خیریه نیکوکاران شریف

خانه ای در انتظار بهار

عیدانه و سبد کالای خانوار نیازمند

بهاران در راه است؛ واپسین روزهای سال را سپری می کنیم و کودکانمان در کُنج تنهایی شان ، به مدد نگاه مهربانانه ی شما که همیشه برقرار بوده امید دارند و چشم انتظار دستی پدرانه اند تا سردی این روزهاشان را به بهاری نو برساند . در آستانه سال جدید از محضرتان دعوت می کنیم تا در صورت تمایل رقمی را در قالب عیدانه به کودکان و سبدکالای عیدانه ی خانوار به سرپرستان تحت حمایت خود اهدا کنید تا آنها هم بهاران را چون عزیزانمان شادانه جشن بگیرند.

از حمایتتان بی نهایت سپاسگزاریم.

معرفی پروژه

سلام همراهان عزیز و مردم مهربان ایران به لطف خدا و حمایت شما نیکوکاران عزیز، تاکنون موفق به تهیه و توزیع سبد کالای خانوار بین خانواده های نیازمند تحت پوشش در هر دوره سه ماهه شده ایم و از این بابت از شما بسیار متشکریم. در سال  ۹۹ پس از توزیع سبد کالای زمستانه، این بار در آستانه ی فصل بهار نیز با پویش #سبدنیکی قصد تهیه و توزیع سبد کالای خانوار عیدانه شامل اهدای عیدی، کالاهای ضروری زندگی، بین خانواده های به شدت نیازمند که اکثر آنها شامل زنان سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست می شوند داریم و برای تامین هزینه های مالی آن به حمایت شما مردم نیکوکار و عزیز نیاز داریم. از این رو از شما یار مهربان، درخواست می کنیم ضمن شرکت و حمایت از پویش تامین سبد کالای افراد نیازمند، این موضوع را در اینستاگرام یا تلگرام با دوستان و آشنایانتان در میان بگذارید تا بتوانیم به افراد نیازمند بیشتری کمک نماییم. پیشاپیش از همراهی و حمایت شما متشکریم. ما مطمئن هستیم با کمک هم، می توانیم ایرانی بهتر را بسازیم. بی نهایت دوستتان داریم.

شما عزیزان به هر میزان دلخواه می توانید از این پویش حمایت نمایید.

اهدای کمک

از کجا مطمئن شوم؟

این حق طبیعی شماست که به عنوان یک خیر بدانید حمایت هایتان چگونه و کجا هزینه می شود. موسسه خیریه نیکوکاران شریف با شما مجوز رسمی به شماره ۱۳۰۲/۲۵۶۰۷ از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران فعالیتش را در راستای حمایت از ایتام و زنان سرپرست خانوار از سال ۱۳۹۳ شروع کرده است. در طول این مدت توانستیم به لطف خداوند و حمایت حامیان عزیز در راستای بهبود کیفیت زندگی این عزیزان گام های موثری برداریم و در به سمت توانمندسازی این عزیزان حرکت نماییم. وظیفه خود می دانیم گزارش پیشرفت پروژه ها را در سایت و رسانه های نیکوکاران شریف به اطلاع شما مردم شریف برسانیم. از این رو تمامی فعالیت های موسسه در قسمت اخبار وب سایت و رسانه های نیکوکاران شریف قابل مشاهده می باشد و این اطمینان به شما عزیزان داده می شود تمامی حمایت های شما صرف امور خیر و در راستای توانمندسازی مددجویان هزینه شود. مشاهده مجوز | اخبار نیکوکاران شریف | اینستاگرام نیکوکاران شریف سبد کالای خانوار نیازمند شامل چه اقلامی می شود؟ سبد کالایی خانوار نیازمند بین خانواده های به شدت نیازمند که اکثر آنها شامل زنان سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست به صورت دوره های سه ماههدر نیکوکاران شریف تهیه و توزیع می شود. این سبد کالا که با حمایت شما نیکوکاران شریف به مددجویان اهدا می شود شامل اقلام ضروری زندگی چون برنج، مرغ، گوشت، تن ماهی، ماکارونی، سویا، حبوبات، روغن، رب گوجه فرنگی، اقلام بهداشتی (شامبو، صابون، پودر لباس شویی، مایع دستشویی)، چای، قند و شکر، حلوا شکری و پنیر بوده است.

نمونه های پیشین

به لطف خداوند توانسته ایم از همان ابتدای فعالیت نیکوکاران شریف با حمایت شما مردم مهربان و نیکوکار به صورت منظم سبد کالای خانوار را بین خانواده های نیازمند توزیع نماییم. در ادامه می توانید گزارشات اهدای سبد کالایی که تا کنون از طرف موسسه خیریه نیکوکاران شریف به خانواده های تحت پوشش اهدا شده است را مشاهده نمایید:

سبد نیکی | سبد کالای خانوار نیازمند رمضان 97

سبد نیکی | سبد کالای خانوار نیازمند

اهدای کمک