خیریه نیکوکاران شریف

گزارش کمپین نفس یاسین


موسسه خیریه نیکوکاران شریف و بنیاد نیکوکاری فرشته‌ها بخش عمده ای از جامعه‌ی هدف مشترکشان حمایت از کودکان بیمار و کم توان است.در این راستا پویش‌ها و کمپین‌های مردمی با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی جهت تامین هزینه‌های درمان کودکان مددجو برگزار می‌کنند که با مشارکت درصد قابل توجهی از مردم نیکوکار موفق به تسهیل بخشی از مشکلات مددجویان می‌شوند.
کمپین نفس یاسین در خرداد ماه ۱۳۹۸ تشکیل شد و هدقش جمع‌آوری هزینه مورد نیاز برای تامین پکیج‌های درمانی کودک مبتلا به سی‌اف بود که از سال ۱۳۹۷ تحت حمایت بنیاد قرار گرفته بود.
یاسین کوچک به دلیل ابتلا به بیماری سی‌اف قادر به تولید ماده‌ی رقیق‌کننده‌ی ترشحات سینه نیست و به این علت ملزم به استفاده از دستگاه تنفسی نبولایزر و لوازم جانبی‌اش است که اساسا هزینه‌های گزافی برای خانواده‌های درگیر با این بیماری در پی دارد.از طرفی دیگر این خانواده نیاز به مسکن مناسب‌تری برای زندگی داشت.
بنابراین کمپین نفس یاسین با جامعه‌ی هدف تهیه‌ی پکیج دستگاه و الحاقات تنفسی به علاوه‌ی تهیه رقم رهن مسکن جدید و واجد شرایط، تشکیل شد.
خوشبختانه با یاری و مهرورزی نیکوکاران کشورمان ،کمپین نفس یاسین با استقبال فراوانی روبه رو شد و از تمام اقشار جامعه به یاسین کوچک ما کمک‌های خیرخواهانه‌ی مالی ارسال شد و از این طریق تیم مددکاران موسسسه نیکوکاران شریف و بنیاد فرشته‌ها موفق به عقد قرارداد منزل جدید برای مادر و کودک و همینطور تهیه پکیج تنفسی برای یاسین کوچک شده اند .
بدیهی است که درمان و هزینه‌های دارویی کودک مبتلا به سی‌اف ادامه دار خواهد بود لذا مسولیت اجتماعی مستوجب کمک در هر میزانی در جهت تسهیل این مسیر سخت می‌شود . به همراه تمام مردم نیکوکار و خیرخواه این سرزمین برای یاسین آینده‌ای روشن و هموار آرزومندیم .

نظر خودتان را ارسال کنید