خیریه نیکوکاران شریف

این روزها، دست فروشان را بیشتر دریابیم

این روزها، دست فروشان را بیشتر دریابیم

شیوع بیماری کرونا زندگی اکثر ما را تحت تاثیر خود قرار داده است، عده زیادی از مردم دنیا با در خانه ماندن سعی در حفظ سلامت خود دارند، در حالی که عده ای توان مالی این را ندارند که با خانه ماندن گذران عمر کنند. برخی از شغل هایی که ما داریم، ما را مجاب میکند تا روزانه برای کسب درآمد و گذران عمر خود روانه خیابان ها شویم و خطر ابتلا به بیماری کرونا را به جان بخریم.

کرونا مشاغل زیادی را تحت تاثیر خود قرار داده است، برخی به کل بسته اند و برخی نیز مجبور به کار کردن هستند، برخی از این کسب و کارها نیز دچار آسیب های شدیدتری شده اند و زندگی فردی که چنین کسب و کاری را دارد، صد در صد تحت تاثیر خود قرار داده است.

یکی از این مشاغلی که تحت تاثیر کرونا صاحبانش در خطر هستند، دست فروشانی هستند که با فروش اجناسی در متروها، پیاده روها و … سود بسیار اندکی را برای گذران زندگی روزمره خود بدست می آوردند که هم اکنون همین امرار معاششان هم نابود گشته است.

نیکوکاران شریف به عنوان حامیان زنان سرپرست خانواده، پویشی را راه اندازی نموده است که به کمک خیرین عزیز از این افراد حمایت کند.

وظیفه ما در نیکوکاران شریف کمک رسانی به کم بضاعتان است، فرقی ندارد دوران بحران کرونا باشد یا دورانی عادی،‌ همه ما باید در حد توان خود دیگران را کمک کنیم.
این روزها نداشتن درآمد، زندگی را برای این گونه افراد بسیار سخت تر نموده است. مشکلاتی از جمله اجاره خانه، هزینه خورد و خوراک یک خانواده ۴ نفره که پدر خانواده نیز دچار عارضه نخاعی است، تصورش هم دشوار است.

شما هم با پیوستن به این پویش و معرفی آن به دوستان و آشنایانتان در این کار خیر سهیم باشید.

در این روزها، مهربان تر از همیشه باشیم.

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۹۳۰۵۱۱۸۳
شماره حساب: ۵۰۰۶۲۷۷۰۴۰

 

نظر خودتان را ارسال کنید