خیریه نیکوکاران شریف
english

چه کسانی می توانند از موسسات خیریه درخواست کمک نمایند؟

چه کسانی می توانند از موسسات خیریه درخواست کمک نمایند؟

هر یک از موسسات خیریه اهداف مشخصی دارند که باید به طور شفاف مشخص نمایند که کدام دسته از نیازمندان را حمایت می کنند. همچنین از قوانین مشمولیت خاصی پیروی می کنند که افراد واجد آن شرایط می توانند از موسسات خیریه درخواست کمک نمایند.

بنابراین هر کدام از قوانین واجد شرایط بودن که مختص هر یک از موسسات خیریه می باشد، مشخص است ولی به طور کلی موسسات خیریه با هدف کمک به افرادی که برای زنده ماندن به سختی تلاش می کنند و با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنند، شکل گرفته اند. معمولا افرادی که موسسات خیریه از آن ها حمایت می کنند در موارد زیر مشترک هستند:

 • نوع ناتوانی یا بیماری
 • ملیت
 • محل زندگی
 • سعی در مدیریت کردن درآمد کم
 • گروه سنی خاص (افراد پیر، جوان، کودکان و افراد زیر ۱۸ سال و…)

معمولا حمایت های انجام شده به افرادی ارائه می گردد که مسئولیت آن شخص نیازمند را به عهده دارند. به عنوان مثال والدین فرد بیمار، همسر و …

نیازمند بودن افراد چگونه تعریف می گردد؟

اگرچه یکی از معیار های واجد شرایط بودن برای دریافت کمک از موسسات خیریه داشتن نیاز های مالی می باشد ولی به این معنی نیست که فرد دریافت کننده کمک حتما باید فقیر باشد. در صورتی که فرد از داشتن حداقل های یک زندگی عادی همچون مسکن مناسب، خوراک، پوشاک، گرمایش و … که همه افراد به آن اهمیت میدهند محروم باشد می تواند از موسسات خیریه درخواست کمک نماید.

چرا مردم با مشکلات مالی مواجه می شوند؟

بررسی علت اینکه چرا مردم مشکلات مالی را تجربه می کنند بسیار پیچیده است. ولی از جمله علل این اتفاق می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قرار گرفتن در شرایط پر استرس زندگی همچون از دست دادن شغل، جدایی والدین، ابتلا به بیماری های خاص، معلولیت. این ها عوامل بسیار مهمی است بالاخص که این شرایط منجر به این شود که فرد دیگر قادر به کار کردن نباشد. البته شرایط اقتصادی جامعه نیز در گرفتار شدن افراد به مشکلات مالی بی تاثیر نبوده است.

آیا فردی که شاغل است می تواند از موسسات خیریه درخواست کمک نماید؟

الزامی ندارد که فردی که از موسسات خیریه درخواست کمک می نماید حتما فاقد شغل باشد. ممکن است فرد به دلیل قرار گرفتن در شرایطی خاص با وجود اینکه شاغل است با مشکلات مالی شدیدی مواجه شده باشد. به عنوان مثال فرزند وی به یک بیماری خاص مبتلا شده باشد و فرد برای پرداخت هزینه های درمانش به کمک نیاز داشته باشد. در این شرایط نیز شخص می تواند از موسسات خیریه درخواست کمک نماید.

آیا می توان بیش از یک بار از موسسات خیریه درخواست کمک نمود؟

در صورتی که شخص یک بار از یک موسسه خیریه درخواست کمک کرده باشد و باز هم به کمک نیاز داشته باشد می تواند مجددا به آن موسسه خیریه درخواست کمک دهد. موسسات خیریه برای بهبود شرایط زندگی افراد شکل گرفته اند و تا زمانی که فرد در شرایط مطلوبی قرار نگرفته باشد وی را تنها نمی گذارند.

موسسات خیریه چگونه به افراد کمک می کنند؟

موسسات خیریه با درمیان گذاشتن اهداف خود با مردم و اطلاع رسانی اقداماتی که قصد دارند برای مددجویان انجام دهند از جانب افراد نیکوکار حمایت های مالی را دریافت می نمایند و کمک های مردمی را در راستای حمایت از مددجویان هزینه می نمایند. موضوع مهمی که وجود دارد این است که افراد نیکوکار به دلایل مختلفی برای کمک به موسسات خیریه مراجعه می کنند و شخصاً برای اهدای کمک به نیازمندان اقدام نمی کنند. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شناسایی نیازمندان واقعی کار چندان ساده ای نیست.

اهدای کمک نقدی راه مناسبی برای کمک به نیازمندان نیست.

از همه مهم تر توجه به مثل معروف با یک دست بهار نمی شود است.

موسسه خیریه نیکوکاران شریف، با هدف کمک به زنان سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست فعالیت می کند و در نیل به این هدف به همراهی نیکوکاران عزیز نیاز داریم. شما عزیزان می توانید برای حمایت از مددجویان بر کلید حمایت می کنم کلیک نمایید.

 

 

 
حمایت میکنم

نظر خودتان را ارسال کنید

 1. علی گفت:

  با سلام و خسته نباشید….. من دانشجو هستم و کار می کردم و خرج خودم و دانشگاهم رو در می آوردم ولی مدتی هست بیکار شدم و دست و بالم خالیه و احتیاج به ۳ یا ۴ تومن پول دارم تا خرج های زندگیم رو بر طرف کنم و متاسفانه هیچ پشتوانه ایی هم ندارم که بتونن بهم کمک کنن ممنون??

  • رضا منصورنیا گفت:

   با سلام
   با شماره پنج رقمی تهران ۶۱۶۰۴ داخلی ۲۱۲۸ تماس بگیرید و سوال بفرمایید .

 2. شوک گفت:

  سلام
  بعضی مواقع دلایل دیکه ای هم موجب مشکلات اقتصادی میشه. دوست خواهرم و برادرش با به اصطلاح مادرشون زندکی میکردن و خرج زندکی میدادن و با سن ۲۵ سال و سی سال و کرفتن حداقل حقوق بخاطر اینکه بیمه مستمریشون رو قطع نکنه و مادره از خونه بندازتشون بیرون کار میکردن حتی پول زیادی جمع کرده بودن همه رو مادره کرفت برای اثاث خونه و خرج خونه. در نهایت بعد از اینکه مادره املاک ارث پدریشونم فروخت کشید بالا و با اثاث های خونه رفت و حتی برای اینها یک قابلمه هم نذاشته بود. الان بیچاره ها هم افسرده هستن هم هیچی از خودشون ندارن. یکی بهشون ظروف قرض داده ، یکی یخچال کوچک، یکی تلویزیون قدیمی و … . یعنی حداقل های زندکیشونم قرضی هست. بعید میدونمم با این وضع روحی و وضع مالی دیکه سرپا بشن. شایدم زنه مادر واقعیشون نباشه اینها فکر میکنن مادرشونه ولی خیلی ادم پستی بوده … . خیلی بلاها سرشون اومده ولی هیچ موسسه خیریه ای هم حاضر نیست بهشون کمک کنه چون به یه موسسه کفتم کفتند که سنشون بالای هجده هست و توی موسسات معمولا اینکه از زن سرپرست خانوار که بچه داره حمایت میکنند.

  • رضا منصورنیا گفت:

   با سلام
   با شماره پنج رقمی تهران ۶۱۶۰۴ داخلی ۲۱۲۸ تماس بگیرید و سوال بفرمایید .

 3. مریم گفت:

  سلام وقت بخیر
  اهل لرستان شهرستان ازنا هستم یه خانواده بی سرپرست نزدیکی ما زندگی می کنن که دخترشون به تازگی نامزد کرده. الان برای تهیه جهیزیه خیلی تو سختی و مضیقه افتاده. به کمک نیاز داره.
  مدارکش شامل گواهی فوت پدرش، میزان دریافتی از کمیته امداد و مدارک مربوط به بیماری آسم مادرش رو چطور براتون ارسال کنه که بتونید کمکش کنید؟

  • رضا منصورنیا گفت:

   با سلام
   با شماره پنج رقمی تهران ۶۱۶۰۴ داخلی ۲۱۲۸ تماس بگیرید و سوال بفرمایید .

 4. زینب گفت:

  احتیاج کمک مالی دارم برا پول پیش خونم

 5. رضا گفت:

  با سلام
  اینجانب به همراه همسر و دو فرزندم در یک خانه ۵۰ متری زندگی میکنیم و مهلت اجاره خانه تمام شده و برای جابجایی نیاز به کمک دارم چون پول پیشم خیلی کم است درحقیقت زیر ۳تومن هستش و با این مبلغ در محل سکونت فعلی که جزوه محله های پایین شهر است،خانه پیدا نمیشود و کسی هم نداریم که کمکمون کنه،و خودم هم درآمدم به اندازه کافی نیست تا اجاره بهای بالایی بخوام بدم چون تو تهیه مایحتاج اولیه زندگی درمانده ام و با کمک خدا و دیگران سفره مان را پر میکنیم ، لطفا کمکم کنید تا خانه ای اجاره کنم به ۱۰ میلیون نیاز دارم.البته اگر بصورت وام هم باشد با اقساط ماهیانه ۲۰۰تومن خیلی عالی میشود. با تشکر از لطف شما.

  • الاهه نوری گفت:

   دوست عزیز موسسه نیکوکاران شریف بر روی از حمایت کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و زنان سرپرست خانوار متمرکز است .

 6. حسن گفت:

  سلام نیازبه پول هستم توروخداکمکم کنیدخانمم حامله است دکترش ازم ۵تومن می خوادتازایمانش بکنه هیچی هم برابچه نخریدیم یک هفته دیگه موقعه زایمانشه ۲تومن می خوام واسه خریدوسایل بچه کلا ۷تومن می خوام مستاجرهم هستم توروخداکمکم
  ۶۰۳۷۶۹۱۶۶۶۸۳۵۰۸۷
  شماره حساب بانک صادرات حسن شهمانی

 7. محمد ب گفت:

  سلام من برای جابه جایی منزل نیاز به کمک مالی دارم اگه کسی میشه لطفاً کمک کنه

 8. راحله گفت:

  سلام شوهرم بابت مهریه زن قبلی اش بدهکار باید۸۰عددسکه بپردازدنداره که بده ۱۸ساله دائما فراریه منم ۷ساله که زنش شدم زندگیم داغون شده دوتابچه دارم واقعااگرکسی حمایتمان نکند منم مجبورم تلاق بگیرم حداقل تحت حمایت بهزیستی کمیته یاجایی قراربگیرم واقعاخرج زندگیمون درنمیاد

 9. امیر جوزی گفت:

  با سلام و احترام بنده دانشجو خارج هستم نیازمنده کمک مالی هستم تا بتوانم برایه ادامه تحصیل در خارجه از کشور انجام بدم ولی چون کسی رو ندارم حمایتم کنه تا الان نتونستم برایه ادامه تحصیل اقدام کنم ولی چرا دروغ بگم پذیرش دانشگاه را گرفتم چون پول نداشتم برم افتاده برایه ساله بعد برجه ۳ باید تمام مراحله رو از اول برم تا پذیرش رو بگیرم اگر کسی هست حمایتم بهم بگین یا با تین شماره تماس بگیرن ۰۹۳۵۸۷۰۳۷۵۲

  • رضا منصورنیا گفت:

   با عرض معذرت حمایت های ما صرفا برای نیازمندان داخل کشور و کودکان هست .

 10. فاطمه گفت:

  سلام من یک زنم که جدا شدم خودمم خیر سرم درس خوندم ولی کار که ندارم خودمم که بیماری اعصاب و روان دارم که با یک بچه ۸ ساله موندم یخچالم خرابه….خراب شدن حالا اونها یکطرف به بقالی ۱۷۰۰ بدهکارم پول ندارم بدم به کمک احتیاج دارم تو زندگی روزانه ام موندم نمی دونم باید چیکار کنم اگر کار باشه حاضرم انجام بدم ولی بخاطر سنم که ۴۰ کسی بهم کار نمیده باید چیکار کنم بهتره سرمو بذارم بمیرم دیگه ،خجالت میکشم درخواست کمک کنم از کسی ،منو وامثال من چیکار باید بکنند

 11. ناصر گفت:

  سلام دخترم دیابت داره خرج درمانشو ندارم کمک کنید

 12. طاهره گفت:

  سلام من زن ۲۶ ساله هستم شوهرم عمل شد منم به خاطر نیاز مالی به نظافت خانه ها رفتم الانم کرونا گرفتم حتی پول آزمایش رو به زور جورکردم دوتا بچه کوچک دارم نه بیمه داریم ونه زندگی راحت

 13. محسن گفت:

  پسر من العان 7روز هست که بدنیا اومده و 5روز بخاطر پایین بودن پلاکت خونش بستری هست. هزینه های بیمارستان و خارج از بیمارستان برایم سنگین هستند بخاطر اینکه در استان دیگری بستری شده و شب و روز های بسیار سختی را با جیب خالی سپری میکنیم لطفا اگر کسی این متن را میخواند بهم کمک کند.
  09361425987شماره تماسم باقری هستم.
  العان پسرم توی بیمارستان کودکان امام حسین اصفهان بخش nicu داخلی بستری هست

 14. A گفت:

  سلام
  کسی و میشناسم که بالاخره بعد سال ها تونست ماشین بخره ولی تصادف کرده و حتی بیمه هم نبود
  پول عمل و هم نداره:(
  میشه بگید با کجا باید تماس بگیرم تا کمک کنن؟

 15. حدیثه عبداللهی گفت:

  عرض سلام واحترام
  نیازمند کمک هزینه جهیزیه هستم شرایط مساعدی ندارم خواهش میکنم در صورت امکان کمکم کنید
  09381309735-استان سیستان وبلوچستان

 16. مهدی والی گفت:

  من یک جوان ۳۶ ساله هستم به دلیل نداشتن هیچ گونه راه درامد پشتوانه مالی ونداشتن پدر و هیچ ارث پدری و نداشتن مسکن نتوانسته ام ازدواج کنم وا از شما درخاست دارم به من کمکی بکنید تا در ساختن خانه ای که مقدار کمی وام با بهر های بالا و اقساط زیاد و کوتاه مدت برای ساختنش گرفته ام و یا اینکه کمک نقدی به من بکنید تا حداقل بتوانم شغلی برای خودم راه اندازی کنم و کسب در امد کنم .شماره تماس من هم ۰۹۱۳۰۳۵۵۸۵۳ هست.عاجزانه خواشمندم مرا یاری کنید به خدا خیلی محتاج کمک شما هستم

 17. عبدالرحمان گفت:

  سلام من کارگرساده هستم چند وقته بی کارم وضع مالیم بدجورخرابه ومتاهل هستم3بچه دارم خرج مادروپدرم با2خواهرام رادارم میدم تواین وضع کرونای بدجورتنگ دستم کمکم کنید6037997………….عبدالرحمان دهقانی

 18. پریسامظفرلی گفت:

  احتیاج به کمک دارم همسرم اعتیادداره ،وصع مالی خوبی نداریم ،خواهش میکنم کمک کنید،یه دختربچه دارم ،خیرببینیدممنونم

 19. پریسا گفت:

  سلام شوهرم اعتیادداره نمیتونه کارکنه ،یه دختربچه دارم تروخداکمک کنیدزندگی کردن خیلی سخته ،۰۹۳۶۹۶۶۸۳۹۱مظفرلی

 20. Hosein گفت:

  سلام برادران و خواهران من جوانی ۳۰ساله هستم خدامیدونه روش ندارم چند وقت سخت بیمارم قبلا میتونستم کار کنم کارم ازاد بود نه بیمه دارم هزینه درمانم سخته نمیتونم هزینه پرداخت کنم از شما درخواست دارم هر کس در حد توانشه کمکم کنه خیرهمتون با خداوند 6280231492323042

  • رضا منصورنیا گفت:

   درود
   در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۷۱۲۸ داخلی ۲۱۲۸ خانم داوری تماس بگیرید

 21. شیوا گفت:

  با سلام
  تورو خدا کمکم کنید دوساله که نامزد کردم بخاطر شرایط مالی و بیماری پدرم هنوز نتونستم جهیزیه تهیه کنم و نمیتونم بیشتر از این نامزد بمونم چون میدونم هیچ وقت نمیتونم جهیزیه رو به تنهایی فراهم کنم لطفااا کمکم کنید یا منو به کسی معرفی کنید تورو خدا😔

 22. شرف بهزادی گفت:

  زن بیوه هستم که درخانه قدیمی زندگی میکنن ودروپیکرنداره بهم ریخته دیوارهای کنده شدودرزمستان بسیاراذیت میشودچون سقف چکه میکنه میخواستم اگه میشه کمک بکنین نیاز مالی فقط ماهی۱۰۰تومان دارم خرجی ندارم

 23. حسین گفت:

  سلام من42سال سن دارم باهمسرم وتنها فرزندم که دختر 10ساله است زندگی میکنموضعیت مالیم صفره هیچ جایی هم مشغول بکار نیستم مستاجرم وبابدبختی زندگی میکنم چون همناراحتی اعصاب دارم هم دیسک کمر دارم که همه این بدبختیها دوران خدمت بعد 14ماه خدمت ازبرجک نگهبانی افتادم بعد ازکلی بیمارستانو غیره بایک. مدرک پزشکی لعنتی منو معاف کردن همون شدباعث بدبختی من تا پارسال یه وانت داشتم بااون زندگیمو میگذروندم ولی فشار اقتصادی کرونا پول پیش خانه وهزار بدبختی باعث شد بفروشم حالا هم بدون هیچ کاری روزی صدبار ازخدا مرگ خودم رامیخام اما چهفایده که خداهم میخاد من هروز شرمنده زنوبچم بشمو باشرمندگیم سرکنم این رانوشتم کهمقداری سبک بشم یه خاهشی که دارم تابه امروز بجز خدا دست بسوی خلغ خدادراز نکردم
  ازخدامیخام کمکم کنه اگه لیاقتش راداشته باشم
  وسلام

  • رضا منصورنیا گفت:

   جهت رسیدگی به مشکلتون می تونید با واحد حمایتی به شماره 02161604 داخلی 2129 تماس بگیرید .

 24. طاهره گفت:

  سلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان مهربان من دو تا بچه دارم دوتاشم پسر هست ولی من نمیتونم خواسته اینا رو برآورده کنم روز های بدی رو سپری میکنیم شوهرم مریضه خودم با دو بچه نمیتونم بر کار کنم خیلی وضعیتمون بده الان هم موقع ثبت نام مدرسه هیچ پولی ندارم تو خونه ام پولی ندارم که گوشت برنج بخرم به خدا خیلی فقیر هستیم تورو خدا کمک کنید

 25. H گفت:

  سلام من یه خاله دارم که یه شوهر بد سرپرست داشت و طی رفت و امد زیاد جداشدن توافقی طرف به خالم ۱۰ تومن داده و گفته راجع به وسایل خونه توافق میکنیم … خالم با اون پول خونه گرفته ..موقع توافق سر وسایلم نزاشته وسایل خونه چیزی ببره یه دختر ۱۶ ساله داره و الان توی یه خونه ی خال از فرش و یخچال و گاز زندگی میکنن فقط لباس با خودشون اوردن و یه تیکه موکت انداختن وسط خونه … خواستم بپرسم برای کمک بهشون چه کاری باید بکنم تا از خیرین حمایت بگیرم ؟
  پیامی ارسال کنید…

 26. علی رحیمی غریب وند گفت:

  با سلام حضور محترم شما بنده علی رحیمی هستم به ش ملی ۵۵۵۹۹۶۳۷۴۷ دارای یک فرزند و درخانه ای فقیر بسر میبرم من یک کارگر هستم ک در حال کاریگری دیکس کمر گرفتم در حال حاظر توانایی کار رو ندارم اجاره نشینم بخدا چند ماه کرایه ندادیم نداریم بدیم هچی از خودمون نداریم پدر و مادرم فوت کردند الان ی خواهر و ی برادر مریض دارم نیاز به دکتری دارن تورو خدا کمکمون کنید دستمونو بگیرید سواب داره شماره کارتمون ۶۰۳۷۶۹۱۶۳۷۵۸۸۳۳۶

 27. فرزادآبورز گفت:

  سلام من یک جوانی هستم که مشکل مالی دارم وا ازدواج کردم خونه ندارم بخدا خیلی مشکل دارم میتونی کمک کنی با این شماره تماس بگیری ۰۹۱۰۳۴……

 28. مازیار گفت:

  سلام
  یک خانواده چهار نفره نیازمند مستاجر سرپرست خانواده بدلیل بیکاری از پس هزینه های زندگی بر نمياد بنده بنده در توانم بود یک یخچال دست دوم براش بخرم
  اگر مراکزی سراغ دارید که کمکی به این خانواده آبرومند کنند لطفا راهنمایی بفرمایید
  با تشکر.

 29. ارش گفت:

  سلام .من 19سال دارم بابامامانم برام زن گرفتن الان وسط زندگیم ولم کردن از خونه شون بیرونم کردن بی دلیل ..شغلم ازاده کارگری میکنم همه چی گرونه مگه روزی 100تومن مگه میشه…😢همسرم میخاد ازم جدا بشه ..خیلی سختی میکشم هرروز ارزوی مرگمو میکنم توروخدا اندازه یه اتاق که یه فرش 12متری جابگیره کمکم کنید

 30. ناصر دودکانلوی میلان گفت:

  لطفا بهم کمک کنید هر چی توان دارید به من کمک کنید

 31. علی رحیمی غریب وند گفت:

  با سلام و وقت بخیر بنده علی رحیمی غریب وند هستم به شماره ملی ……..دارای یک فرزند و در خانه ای فقیر زندگی بسر میبرم ما اجاره نشینیم و متاسفانه چند ماه ک کرایه ندادیم نداریم ک بدیم من یه کارگرم و در حین کارگری دیکس کمر گرفتم والان افتادم خونه توانای کار رو ندارم بخدا هچی نداریم پدر مادرم فوت کردند یه برادر و ی خواهر مریض دارم ک نیاز به دکتری دارند کسی رو نداریم بخاک مادرم چند روز که پول نان خالی نداریم از بس قرض کردیم کلی بدهکاریم تورو خدا کمکمون کنید دستمونو بگیرید

 32. جواد گفت:

  سلام . من ورشکست شدم و مبلغ بالایی بدهکارم . مبلغ بالا برای تسویه مبلغ بدهی هم کمک میکنید

  • رضا منصورنیا گفت:

   با سلام . این مجموعه ویژه کودکان بی سرپرست و بدسرپرست هست . عذرخواهیم

 33. علی رحیمی غریب وند گفت:

  سلام٠و وقت٠بخیر حضور محترم شما عزیزان خیرین من اجاره نشنم هچی از خودمون نداریم بخدا چند ما کرایه ندادیم نداریم ف بدیم کسی رو نداریم پدرو مارم فوت کردند ی خواهر و ی برادر مریض دارم ک نیاز ب دکتری دارند تورو خدا دستمون و بگیرید بزرگواری٠کنید بخاک مادرم٠قسم چندروزه ک پول نان خالی نداریم از بس قرض٠کردیم کلی٠بدهکاریم ٠

 34. مریم گفت:

  با سلام عرض ادب .
  حقیقتا چند وقتی هست مثلا ۷ یا ۸ سال که ما قصد شروع کردن ساختن خانه رو داریم اما پولش رو نداریم پدرم از کار افتاده مادرم عضو بهزیستی امل مستجریم و ۳ ماه اجاره خونمون عقب مونده من سرکار میرم ولی پولم کفایت نمیکنه

 35. سمانه گفت:

  سلام خسته نباشید من ۲۶سال سن دارم دارای ی فرزند دخترم شوهرم ۴ساله کارنمیکنه اعتیاد داره فقط دزدی میکنه خرج موادش ودرمیاره منم با یارانه زندگیم ومیچرخونم بخاطراین ک جایی ندارم دخترم وبزارم نمیتونم سر کار برم ی هزار تومن پول پیش ندارم والانم خونه دایی همسرم میشینیم ک ایشونم گفته ک خونه رو خالی کنیم ب خدا شدیدا احتیاج ب حمایت دارم امیدوارم بهم کمک کنید تا ی کم از مشکلاتم کم بشه ممنون

 36. هوشنگ ترشیر حمزه قاسم گفت:

  بخدا این مشکل دارم بیکارم چند دفه خواستم کلیه ام‌ را بفروشم جور نشده لطفا کمکم کنید

 37. ط گفت:

  سلام ما ازخانواده ی بی بضاعت هستیم
  همسرم کار درست حسابی نداره
  مامستاجریم
  نه زمینی داریم که خونه درست کنیم نه پول داریم که خونه بخریم خواهش میکنم کمکمون کنین دراستان گیلان مستاجریم خواهش میکنم کمکمون کنین تامابتونیم یه خونه ی کوچیک واسه خودمون بخریم اینجا خونه ها ی چهارصدمیلیون تومان هم هست ولی معمولی نداریم خواهش میکنم کمکمون کنین به خدا اگه محتاج نبودم پیام نمیدادم
  اگه چها صدمیلیون نشد لااقل نصف پولم کمکمون کنین ممنونتونم خواهش میکنم بخدا محتاجیم
  ممنون میشم

 38. رضا گفت:

  من 42سال سن دارم کارگرساده هستم متاهل هستم دوفرزنددارم بامادرپیری دوسال که مشکل قلبی دارم بیکارم وهرسه ماه یک بابایدبرای درمام هزینه کنم یارانه ام بانک بابت قسط وام برمی داره 30ملیون تومن بدهی اوردم زندگیم مختل شده ازشماتقاضای کمک دارم متشکرم

 39. سین گفت:

  سلام. بیمار قلبی داریم که قراره عمل قلب باز انجام بده،
  بخاطر هزینه های بسیار بالای درمان، نیاز شدید به پول داریم، مقداری از مبلغ رو فراهم کردیم، اما هنوز مقداریش مونده، تا جایی که توان داشتیم تلاش کردیم اما دیگه کسی نیست که بتونیم ازش قرض کنیم. خواهش میکنم کمکمون کنید

 40. میثم گفت:

  سلام محترم امن ناشنوا هستم از شما خواستم که اگر می شود به مادرمی کمک کرد. مادرم بیمار قند دارد.و پا زخم است ولی باز سرکار میرود.الان هم صاحب خونه گفته بلند شود و ۳۰میلیون فقط دارد و می تواند فقط ۱ میلیون اجاره بدهد ولی با ۳۰ میلیون اصلا خانه پیدا نمی شود من خواستم بیبینم می تونید شما کمک کرد. مادرم سرپرست خانواده هم بود چون پدر من و دوبرادرم ما کوچک بودیم رفته بود .من و دوبرادرم مستاجر هستیم و درامد کم نمی توانیم به مادر کمک کنیم کمک میکنیم ولی خیلی کم

 41. مهرداد لطفی گفت:

  باسلام بنده فردی مستاجر بیکار هستم سه تا فرزند دارم بدون مادر بخاطر مریض کرنا سه ماه عقب افتاده کرایه خونم ده ملیون رهن دارم یک ملیون کرایه صاحب خونه میخواد بیرونم کنه به نظر شما به کجا پناه بیارم به کی دیفروش بودم الان بیکار با گرانی خرج خودم بچم موندم باید دردمو به کی بکم از کی کمک بگیرم با تشکر از شما دردلمو به شما گفتم حتی اگه کمک هم نشه یکم سبک شد مغزم

 42. مجتبی گفت:

  با سلام بنده هیچ شغل و درامدی ندارم میخام ازدواج کنم ولی بخاطر مشکل مالی موندم چاره ای ندارم پدر و مادر مریض دارم خرج اونا هم با منه بخاطر رضای خدا کمم حنید یاحق.

 43. مجتبی گفت:

  با سلام بنده دوساله نامزد کردم الان نمیتونم ازدواج کنم بخاطر وضع مالی خیلی ضعیف و بدون درامد مجبور به عقب انداختن ازدواج کردم یعنی الان هیچ کاری نمیتونم بکنم پدر و مادرم هم مریضن توروخدا کمکم کنید بخاطر رضای خدا تا سرو سامان بگیرم و برم سر خونه زندگیم شماره کارت6104337578251314

 44. سمیرا گفت:

  سلام وقت بخیر من یه زن مطلقه هستم تو بد شرایطی زندگی میکنم .بیکار شدم از شما کمک میخوام در حد خریدن یه دستگاه سبزی خرد کن که باهاش بتونم زندگیمو بگذرونم به خدا خیلی جاها رفتم یا نمیدن یا وام ۲۸ درصد که اصلا نمیتونم پرداخت کنم حتی ضامن ندارم .تو رو خدا اگر یه ادم خیری باشه من رو معرفی کنید
  ممنون میشم دستم و بگیرید .به خدا نمی خوام به گناه بیفتم .

 45. رهام گفت:

  سلام خسته نباشید من از اراک مزاحم میشم شوهرم کارگر حقوق اداره کاری میگیره که به ۴ تومنم نمیرسه با دوتا بچه ومستاجرم صاحب خونه ۲۰میلیون پول خواسته بزاریم رو پول پیش خونمون واقعا نداریم حتی هزار تومن . اگه بخوام از این خونه هم جابجا بشم هر جا رفتیم بیشتر از این خواستن واقعا مجبورم که این پیامو گذاشتم

 46. مهدی گفت:

  باسلام وخسته نباشید اینجانب مهدی هستم ازشهرستان محمدابادریگان مزاحم میشم من درکودکی باآمپول پنیسیلین فلج مغزی شدم بعدازچندسال خوب شدم ولی نصف بدنم ضعیف شدپام پنج سانت کوتاه ولاغرشدالان ۳تابچه دارم ۳۵سالمه ازکارافتاده هستم هیچی ندارم نه خونه هیچی تهت پوشش‌ بهزیستی هستم انگارکه نیستم چکارکنم

 47. سمیرا گفت:

  من یک زن افغان اهستم که آرزو زیاد به زندگی دارم لفظا مرا کمک کنین طالبان بالا بسیار ظلم وستم مکن بخاطر خداوند متعال کمک کمن

  • رضا منصورنیا گفت:

   خواهر عزیزم اگر در ایران هستید و شهر تهران با شماره 02166127128 داخلی 2129 تماس بگیرید

 48. مجتبی گفت:

  سلام لطفا کمکم کنید زندگیم خیلی پاشیدست بخدا نه درامدی نه پولی میخوام ازدواج ولی بخاطر وضع بدی که دارم نمیتونم برای رضای خدا کمک کنید

 49. سیده رفعت حسنی گفت:

  با سلام و وقت بخیر..درخواست کمک دارم ازتون همسرم در سن بیست سالگی به عنوان ایجاد شغلی با همکاری دوستانش وام هایی دریافت میکند که متٱسفانه دوستانش کلاه برداری کردند و همه پولها رو بالا کشیدن پنج سال بیکار بود با کلی بدهی و کل خانواده خودش و خودم همه گرفتار ضمانت هستن و هرروز حکم جلب همه رو میگیرن الانم پنج ساله جایی مشغول شده و به اندازه ای که بتونیم خرج روزمره رو بگذرونیم کل خانواده ها دچار اختلاف شدن کارمندا حقوقی ندارن اموالشون توقیف میشه لطفا ازتون خواهش میکنم کمک کنین به ما تا زندگی چندین خانواده هم خراب نشه..

 50. mohammadmahmane111@gmail.com گفت:

  سلام من یه مادرم با هزارتا مشکل با یه پسر هیچ درآمدی خونه جا مسکن هیچی ندارم نیازمند هستم به کمک

 51. ماهان گفت:

  با سلام
  بنده شوهرم برشکست شده هرچی داشتم نداشتم دادم بابت قرض وقسط
  یه دختر دم بخت دارم که جهاز نداره
  از شما خیرین تقاضا دارم یا جایی بهم معرفی کنین بتونم وسیله قسطی بردارم
  یا بهم وام بدین

 52. ماهان گفت:

  نیاز به وام دارم بدون ضامن با اقساط کم
  دختر دم بخت دارم خیریندمحترم لطفا کمک کنین

 53. عیسی شیخ گفت:

  من دختر معلول دارم مستاجر هم هستم کارگر هستم زندگی من به سختی میچرخه احتیاج به کمک مالی شما عزیزان دارم

 54. امیرعباس گفت:

  سلام خسته نباشیدممنون سایت عالی وپرمحتوای نیکوکاران شریف اجرتون با سیدالشهدا(ع) ؛
  _بنده هم ازخانواده فقیرهستم هم مومن ومذهبی هستیم یک مادرپیر وبیماردارم وپدرم ۷سال پیش فوت کرده یک خواهرکوچکتردارم ویک یه برادربیمار، خودمم سلامتی کامل ندارم هرسه تامجردیم. قبلابازارتهران کارمیکردم وضع مالیم بدنبوداما بخاطرکرونابیکارشدم منطقه محروم زندگی میکنیم غرورم اجازه نداده هیچوقت ازکسی کمک بگیرم امادیگه واقعاکم آوردم فقط یه وام میخوام بتونم کارراه بندازم هم اشتغال زایی کنم هم بتونم ازدواج کنم منتهاهیچکس ضامن پیدانمیکنم حتی یک وام ۱۰و۱۵ملیونی بگیرم حتی دولت جمهوری اسلامی وامهای بانکی خوب رو به سرمایه دارها پولدارهاآقازاده هامیده ازاونجایی که امثال ماهیچوقت ضامن نداریم حتی وام۵۰۰ملیونی هم بدن ماضامن نداریم قشنگ معلومه به چه کسایی کمک میکنن چون دولت ما ازریشه مشکل داره کاری به بحث سیاسی ندارم امامن۴۰سالمه نمیتونم ازدواج کنم به دخترمردم۷ساله قول دادم ازپس زندگی خانواده خودم و تعهدم نسبت به دخترمردم بین زمین وآسمون موندم همه امیدم به خداست اماخدا برای همیشه ماروفراموش کرده منتهاما هیچوقت خداروفراموشش نمیکنیم توکل بخدا.

 55. ونوس ابطحی گفت:

  خانمی که اسم و ام اس داره کرونا گرفته بیمارستانه درحال خیلی وخیم . بچه هاش کرونا گرفتند دوتا تو خونه. ملایر هستتد . توروخدا یکی بدادشون برسه . پسرش مریضی داره دختر چهارساله از گشنگی بی مادری احتیاج به کمک دارند من یکنفری از تهران تنهایی نمیتونم یکنفر بدادشون برسه

 56. الهه گفت:

  بنده خانمی سی ساله هستم ده ساله ام اس دارم واقعا سال های سختی رو پشت سرگذاشتم سخته برام جورکردن مخارج بیماری وهزینه هاش،دیگه کم آوردم احتیاج ب کمک دارم،متاهلم همسرم بیکارشده دوساله

 57. فریدون گفت:

  با سلام جوانی سی ساله هستم که به علت ضعیف بودن توانای جسمی توانای کارگری ندارم و متاسفانه هیچ هنری ندارم دنبال کمک هزینه یک وانت بار هستم که بتونم امرار معاش زندگیم تامین کنم هرکس میتونه تو این زمینه بهم کمک کنه خواهشا دریغ نکنید انشالله خدا ده برابرش رو بهت میده

 58. حنان گفت:

  سلام مستاجریم صاحب خونه پول پیش بیشتر میخواد ما نداریم بابام پاشو قطع کردن بخاطر بیماری انسداد عروق سنش بالاس از کار افتاده است الانم صاحب خونه گفت بار کنید با این پول پیش خونه پیدا نکردیم خیلی کمه چیکار کنیم گرونن توروخدا ببینید پیامم رو

 59. سوگل گفت:

  سلام یه خانمی که بارداره شوهرشم معتاده ولش کرده رفته خونشم بین رباط کریم و اسلامشهر تو قعلمیر زندگی می‌کنه احتیاج به مواد غذایی داره وکسی رو هم نداره از من در خواست کمک کرده منم جایی رو نمی‌شناسم که بهش معرفی کنم خواهش میکنم به این خانم کمک کنید

 60. محسن گفت:

  سلام.60 سال سن دارم بیکارم. یه دونه از بچه هام.پیشم.میخواهد داماد بشه پول ندارم کمکش کنم.بیکارم. می توانید کمکم کنید چه شغلی چه مالی ممنون

 61. حامد گفت:

  دوستان جایی را سراغ دارین به کسانی که ورشکسته شدن کمک کنند؟

 62. الهه.ب گفت:

  با سلام.خانمی هستم 30ساله متاهل که یک دختر بچه 6ساله دارم.متاسفانه همسرم 14سال زندان بود و 1 سال میشه ازاد شده.هر جا دنبال کار میره کسی بهش نمیده.کارگری هم که میره 1روز هست یک هفته نیست .صاحبخانه جوابمون کرده.هزینه ثبت نام بچه ام رو در مدرسه ندارم .خیلی کم اوردم و ارزوی مرگ دارم .گناه من و بچم چیه .بخدا هزینه پوشاک و خوراک بچم رو حتی نداریم بطویکه سو تغدیه گرفته .خودم به درک این طفل معصوم چه گناهی مرتکب شده.نمیدونم چکار کنم و از کجا تقاصای کمک کنم .ممنونم راهنمایی کنین ….زاهدان

 63. فریدون گفت:

  با سلام جوانی سی ساله هستم که به علت ضعیف بودن توانای جسمی توانای کارگری ندارم و متاسفانه هیچ هنری ندارم دنبال کمک هزینه یک وانت بار هستم که زندگیمو بچرخونم خواهشا اگه امکانش هست منو تو خرید وانت بار کمک کنید
  با تشکر فراوان

 64. فریدون گفت:

  با سلام جوانی سی ساله هستم که به علت ضعیف بودن توانای جسمی توانای کارگری ندارم و متاسفانه هیچ هنری ندارم دنبال کمک هزینه یک وانت بار هستم که زندگیمو بچرخونم خواهشا اگه امکانش هست منو تو خرید وانت بار کمک کنید
  با تشکر فراوان

 65. ناصر گفت:

  سلام ناصر جوان ۲۵ ساله از یکی از روستاهای استان هرمزگان هستم و در یک تصادف پای راستم دچار آسیب شدید شده ونیاز به عمل جراحی دارد مبلغ عمل ۴۰ میلیون تومان است و چشم انتظار کمک خیرین عزیز مثل شما هستم و خانواده ام به دلیل وضع نامناسب مالی قادر به تهیه پول عمل نیستنند

 66. محمود بهره دار گفت:

  الان پنج سال عقد هستم پدرمادرم پیر هستن دوتا خواهر مجرد بالای30سال دارم چند بار اقدام کردم کلیه ام بفروشنم چون مشکل داشتن دکترا گفتنند نمیشه الان درخواست کمک دا م جان هرکه دوست دارین کمکم کنید یه کاری کنید که منم زن بگیرم ممنونتون میشم

 67. علی گفت:

  سلام،من باهمسرودخترم توشهرغریب زندگی میکنیم،بعدسالهاتونستم دوباره باهزارزحمت بیارمشون پیش خودم امیدواربودم وضعمون بهتربشه اماسه ساله که توشرایط خیلی بدباکلی بدهی حتی به سوپرمارکت وعقب افتادن ماههاقسط وکرایه گیرافتادیم،خونه هرسه مون کروناگرفتیم حتی نتونستیم دکتربریم وبیکاروخونه نشین شدم ودیگه حتی برای کوچکترین خریدوسیرکردن شکممون نمیتونم برسم،نه چیزی دارم نه کسی،خونمم هم خارج شهره نه هیچ پول پیش دارم نه وسیله نقلیه که بتونم راحتترسرکاری برم وبه زن وبچم برسم ونمیتونم برای کوچکترین مایحتاج ودارویی به شهر راحت رفت وآمدکنم وساعتهاپیاده روی میکنم،خانوادم توافسردگی شدیدهستن ومریضن،حتی وسایل خونه هم بیشترش مال خودم نیست وقراربودپولش روازاول بدم امانتونستم حتی تلویزیون ماهم قدیمیه وتواین سالهاچندین بارتعمیرکردم،گوشی سالم ندارم بچم آنلاین به درسش برسه وهمیشه عقبه ونمیرسه چون گوشی قدیمیه ودرست نمیشه،سالهاازشهرمون دورونتونستیم بریم،ازفکروخیال ناراحتی اعصاب گرفتیم،چهل وپنج سال سنمه وبرام هرکاری بااین شرایط خیلی سخته،زندگیم داره ازدستم میره،شماروبخدابه آقاامام رضاکه همسایش هستم ازآبروم چیزی نمونده،کمکم کنیدازاین وضع اسفناک ومرگبارنجات پیداکنیم،خودم روزی به کسایی کمک میکردم والان جزدردوبدبختی وفکرای بدوبیچارگی چیزی برامون نمونده،لطفا،خواهشا،عاجزانه تقاضامیکنم نجاتمون بدین

 68. رعنا حسینی گفت:

  سلام من یک دختر مجرد هستم و سرپرستی ندارم از نظرمالی نیاز ب حمايت دارم برای گذران زندگی

 69. فرزانه‌مخلصیان گفت:

  ضمن خسته نباشید بنده در اراک مدت 2سال ونیم. بدلیل زندان بودن همسرم که پر حال خاضر در شرف جدا شدن میباشم چ اینکه تخلیه منزل بدلیل حکم صاحب منزل و از بین رفتن اسباب منزل بدلیل اتش سوزی منزل شخصی که امانت گذاشته بودم بیرون ودر منازلی که واقعا خطرات زیادی بدنبال داست و در چادر و متور اب باغات ووو بسر میبریم با توجه به اینکه فیلم مستند استانداری حمایت زندانیان بعزیستی کمیته امداد شده ایم و‌هیچ یک نخواستن مارا نجات دهند چکار کنم گمکو همکاری نمایید

 70. هانا گفت:

  سلام خسته نباشید ما افغانستانی هستیم خیلی وقته اینجا زندگی میکنیم تقریبا همه خواهر برادرام اینجا بدنیا اومدن و بزرگ شدن وضعیت مالی ما تا همین دوسال پیش خوب بود ولی از وقتی پدرم مریض شده و سرکار نمیره وضعیت مالیمون خیلی خرابه از پارسال هم دوتا برادرام مدرسه ای شدن ولی یکی شون بیشتر نمیتونه بره مدرسه چون اون یکی مشکل چشم داره چند ماهی میشه اجاره خونمون عقب افتاده و چند وقت دیگه هم وقت خونه کامل میشه باید جابه جا بشیم برای جابه جایی نیاز به کمک داریم حداقل 10میلیون هم کافیه کلی قرض داریم و واقعا به مشکل خوردیم اگه بشه کمکی بکنین خدا از شما راضی باشه

 71. بابک حاج ایرلو گفت:

  بابک هستم 45ساله ازکارافتاده جسمی حرکتی هیچ درامدی ندارم اگه مسلمانی کمک مالی مختصزچری هم شده کنید

 72. عبدالباری گفت:

  همرای من کمک کنید

 73. لیلا گفت:

  سلام ماهم کمک مالی نیاز داریم دریخچالمون میافتاده اگه کسی کمک نکن تو خونمون یک کیلو برنج پیدا نمیشه زندگی ما با سختی مگذر الان دخترم لباس گرم ندار

 74. محسن محمودی گفت:

  با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز من از سال ۸۸ خانه نشین شدم بخاطر ناراحتی که داشتم نمیتوانستم کار کنم شغل اصلی من راننده تاکسی درون شهری هستم وکار دیگری بلد نیستم البته من تحت پوشش بهزیستی هستم ولی مستمری که به من داده می‌شود خرج درمان ودارو می‌شود برای وام اشتغال رفتم بگيرم میگن باید جواز کسب‌ بیار یو مغازه اجاره کنم من اگه ۱۰الی ۲۰ میلیون تومان داشتم که خرج زندگيم میکردم خلاصه اینکه نمیتوانم خرجی خانه را بدهم میخواستم اگه ميشه برای خرید تاکسی کمکم کنید چو من يه ریالی ندارم لذااز شما درخواست کمک دارم تا بتوانم خرج زندگيم را تامین کنم تا دیگر شرمنده دو فرزند م نباشم همسرم می‌خواهد من و دو فرزند م را به خاطر اینکه نمیتوانم خرجی خانه را بدهم ترک کند تو رو خدا کمکم کنید

 75. سیدحسین مصطفوی گفت:

  سلام این جانب سید حسین مصطفوی هستم دارای ۲ فرزندوهمسرم که ۱۷ سال معلوله و خودم هم دیکس کمر دارم شغل هم داشتم چون خانمم فلج شده باید توی خانه بمانم تا پرستاری ایشون رو انجام بدم هیچ درآمدی ندارم مادرم هم ۱۰ ساله الزایمر دارد و الان ۸ ساله فلج هم شده پدرم هم الان یک ساله آلزایمر دارد کم کم شدید میشه و خرج این چند نفر به عهده من هست شمارو به خدا کمکم کنید به خدا توی ایزیلایف یا همون پوشاکشون موندم

 76. سیدحسین مصطفوی گفت:

  سلام من ۱۷ سال هست که همسرم معلول هست شغل و جواز کسب هم دارم ولی چون کسی نیست از همسرم پرستاری کند خودم از ایشون پرستاری میکنم ام اس دارد روماتیسم قلبی دارد فلج هم که هستبهزیستی فقط مستمری میدهد چند وقت هست میگویند برای حق پرستاریاسمشو رد کردیم ولی از حق پرستاری هم خبری نیست از افزایش یارانه هم که به بهزیستی و کمیته میدن به ما نمیدهند شمارو به خدا کمکم کنید