خیریه نیکوکاران شریف
english

گزارش عملکرد بنیاد بین المللی خیریه نیکوکاران شریف از 1398 لغایت 1400 خورشیدی

گزارش عملکرد بنیاد بین المللی خیریه نیکوکاران شریف از 1398 لغایت 1400 خورشیدی

خدا را شاکریم که در پرتو عنایاتش و به پشتوانه گران سنگ حمایت های شما نیکوکاران شریف در طلیعه نهمین سال از فعالیت های این سازمان مردم نهاد، افتخار ارایه خدمت به بیش از بیست و یک هزار مددجوی عزیز را در گستره میهن مان را  داریم.

راهی که نه تنها در داخل کشور که در خارج از کشور دیده و درک شد و منجر به حضور این خیریه در میان سازمان های بین المللی طرف همکاری با سازمان ملل متحد گردید.

هماره سعی کردیم تا با بهره گیری از تخصص بهترین کادر اجرایی نسبت به واکاوی نیازهای مادران سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست پرداخته و بهترین مسیر را برای رهایی از مشکلات موجود و هدایت آنها به سمت آینده ای بهتر هموار سازیم.

به این بهانه گزارشی تفضیلی از آنچه در این مجال به انجام رسانیده ایم را جهت اطلاع شما مخاطبان عزیز و خیرین همیشه  همراه منتشر نموده ایم که می توانید در تارنمای رسمی بنیاد بین المللی خیریه نیکوکاران شریف بدان دسترسی پیدا کنید.

همچنان به مهربانی شما دلبسته ایم و امید آن داریم تا روزی برسد که نشانی از فقر در هیچ کجای جهان نباشد.

این گزارش را می توانید با کلیک روی همین جمله دریافت کنید .

نظر خودتان را ارسال کنید

  1. leylamostafapoor9@Gmail.com گفت:

    سلام و عرض ادب
    ….پرستار بیمارستان…. شماره پرسنلی …. هستم. متاسفانه چند سالی است که مستاجر هستم و درگیر مشکلات مالی و معلولیت ۴۰ درصدی همسرم شده ام و زندگی مرا مختل کرده است. یک دختر ۱۸ ساله دارم اکنون که درگیر کرونا هستیم میخواهم اگر شهید مدافع سلامت شدم دخترم نگران اجاره خانه نباشد و آواره نشود از آنجا که کلید حل این مشکلات در پرداخت هزینه های بسیار است از شما تقاضا دارم که نسبت به پرداخت وام بلاعوض به بنده یاری رسانید تا این مشکلات و افکار پریشانم مانع از خدمت رسانی به مردم سرزمینم نشود،از خداوند برای شما سلامتی را آرزو دارم.

  2. leylamostafapoor9@Gmail.com گفت:

    سلام و خسته نباشید لطفا پیام درخواست کمک من را پاک کنید کمکی به من نشد حداقل آبروی من حفظ شود