یاری رسانی نیکوکاران شریف به مراکز بهداشتی

یاری رسانی نیکوکاران شریف به مراکز بهداشتی

شیوع ویروس کرونا و جهانی شدن این اپیدمی پیامدهای ناگواری را داشته، مردم دنیا در این شرایط در راستای حفظ سلامتی و پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری با قرنطینه کردن خود سعی دارند وظیفه اجتماعی خود را انجام دهند. بیماری کرونا شاید ویروسی کشنده و خطرناک نباشد اما میزان شیوع بالای این بیماری قابل توجه بوده و لازم است که در راستای حفظ سلامتی خود و اطرافیانمان احتیاط کنیم.

این روزها بهتر است در خانه بمانیم، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم و تا جای ممکن از حضور در اماکن عمومی خودداری کنیم، تا ما نیز به نوبه خود در پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در جامعه خود کمک کرده باشیم.

در شرایط بحرانی فعلی، در کشورمان؛ که ویروس کرونا بیشتر از همیشه در جامعه شیوع پیدا کرده و امان از همه بریده است وظیفه انسانی همه ما به عنوان فردی از جامعه آن است تا با کمک های کوچک و بزرگ خود برای مقابله با این اپیدمی دست به کار شویم.

در همین راستا جمعی از مددکاران محترم نیکوکاران شریف از نخستین روزهای پیدایش این بیماری، در اسفندماه ۹۸ به صورت منظم، به مراکز بهداشتی رفته و با هدف کمک به عزیزان مشغول در بیمارستان ها اقدام به ضدعفونی نمودن این مکان ها نموده اند.

کادر پزشکی این روزها بیش از هر جا و هر کسی، نیاز به یاری، کمک و همدلی ما دارد، بیاییم با در خانه ماندن مان، به این سفید جامگان از خود گذشته کمک نماییم.
با امید به اینکه هرچه زودتر این بحران جهانی رفع شده و همه مردم به روال عادی زندگی خود بازگردند.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد