه با کرونا و همچنین حمایت از مردم کم برخوردار پویشی ملی را راه اندازی کرد که فاز نخست این پویش،‌در اوایل سال ۹۹ با تجهیز بیمارستان های مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان انجام شد.

خدا را باردیگر سپاس می گوییم که ما در بنیاد نیکوکاران شریف ، توانستیم با کمک های مالی خیرین عزیز حوزه سلامت  و همچنین با امضای تفاهم نامه ای در آغازین روزهای سال ۱۳۹۹، تجهیزات مورد نیاز برای بخش کرونای بیمارستان های این مناطق محروم را فراهم نماییم.

سیستان و بلوچستان در ماه های اخیر درگیر چالش های بسیاری بوده است که مردمان عزیز این ناحیه را درگیر خود کرده است. سیلی که در اوایل دی ماه در این استان جاری شد خساراتی برجای گذاشت که برخی از آنها همچنان بعد از گذشت چند ماه جبران نشده اند؛ و در کنار همه این سختی ها شیوع ویروس کرونا شرایطی دو چندان سخت را برای این عزیزان ایجاد کرده است.

در این روزهایی که بیماری کرونا کل دنیا و وطن عزیزمان را فرا گرفته است، کمک های انسان دوستانه شما است می تواند دلگرمی و امیدی باشد برای مردمان سرزمین های کم برخورداری همچون سیستان و بلوچستان که از حداقل های بهداشتی و بیمارستانی نیز بی بهره هستند.

همه ما با هم می توانیم کرونا را شکست دهیم و بار دیگر با شادی و خوشحالی عزیزانمان را در آغوش بگیریم. به امید آن روز هرگز از پا نخواهیم نشست.

مردمان سیستان و بلوچستان همچنان به یاری شما خیرین نیازمند هستند.

 

۶۱۰۴۳۳۷۸۹۳۰۵۱۱۸۳
بانک ملت

به نام بنیاد نیکوکاران شریف

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد