خیریه نیکوکاران شریف
english

چه کسانی می توانند از موسسات خیریه درخواست کمک نمایند؟

چه کسانی می توانند از موسسات خیریه درخواست کمک نمایند؟

هر یک از موسسات خیریه اهداف مشخصی دارند که باید به طور شفاف مشخص نمایند که کدام دسته از نیازمندان را حمایت می کنند. همچنین از قوانین مشمولیت خاصی پیروی می کنند که افراد واجد آن شرایط می توانند از موسسات خیریه درخواست کمک نمایند.

بنابراین هر کدام از قوانین واجد شرایط بودن که مختص هر یک از موسسات خیریه می باشد، مشخص است ولی به طور کلی موسسات خیریه با هدف کمک به افرادی که برای زنده ماندن به سختی تلاش می کنند و با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنند، شکل گرفته اند. معمولا افرادی که موسسات خیریه از آن ها حمایت می کنند در موارد زیر مشترک هستند:

 • نوع ناتوانی یا بیماری
 • ملیت
 • محل زندگی
 • سعی در مدیریت کردن درآمد کم
 • گروه سنی خاص (افراد پیر، جوان، کودکان و افراد زیر ۱۸ سال و…)

معمولا حمایت های انجام شده به افرادی ارائه می گردد که مسئولیت آن شخص نیازمند را به عهده دارند. به عنوان مثال والدین فرد بیمار، همسر و …

نیازمند بودن افراد چگونه تعریف می گردد؟

اگرچه یکی از معیار های واجد شرایط بودن برای دریافت کمک از موسسات خیریه داشتن نیاز های مالی می باشد ولی به این معنی نیست که فرد دریافت کننده کمک حتما باید فقیر باشد. در صورتی که فرد از داشتن حداقل های یک زندگی عادی همچون مسکن مناسب، خوراک، پوشاک، گرمایش و … که همه افراد به آن اهمیت میدهند محروم باشد می تواند از موسسات خیریه درخواست کمک نماید.

چرا مردم با مشکلات مالی مواجه می شوند؟

بررسی علت اینکه چرا مردم مشکلات مالی را تجربه می کنند بسیار پیچیده است. ولی از جمله علل این اتفاق می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قرار گرفتن در شرایط پر استرس زندگی همچون از دست دادن شغل، جدایی والدین، ابتلا به بیماری های خاص، معلولیت. این ها عوامل بسیار مهمی است بالاخص که این شرایط منجر به این شود که فرد دیگر قادر به کار کردن نباشد. البته شرایط اقتصادی جامعه نیز در گرفتار شدن افراد به مشکلات مالی بی تاثیر نبوده است.

آیا فردی که شاغل است می تواند از موسسات خیریه درخواست کمک نماید؟

الزامی ندارد که فردی که از موسسات خیریه درخواست کمک می نماید حتما فاقد شغل باشد. ممکن است فرد به دلیل قرار گرفتن در شرایطی خاص با وجود اینکه شاغل است با مشکلات مالی شدیدی مواجه شده باشد. به عنوان مثال فرزند وی به یک بیماری خاص مبتلا شده باشد و فرد برای پرداخت هزینه های درمانش به کمک نیاز داشته باشد. در این شرایط نیز شخص می تواند از موسسات خیریه درخواست کمک نماید.

آیا می توان بیش از یک بار از موسسات خیریه درخواست کمک نمود؟

در صورتی که شخص یک بار از یک موسسه خیریه درخواست کمک کرده باشد و باز هم به کمک نیاز داشته باشد می تواند مجددا به آن موسسه خیریه درخواست کمک دهد. موسسات خیریه برای بهبود شرایط زندگی افراد شکل گرفته اند و تا زمانی که فرد در شرایط مطلوبی قرار نگرفته باشد وی را تنها نمی گذارند.

موسسات خیریه چگونه به افراد کمک می کنند؟

موسسات خیریه با درمیان گذاشتن اهداف خود با مردم و اطلاع رسانی اقداماتی که قصد دارند برای مددجویان انجام دهند از جانب افراد نیکوکار حمایت های مالی را دریافت می نمایند و کمک های مردمی را در راستای حمایت از مددجویان هزینه می نمایند. موضوع مهمی که وجود دارد این است که افراد نیکوکار به دلایل مختلفی برای کمک به موسسات خیریه مراجعه می کنند و شخصاً برای اهدای کمک به نیازمندان اقدام نمی کنند. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شناسایی نیازمندان واقعی کار چندان ساده ای نیست.

اهدای کمک نقدی راه مناسبی برای کمک به نیازمندان نیست.

از همه مهم تر توجه به مثل معروف با یک دست بهار نمی شود است.

موسسه خیریه نیکوکاران شریف، با هدف کمک به زنان سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست فعالیت می کند و در نیل به این هدف به همراهی نیکوکاران عزیز نیاز داریم. شما عزیزان می توانید برای حمایت از مددجویان بر کلید حمایت می کنم کلیک نمایید.

 

 

 
حمایت میکنم

نظر خودتان را ارسال کنید

 1. علی گفت:

  با سلام و خسته نباشید….. من دانشجو هستم و کار می کردم و خرج خودم و دانشگاهم رو در می آوردم ولی مدتی هست بیکار شدم و دست و بالم خالیه و احتیاج به ۳ یا ۴ تومن پول دارم تا خرج های زندگیم رو بر طرف کنم و متاسفانه هیچ پشتوانه ایی هم ندارم که بتونن بهم کمک کنن ممنون??

  • رضا منصورنیا گفت:

   با سلام
   با شماره پنج رقمی تهران ۶۱۶۰۴ داخلی ۲۱۲۸ تماس بگیرید و سوال بفرمایید .

 2. شوک گفت:

  سلام
  بعضی مواقع دلایل دیکه ای هم موجب مشکلات اقتصادی میشه. دوست خواهرم و برادرش با به اصطلاح مادرشون زندکی میکردن و خرج زندکی میدادن و با سن ۲۵ سال و سی سال و کرفتن حداقل حقوق بخاطر اینکه بیمه مستمریشون رو قطع نکنه و مادره از خونه بندازتشون بیرون کار میکردن حتی پول زیادی جمع کرده بودن همه رو مادره کرفت برای اثاث خونه و خرج خونه. در نهایت بعد از اینکه مادره املاک ارث پدریشونم فروخت کشید بالا و با اثاث های خونه رفت و حتی برای اینها یک قابلمه هم نذاشته بود. الان بیچاره ها هم افسرده هستن هم هیچی از خودشون ندارن. یکی بهشون ظروف قرض داده ، یکی یخچال کوچک، یکی تلویزیون قدیمی و … . یعنی حداقل های زندکیشونم قرضی هست. بعید میدونمم با این وضع روحی و وضع مالی دیکه سرپا بشن. شایدم زنه مادر واقعیشون نباشه اینها فکر میکنن مادرشونه ولی خیلی ادم پستی بوده … . خیلی بلاها سرشون اومده ولی هیچ موسسه خیریه ای هم حاضر نیست بهشون کمک کنه چون به یه موسسه کفتم کفتند که سنشون بالای هجده هست و توی موسسات معمولا اینکه از زن سرپرست خانوار که بچه داره حمایت میکنند.

  • رضا منصورنیا گفت:

   با سلام
   با شماره پنج رقمی تهران ۶۱۶۰۴ داخلی ۲۱۲۸ تماس بگیرید و سوال بفرمایید .

 3. مریم گفت:

  سلام وقت بخیر
  اهل لرستان شهرستان ازنا هستم یه خانواده بی سرپرست نزدیکی ما زندگی می کنن که دخترشون به تازگی نامزد کرده. الان برای تهیه جهیزیه خیلی تو سختی و مضیقه افتاده. به کمک نیاز داره.
  مدارکش شامل گواهی فوت پدرش، میزان دریافتی از کمیته امداد و مدارک مربوط به بیماری آسم مادرش رو چطور براتون ارسال کنه که بتونید کمکش کنید؟

  • رضا منصورنیا گفت:

   با سلام
   با شماره پنج رقمی تهران ۶۱۶۰۴ داخلی ۲۱۲۸ تماس بگیرید و سوال بفرمایید .

 4. زینب گفت:

  احتیاج کمک مالی دارم برا پول پیش خونم

 5. رضا گفت:

  با سلام
  اینجانب به همراه همسر و دو فرزندم در یک خانه ۵۰ متری زندگی میکنیم و مهلت اجاره خانه تمام شده و برای جابجایی نیاز به کمک دارم چون پول پیشم خیلی کم است درحقیقت زیر ۳تومن هستش و با این مبلغ در محل سکونت فعلی که جزوه محله های پایین شهر است،خانه پیدا نمیشود و کسی هم نداریم که کمکمون کنه،و خودم هم درآمدم به اندازه کافی نیست تا اجاره بهای بالایی بخوام بدم چون تو تهیه مایحتاج اولیه زندگی درمانده ام و با کمک خدا و دیگران سفره مان را پر میکنیم ، لطفا کمکم کنید تا خانه ای اجاره کنم به ۱۰ میلیون نیاز دارم.البته اگر بصورت وام هم باشد با اقساط ماهیانه ۲۰۰تومن خیلی عالی میشود. با تشکر از لطف شما.

  • الاهه نوری گفت:

   دوست عزیز موسسه نیکوکاران شریف بر روی از حمایت کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و زنان سرپرست خانوار متمرکز است .

 6. حسن گفت:

  سلام نیازبه پول هستم توروخداکمکم کنیدخانمم حامله است دکترش ازم ۵تومن می خوادتازایمانش بکنه هیچی هم برابچه نخریدیم یک هفته دیگه موقعه زایمانشه ۲تومن می خوام واسه خریدوسایل بچه کلا ۷تومن می خوام مستاجرهم هستم توروخداکمکم
  ۶۰۳۷۶۹۱۶۶۶۸۳۵۰۸۷
  شماره حساب بانک صادرات حسن شهمانی

 7. محمد ب گفت:

  سلام من برای جابه جایی منزل نیاز به کمک مالی دارم اگه کسی میشه لطفاً کمک کنه

 8. راحله گفت:

  سلام شوهرم بابت مهریه زن قبلی اش بدهکار باید۸۰عددسکه بپردازدنداره که بده ۱۸ساله دائما فراریه منم ۷ساله که زنش شدم زندگیم داغون شده دوتابچه دارم واقعااگرکسی حمایتمان نکند منم مجبورم تلاق بگیرم حداقل تحت حمایت بهزیستی کمیته یاجایی قراربگیرم واقعاخرج زندگیمون درنمیاد

 9. امیر جوزی گفت:

  با سلام و احترام بنده دانشجو خارج هستم نیازمنده کمک مالی هستم تا بتوانم برایه ادامه تحصیل در خارجه از کشور انجام بدم ولی چون کسی رو ندارم حمایتم کنه تا الان نتونستم برایه ادامه تحصیل اقدام کنم ولی چرا دروغ بگم پذیرش دانشگاه را گرفتم چون پول نداشتم برم افتاده برایه ساله بعد برجه ۳ باید تمام مراحله رو از اول برم تا پذیرش رو بگیرم اگر کسی هست حمایتم بهم بگین یا با تین شماره تماس بگیرن ۰۹۳۵۸۷۰۳۷۵۲

  • رضا منصورنیا گفت:

   با عرض معذرت حمایت های ما صرفا برای نیازمندان داخل کشور و کودکان هست .

 10. فاطمه گفت:

  سلام من یک زنم که جدا شدم خودمم خیر سرم درس خوندم ولی کار که ندارم خودمم که بیماری اعصاب و روان دارم که با یک بچه ۸ ساله موندم یخچالم خرابه….خراب شدن حالا اونها یکطرف به بقالی ۱۷۰۰ بدهکارم پول ندارم بدم به کمک احتیاج دارم تو زندگی روزانه ام موندم نمی دونم باید چیکار کنم اگر کار باشه حاضرم انجام بدم ولی بخاطر سنم که ۴۰ کسی بهم کار نمیده باید چیکار کنم بهتره سرمو بذارم بمیرم دیگه ،خجالت میکشم درخواست کمک کنم از کسی ،منو وامثال من چیکار باید بکنند

 11. ناصر گفت:

  سلام دخترم دیابت داره خرج درمانشو ندارم کمک کنید

 12. طاهره گفت:

  سلام من زن ۲۶ ساله هستم شوهرم عمل شد منم به خاطر نیاز مالی به نظافت خانه ها رفتم الانم کرونا گرفتم حتی پول آزمایش رو به زور جورکردم دوتا بچه کوچک دارم نه بیمه داریم ونه زندگی راحت

 13. محسن گفت:

  پسر من العان 7روز هست که بدنیا اومده و 5روز بخاطر پایین بودن پلاکت خونش بستری هست. هزینه های بیمارستان و خارج از بیمارستان برایم سنگین هستند بخاطر اینکه در استان دیگری بستری شده و شب و روز های بسیار سختی را با جیب خالی سپری میکنیم لطفا اگر کسی این متن را میخواند بهم کمک کند.
  09361425987شماره تماسم باقری هستم.
  العان پسرم توی بیمارستان کودکان امام حسین اصفهان بخش nicu داخلی بستری هست

 14. A گفت:

  سلام
  کسی و میشناسم که بالاخره بعد سال ها تونست ماشین بخره ولی تصادف کرده و حتی بیمه هم نبود
  پول عمل و هم نداره:(
  میشه بگید با کجا باید تماس بگیرم تا کمک کنن؟

 15. حدیثه عبداللهی گفت:

  عرض سلام واحترام
  نیازمند کمک هزینه جهیزیه هستم شرایط مساعدی ندارم خواهش میکنم در صورت امکان کمکم کنید
  09381309735-استان سیستان وبلوچستان

 16. مهدی والی گفت:

  من یک جوان ۳۶ ساله هستم به دلیل نداشتن هیچ گونه راه درامد پشتوانه مالی ونداشتن پدر و هیچ ارث پدری و نداشتن مسکن نتوانسته ام ازدواج کنم وا از شما درخاست دارم به من کمکی بکنید تا در ساختن خانه ای که مقدار کمی وام با بهر های بالا و اقساط زیاد و کوتاه مدت برای ساختنش گرفته ام و یا اینکه کمک نقدی به من بکنید تا حداقل بتوانم شغلی برای خودم راه اندازی کنم و کسب در امد کنم .شماره تماس من هم ۰۹۱۳۰۳۵۵۸۵۳ هست.عاجزانه خواشمندم مرا یاری کنید به خدا خیلی محتاج کمک شما هستم

 17. عبدالرحمان گفت:

  سلام من کارگرساده هستم چند وقته بی کارم وضع مالیم بدجورخرابه ومتاهل هستم3بچه دارم خرج مادروپدرم با2خواهرام رادارم میدم تواین وضع کرونای بدجورتنگ دستم کمکم کنید6037997………….عبدالرحمان دهقانی

 18. پریسامظفرلی گفت:

  احتیاج به کمک دارم همسرم اعتیادداره ،وصع مالی خوبی نداریم ،خواهش میکنم کمک کنید،یه دختربچه دارم ،خیرببینیدممنونم

 19. پریسا گفت:

  سلام شوهرم اعتیادداره نمیتونه کارکنه ،یه دختربچه دارم تروخداکمک کنیدزندگی کردن خیلی سخته ،۰۹۳۶۹۶۶۸۳۹۱مظفرلی

 20. Hosein گفت:

  سلام برادران و خواهران من جوانی ۳۰ساله هستم خدامیدونه روش ندارم چند وقت سخت بیمارم قبلا میتونستم کار کنم کارم ازاد بود نه بیمه دارم هزینه درمانم سخته نمیتونم هزینه پرداخت کنم از شما درخواست دارم هر کس در حد توانشه کمکم کنه خیرهمتون با خداوند 6280231492323042

  • رضا منصورنیا گفت:

   درود
   در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۷۱۲۸ داخلی ۲۱۲۸ خانم داوری تماس بگیرید

 21. شیوا گفت:

  با سلام
  تورو خدا کمکم کنید دوساله که نامزد کردم بخاطر شرایط مالی و بیماری پدرم هنوز نتونستم جهیزیه تهیه کنم و نمیتونم بیشتر از این نامزد بمونم چون میدونم هیچ وقت نمیتونم جهیزیه رو به تنهایی فراهم کنم لطفااا کمکم کنید یا منو به کسی معرفی کنید تورو خدا😔

 22. شرف بهزادی گفت:

  زن بیوه هستم که درخانه قدیمی زندگی میکنن ودروپیکرنداره بهم ریخته دیوارهای کنده شدودرزمستان بسیاراذیت میشودچون سقف چکه میکنه میخواستم اگه میشه کمک بکنین نیاز مالی فقط ماهی۱۰۰تومان دارم خرجی ندارم

 23. حسین گفت:

  سلام من42سال سن دارم باهمسرم وتنها فرزندم که دختر 10ساله است زندگی میکنموضعیت مالیم صفره هیچ جایی هم مشغول بکار نیستم مستاجرم وبابدبختی زندگی میکنم چون همناراحتی اعصاب دارم هم دیسک کمر دارم که همه این بدبختیها دوران خدمت بعد 14ماه خدمت ازبرجک نگهبانی افتادم بعد ازکلی بیمارستانو غیره بایک. مدرک پزشکی لعنتی منو معاف کردن همون شدباعث بدبختی من تا پارسال یه وانت داشتم بااون زندگیمو میگذروندم ولی فشار اقتصادی کرونا پول پیش خانه وهزار بدبختی باعث شد بفروشم حالا هم بدون هیچ کاری روزی صدبار ازخدا مرگ خودم رامیخام اما چهفایده که خداهم میخاد من هروز شرمنده زنوبچم بشمو باشرمندگیم سرکنم این رانوشتم کهمقداری سبک بشم یه خاهشی که دارم تابه امروز بجز خدا دست بسوی خلغ خدادراز نکردم
  ازخدامیخام کمکم کنه اگه لیاقتش راداشته باشم
  وسلام

  • رضا منصورنیا گفت:

   جهت رسیدگی به مشکلتون می تونید با واحد حمایتی به شماره 02161604 داخلی 2129 تماس بگیرید .

 24. طاهره گفت:

  سلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان مهربان من دو تا بچه دارم دوتاشم پسر هست ولی من نمیتونم خواسته اینا رو برآورده کنم روز های بدی رو سپری میکنیم شوهرم مریضه خودم با دو بچه نمیتونم بر کار کنم خیلی وضعیتمون بده الان هم موقع ثبت نام مدرسه هیچ پولی ندارم تو خونه ام پولی ندارم که گوشت برنج بخرم به خدا خیلی فقیر هستیم تورو خدا کمک کنید

 25. H گفت:

  سلام من یه خاله دارم که یه شوهر بد سرپرست داشت و طی رفت و امد زیاد جداشدن توافقی طرف به خالم ۱۰ تومن داده و گفته راجع به وسایل خونه توافق میکنیم … خالم با اون پول خونه گرفته ..موقع توافق سر وسایلم نزاشته وسایل خونه چیزی ببره یه دختر ۱۶ ساله داره و الان توی یه خونه ی خال از فرش و یخچال و گاز زندگی میکنن فقط لباس با خودشون اوردن و یه تیکه موکت انداختن وسط خونه … خواستم بپرسم برای کمک بهشون چه کاری باید بکنم تا از خیرین حمایت بگیرم ؟
  پیامی ارسال کنید…

 26. علی رحیمی غریب وند گفت:

  با سلام حضور محترم شما بنده علی رحیمی هستم به ش ملی ۵۵۵۹۹۶۳۷۴۷ دارای یک فرزند و درخانه ای فقیر بسر میبرم من یک کارگر هستم ک در حال کاریگری دیکس کمر گرفتم در حال حاظر توانایی کار رو ندارم اجاره نشینم بخدا چند ماه کرایه ندادیم نداریم بدیم هچی از خودمون نداریم پدر و مادرم فوت کردند الان ی خواهر و ی برادر مریض دارم نیاز به دکتری دارن تورو خدا کمکمون کنید دستمونو بگیرید سواب داره شماره کارتمون ۶۰۳۷۶۹۱۶۳۷۵۸۸۳۳۶

 27. فرزادآبورز گفت:

  سلام من یک جوانی هستم که مشکل مالی دارم وا ازدواج کردم خونه ندارم بخدا خیلی مشکل دارم میتونی کمک کنی با این شماره تماس بگیری ۰۹۱۰۳۴……

 28. مازیار گفت:

  سلام
  یک خانواده چهار نفره نیازمند مستاجر سرپرست خانواده بدلیل بیکاری از پس هزینه های زندگی بر نمياد بنده بنده در توانم بود یک یخچال دست دوم براش بخرم
  اگر مراکزی سراغ دارید که کمکی به این خانواده آبرومند کنند لطفا راهنمایی بفرمایید
  با تشکر.

 29. ارش گفت:

  سلام .من 19سال دارم بابامامانم برام زن گرفتن الان وسط زندگیم ولم کردن از خونه شون بیرونم کردن بی دلیل ..شغلم ازاده کارگری میکنم همه چی گرونه مگه روزی 100تومن مگه میشه…😢همسرم میخاد ازم جدا بشه ..خیلی سختی میکشم هرروز ارزوی مرگمو میکنم توروخدا اندازه یه اتاق که یه فرش 12متری جابگیره کمکم کنید

 30. ناصر دودکانلوی میلان گفت:

  لطفا بهم کمک کنید هر چی توان دارید به من کمک کنید

 31. علی رحیمی غریب وند گفت:

  با سلام و وقت بخیر بنده علی رحیمی غریب وند هستم به شماره ملی ……..دارای یک فرزند و در خانه ای فقیر زندگی بسر میبرم ما اجاره نشینیم و متاسفانه چند ماه ک کرایه ندادیم نداریم ک بدیم من یه کارگرم و در حین کارگری دیکس کمر گرفتم والان افتادم خونه توانای کار رو ندارم بخدا هچی نداریم پدر مادرم فوت کردند یه برادر و ی خواهر مریض دارم ک نیاز به دکتری دارند کسی رو نداریم بخاک مادرم چند روز که پول نان خالی نداریم از بس قرض کردیم کلی بدهکاریم تورو خدا کمکمون کنید دستمونو بگیرید

 32. جواد گفت:

  سلام . من ورشکست شدم و مبلغ بالایی بدهکارم . مبلغ بالا برای تسویه مبلغ بدهی هم کمک میکنید

  • رضا منصورنیا گفت:

   با سلام . این مجموعه ویژه کودکان بی سرپرست و بدسرپرست هست . عذرخواهیم

 33. علی رحیمی غریب وند گفت:

  سلام٠و وقت٠بخیر حضور محترم شما عزیزان خیرین من اجاره نشنم هچی از خودمون نداریم بخدا چند ما کرایه ندادیم نداریم ف بدیم کسی رو نداریم پدرو مارم فوت کردند ی خواهر و ی برادر مریض دارم ک نیاز ب دکتری دارند تورو خدا دستمون و بگیرید بزرگواری٠کنید بخاک مادرم٠قسم چندروزه ک پول نان خالی نداریم از بس قرض٠کردیم کلی٠بدهکاریم ٠

 34. مریم گفت:

  با سلام عرض ادب .
  حقیقتا چند وقتی هست مثلا ۷ یا ۸ سال که ما قصد شروع کردن ساختن خانه رو داریم اما پولش رو نداریم پدرم از کار افتاده مادرم عضو بهزیستی امل مستجریم و ۳ ماه اجاره خونمون عقب مونده من سرکار میرم ولی پولم کفایت نمیکنه

 35. سمانه گفت:

  سلام خسته نباشید من ۲۶سال سن دارم دارای ی فرزند دخترم شوهرم ۴ساله کارنمیکنه اعتیاد داره فقط دزدی میکنه خرج موادش ودرمیاره منم با یارانه زندگیم ومیچرخونم بخاطراین ک جایی ندارم دخترم وبزارم نمیتونم سر کار برم ی هزار تومن پول پیش ندارم والانم خونه دایی همسرم میشینیم ک ایشونم گفته ک خونه رو خالی کنیم ب خدا شدیدا احتیاج ب حمایت دارم امیدوارم بهم کمک کنید تا ی کم از مشکلاتم کم بشه ممنون

 36. هوشنگ ترشیر حمزه قاسم گفت:

  بخدا این مشکل دارم بیکارم چند دفه خواستم کلیه ام‌ را بفروشم جور نشده لطفا کمکم کنید

 37. ط گفت:

  سلام ما ازخانواده ی بی بضاعت هستیم
  همسرم کار درست حسابی نداره
  مامستاجریم
  نه زمینی داریم که خونه درست کنیم نه پول داریم که خونه بخریم خواهش میکنم کمکمون کنین دراستان گیلان مستاجریم خواهش میکنم کمکمون کنین تامابتونیم یه خونه ی کوچیک واسه خودمون بخریم اینجا خونه ها ی چهارصدمیلیون تومان هم هست ولی معمولی نداریم خواهش میکنم کمکمون کنین به خدا اگه محتاج نبودم پیام نمیدادم
  اگه چها صدمیلیون نشد لااقل نصف پولم کمکمون کنین ممنونتونم خواهش میکنم بخدا محتاجیم
  ممنون میشم

 38. رضا گفت:

  من 42سال سن دارم کارگرساده هستم متاهل هستم دوفرزنددارم بامادرپیری دوسال که مشکل قلبی دارم بیکارم وهرسه ماه یک بابایدبرای درمام هزینه کنم یارانه ام بانک بابت قسط وام برمی داره 30ملیون تومن بدهی اوردم زندگیم مختل شده ازشماتقاضای کمک دارم متشکرم

 39. سین گفت:

  سلام. بیمار قلبی داریم که قراره عمل قلب باز انجام بده،
  بخاطر هزینه های بسیار بالای درمان، نیاز شدید به پول داریم، مقداری از مبلغ رو فراهم کردیم، اما هنوز مقداریش مونده، تا جایی که توان داشتیم تلاش کردیم اما دیگه کسی نیست که بتونیم ازش قرض کنیم. خواهش میکنم کمکمون کنید

 40. میثم گفت:

  سلام محترم امن ناشنوا هستم از شما خواستم که اگر می شود به مادرمی کمک کرد. مادرم بیمار قند دارد.و پا زخم است ولی باز سرکار میرود.الان هم صاحب خونه گفته بلند شود و ۳۰میلیون فقط دارد و می تواند فقط ۱ میلیون اجاره بدهد ولی با ۳۰ میلیون اصلا خانه پیدا نمی شود من خواستم بیبینم می تونید شما کمک کرد. مادرم سرپرست خانواده هم بود چون پدر من و دوبرادرم ما کوچک بودیم رفته بود .من و دوبرادرم مستاجر هستیم و درامد کم نمی توانیم به مادر کمک کنیم کمک میکنیم ولی خیلی کم

 41. مهرداد لطفی گفت:

  باسلام بنده فردی مستاجر بیکار هستم سه تا فرزند دارم بدون مادر بخاطر مریض کرنا سه ماه عقب افتاده کرایه خونم ده ملیون رهن دارم یک ملیون کرایه صاحب خونه میخواد بیرونم کنه به نظر شما به کجا پناه بیارم به کی دیفروش بودم الان بیکار با گرانی خرج خودم بچم موندم باید دردمو به کی بکم از کی کمک بگیرم با تشکر از شما دردلمو به شما گفتم حتی اگه کمک هم نشه یکم سبک شد مغزم

 42. مجتبی گفت:

  با سلام بنده هیچ شغل و درامدی ندارم میخام ازدواج کنم ولی بخاطر مشکل مالی موندم چاره ای ندارم پدر و مادر مریض دارم خرج اونا هم با منه بخاطر رضای خدا کمم حنید یاحق.

 43. مجتبی گفت:

  با سلام بنده دوساله نامزد کردم الان نمیتونم ازدواج کنم بخاطر وضع مالی خیلی ضعیف و بدون درامد مجبور به عقب انداختن ازدواج کردم یعنی الان هیچ کاری نمیتونم بکنم پدر و مادرم هم مریضن توروخدا کمکم کنید بخاطر رضای خدا تا سرو سامان بگیرم و برم سر خونه زندگیم شماره کارت6104337578251314

 44. سمیرا گفت:

  سلام وقت بخیر من یه زن مطلقه هستم تو بد شرایطی زندگی میکنم .بیکار شدم از شما کمک میخوام در حد خریدن یه دستگاه سبزی خرد کن که باهاش بتونم زندگیمو بگذرونم به خدا خیلی جاها رفتم یا نمیدن یا وام ۲۸ درصد که اصلا نمیتونم پرداخت کنم حتی ضامن ندارم .تو رو خدا اگر یه ادم خیری باشه من رو معرفی کنید
  ممنون میشم دستم و بگیرید .به خدا نمی خوام به گناه بیفتم .

 45. رهام گفت:

  سلام خسته نباشید من از اراک مزاحم میشم شوهرم کارگر حقوق اداره کاری میگیره که به ۴ تومنم نمیرسه با دوتا بچه ومستاجرم صاحب خونه ۲۰میلیون پول خواسته بزاریم رو پول پیش خونمون واقعا نداریم حتی هزار تومن . اگه بخوام از این خونه هم جابجا بشم هر جا رفتیم بیشتر از این خواستن واقعا مجبورم که این پیامو گذاشتم

 46. مهدی گفت:

  باسلام وخسته نباشید اینجانب مهدی هستم ازشهرستان محمدابادریگان مزاحم میشم من درکودکی باآمپول پنیسیلین فلج مغزی شدم بعدازچندسال خوب شدم ولی نصف بدنم ضعیف شدپام پنج سانت کوتاه ولاغرشدالان ۳تابچه دارم ۳۵سالمه ازکارافتاده هستم هیچی ندارم نه خونه هیچی تهت پوشش‌ بهزیستی هستم انگارکه نیستم چکارکنم

 47. سمیرا گفت:

  من یک زن افغان اهستم که آرزو زیاد به زندگی دارم لفظا مرا کمک کنین طالبان بالا بسیار ظلم وستم مکن بخاطر خداوند متعال کمک کمن

  • رضا منصورنیا گفت:

   خواهر عزیزم اگر در ایران هستید و شهر تهران با شماره 02166127128 داخلی 2129 تماس بگیرید

 48. مجتبی گفت:

  سلام لطفا کمکم کنید زندگیم خیلی پاشیدست بخدا نه درامدی نه پولی میخوام ازدواج ولی بخاطر وضع بدی که دارم نمیتونم برای رضای خدا کمک کنید

 49. سیده رفعت حسنی گفت:

  با سلام و وقت بخیر..درخواست کمک دارم ازتون همسرم در سن بیست سالگی به عنوان ایجاد شغلی با همکاری دوستانش وام هایی دریافت میکند که متٱسفانه دوستانش کلاه برداری کردند و همه پولها رو بالا کشیدن پنج سال بیکار بود با کلی بدهی و کل خانواده خودش و خودم همه گرفتار ضمانت هستن و هرروز حکم جلب همه رو میگیرن الانم پنج ساله جایی مشغول شده و به اندازه ای که بتونیم خرج روزمره رو بگذرونیم کل خانواده ها دچار اختلاف شدن کارمندا حقوقی ندارن اموالشون توقیف میشه لطفا ازتون خواهش میکنم کمک کنین به ما تا زندگی چندین خانواده هم خراب نشه..

 50. mohammadmahmane111@gmail.com گفت:

  سلام من یه مادرم با هزارتا مشکل با یه پسر هیچ درآمدی خونه جا مسکن هیچی ندارم نیازمند هستم به کمک

 51. ماهان گفت:

  با سلام
  بنده شوهرم برشکست شده هرچی داشتم نداشتم دادم بابت قرض وقسط
  یه دختر دم بخت دارم که جهاز نداره
  از شما خیرین تقاضا دارم یا جایی بهم معرفی کنین بتونم وسیله قسطی بردارم
  یا بهم وام بدین

 52. ماهان گفت:

  نیاز به وام دارم بدون ضامن با اقساط کم
  دختر دم بخت دارم خیریندمحترم لطفا کمک کنین

 53. عیسی شیخ گفت:

  من دختر معلول دارم مستاجر هم هستم کارگر هستم زندگی من به سختی میچرخه احتیاج به کمک مالی شما عزیزان دارم

 54. امیرعباس گفت:

  سلام خسته نباشیدممنون سایت عالی وپرمحتوای نیکوکاران شریف اجرتون با سیدالشهدا(ع) ؛
  _بنده هم ازخانواده فقیرهستم هم مومن ومذهبی هستیم یک مادرپیر وبیماردارم وپدرم ۷سال پیش فوت کرده یک خواهرکوچکتردارم ویک یه برادربیمار، خودمم سلامتی کامل ندارم هرسه تامجردیم. قبلابازارتهران کارمیکردم وضع مالیم بدنبوداما بخاطرکرونابیکارشدم منطقه محروم زندگی میکنیم غرورم اجازه نداده هیچوقت ازکسی کمک بگیرم امادیگه واقعاکم آوردم فقط یه وام میخوام بتونم کارراه بندازم هم اشتغال زایی کنم هم بتونم ازدواج کنم منتهاهیچکس ضامن پیدانمیکنم حتی یک وام ۱۰و۱۵ملیونی بگیرم حتی دولت جمهوری اسلامی وامهای بانکی خوب رو به سرمایه دارها پولدارهاآقازاده هامیده ازاونجایی که امثال ماهیچوقت ضامن نداریم حتی وام۵۰۰ملیونی هم بدن ماضامن نداریم قشنگ معلومه به چه کسایی کمک میکنن چون دولت ما ازریشه مشکل داره کاری به بحث سیاسی ندارم امامن۴۰سالمه نمیتونم ازدواج کنم به دخترمردم۷ساله قول دادم ازپس زندگی خانواده خودم و تعهدم نسبت به دخترمردم بین زمین وآسمون موندم همه امیدم به خداست اماخدا برای همیشه ماروفراموش کرده منتهاما هیچوقت خداروفراموشش نمیکنیم توکل بخدا.

 55. ونوس ابطحی گفت:

  خانمی که اسم و ام اس داره کرونا گرفته بیمارستانه درحال خیلی وخیم . بچه هاش کرونا گرفتند دوتا تو خونه. ملایر هستتد . توروخدا یکی بدادشون برسه . پسرش مریضی داره دختر چهارساله از گشنگی بی مادری احتیاج به کمک دارند من یکنفری از تهران تنهایی نمیتونم یکنفر بدادشون برسه

 56. الهه گفت:

  بنده خانمی سی ساله هستم ده ساله ام اس دارم واقعا سال های سختی رو پشت سرگذاشتم سخته برام جورکردن مخارج بیماری وهزینه هاش،دیگه کم آوردم احتیاج ب کمک دارم،متاهلم همسرم بیکارشده دوساله

 57. فریدون گفت:

  با سلام جوانی سی ساله هستم که به علت ضعیف بودن توانای جسمی توانای کارگری ندارم و متاسفانه هیچ هنری ندارم دنبال کمک هزینه یک وانت بار هستم که بتونم امرار معاش زندگیم تامین کنم هرکس میتونه تو این زمینه بهم کمک کنه خواهشا دریغ نکنید انشالله خدا ده برابرش رو بهت میده

 58. حنان گفت:

  سلام مستاجریم صاحب خونه پول پیش بیشتر میخواد ما نداریم بابام پاشو قطع کردن بخاطر بیماری انسداد عروق سنش بالاس از کار افتاده است الانم صاحب خونه گفت بار کنید با این پول پیش خونه پیدا نکردیم خیلی کمه چیکار کنیم گرونن توروخدا ببینید پیامم رو

 59. سوگل گفت:

  سلام یه خانمی که بارداره شوهرشم معتاده ولش کرده رفته خونشم بین رباط کریم و اسلامشهر تو قعلمیر زندگی می‌کنه احتیاج به مواد غذایی داره وکسی رو هم نداره از من در خواست کمک کرده منم جایی رو نمی‌شناسم که بهش معرفی کنم خواهش میکنم به این خانم کمک کنید

 60. محسن گفت:

  سلام.60 سال سن دارم بیکارم. یه دونه از بچه هام.پیشم.میخواهد داماد بشه پول ندارم کمکش کنم.بیکارم. می توانید کمکم کنید چه شغلی چه مالی ممنون

 61. حامد گفت:

  دوستان جایی را سراغ دارین به کسانی که ورشکسته شدن کمک کنند؟

 62. الهه.ب گفت:

  با سلام.خانمی هستم 30ساله متاهل که یک دختر بچه 6ساله دارم.متاسفانه همسرم 14سال زندان بود و 1 سال میشه ازاد شده.هر جا دنبال کار میره کسی بهش نمیده.کارگری هم که میره 1روز هست یک هفته نیست .صاحبخانه جوابمون کرده.هزینه ثبت نام بچه ام رو در مدرسه ندارم .خیلی کم اوردم و ارزوی مرگ دارم .گناه من و بچم چیه .بخدا هزینه پوشاک و خوراک بچم رو حتی نداریم بطویکه سو تغدیه گرفته .خودم به درک این طفل معصوم چه گناهی مرتکب شده.نمیدونم چکار کنم و از کجا تقاصای کمک کنم .ممنونم راهنمایی کنین ….زاهدان

 63. فریدون گفت:

  با سلام جوانی سی ساله هستم که به علت ضعیف بودن توانای جسمی توانای کارگری ندارم و متاسفانه هیچ هنری ندارم دنبال کمک هزینه یک وانت بار هستم که زندگیمو بچرخونم خواهشا اگه امکانش هست منو تو خرید وانت بار کمک کنید
  با تشکر فراوان

 64. فریدون گفت:

  با سلام جوانی سی ساله هستم که به علت ضعیف بودن توانای جسمی توانای کارگری ندارم و متاسفانه هیچ هنری ندارم دنبال کمک هزینه یک وانت بار هستم که زندگیمو بچرخونم خواهشا اگه امکانش هست منو تو خرید وانت بار کمک کنید
  با تشکر فراوان

 65. ناصر گفت:

  سلام ناصر جوان ۲۵ ساله از یکی از روستاهای استان هرمزگان هستم و در یک تصادف پای راستم دچار آسیب شدید شده ونیاز به عمل جراحی دارد مبلغ عمل ۴۰ میلیون تومان است و چشم انتظار کمک خیرین عزیز مثل شما هستم و خانواده ام به دلیل وضع نامناسب مالی قادر به تهیه پول عمل نیستنند

 66. محمود بهره دار گفت:

  الان پنج سال عقد هستم پدرمادرم پیر هستن دوتا خواهر مجرد بالای30سال دارم چند بار اقدام کردم کلیه ام بفروشنم چون مشکل داشتن دکترا گفتنند نمیشه الان درخواست کمک دا م جان هرکه دوست دارین کمکم کنید یه کاری کنید که منم زن بگیرم ممنونتون میشم

 67. علی گفت:

  سلام،من باهمسرودخترم توشهرغریب زندگی میکنیم،بعدسالهاتونستم دوباره باهزارزحمت بیارمشون پیش خودم امیدواربودم وضعمون بهتربشه اماسه ساله که توشرایط خیلی بدباکلی بدهی حتی به سوپرمارکت وعقب افتادن ماههاقسط وکرایه گیرافتادیم،خونه هرسه مون کروناگرفتیم حتی نتونستیم دکتربریم وبیکاروخونه نشین شدم ودیگه حتی برای کوچکترین خریدوسیرکردن شکممون نمیتونم برسم،نه چیزی دارم نه کسی،خونمم هم خارج شهره نه هیچ پول پیش دارم نه وسیله نقلیه که بتونم راحتترسرکاری برم وبه زن وبچم برسم ونمیتونم برای کوچکترین مایحتاج ودارویی به شهر راحت رفت وآمدکنم وساعتهاپیاده روی میکنم،خانوادم توافسردگی شدیدهستن ومریضن،حتی وسایل خونه هم بیشترش مال خودم نیست وقراربودپولش روازاول بدم امانتونستم حتی تلویزیون ماهم قدیمیه وتواین سالهاچندین بارتعمیرکردم،گوشی سالم ندارم بچم آنلاین به درسش برسه وهمیشه عقبه ونمیرسه چون گوشی قدیمیه ودرست نمیشه،سالهاازشهرمون دورونتونستیم بریم،ازفکروخیال ناراحتی اعصاب گرفتیم،چهل وپنج سال سنمه وبرام هرکاری بااین شرایط خیلی سخته،زندگیم داره ازدستم میره،شماروبخدابه آقاامام رضاکه همسایش هستم ازآبروم چیزی نمونده،کمکم کنیدازاین وضع اسفناک ومرگبارنجات پیداکنیم،خودم روزی به کسایی کمک میکردم والان جزدردوبدبختی وفکرای بدوبیچارگی چیزی برامون نمونده،لطفا،خواهشا،عاجزانه تقاضامیکنم نجاتمون بدین

 68. رعنا حسینی گفت:

  سلام من یک دختر مجرد هستم و سرپرستی ندارم از نظرمالی نیاز ب حمايت دارم برای گذران زندگی

 69. فرزانه‌مخلصیان گفت:

  ضمن خسته نباشید بنده در اراک مدت 2سال ونیم. بدلیل زندان بودن همسرم که پر حال خاضر در شرف جدا شدن میباشم چ اینکه تخلیه منزل بدلیل حکم صاحب منزل و از بین رفتن اسباب منزل بدلیل اتش سوزی منزل شخصی که امانت گذاشته بودم بیرون ودر منازلی که واقعا خطرات زیادی بدنبال داست و در چادر و متور اب باغات ووو بسر میبریم با توجه به اینکه فیلم مستند استانداری حمایت زندانیان بعزیستی کمیته امداد شده ایم و‌هیچ یک نخواستن مارا نجات دهند چکار کنم گمکو همکاری نمایید

 70. هانا گفت:

  سلام خسته نباشید ما افغانستانی هستیم خیلی وقته اینجا زندگی میکنیم تقریبا همه خواهر برادرام اینجا بدنیا اومدن و بزرگ شدن وضعیت مالی ما تا همین دوسال پیش خوب بود ولی از وقتی پدرم مریض شده و سرکار نمیره وضعیت مالیمون خیلی خرابه از پارسال هم دوتا برادرام مدرسه ای شدن ولی یکی شون بیشتر نمیتونه بره مدرسه چون اون یکی مشکل چشم داره چند ماهی میشه اجاره خونمون عقب افتاده و چند وقت دیگه هم وقت خونه کامل میشه باید جابه جا بشیم برای جابه جایی نیاز به کمک داریم حداقل 10میلیون هم کافیه کلی قرض داریم و واقعا به مشکل خوردیم اگه بشه کمکی بکنین خدا از شما راضی باشه

 71. بابک حاج ایرلو گفت:

  بابک هستم 45ساله ازکارافتاده جسمی حرکتی هیچ درامدی ندارم اگه مسلمانی کمک مالی مختصزچری هم شده کنید

 72. عبدالباری گفت:

  همرای من کمک کنید

 73. لیلا گفت:

  سلام ماهم کمک مالی نیاز داریم دریخچالمون میافتاده اگه کسی کمک نکن تو خونمون یک کیلو برنج پیدا نمیشه زندگی ما با سختی مگذر الان دخترم لباس گرم ندار

 74. محسن محمودی گفت:

  با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز من از سال ۸۸ خانه نشین شدم بخاطر ناراحتی که داشتم نمیتوانستم کار کنم شغل اصلی من راننده تاکسی درون شهری هستم وکار دیگری بلد نیستم البته من تحت پوشش بهزیستی هستم ولی مستمری که به من داده می‌شود خرج درمان ودارو می‌شود برای وام اشتغال رفتم بگيرم میگن باید جواز کسب‌ بیار یو مغازه اجاره کنم من اگه ۱۰الی ۲۰ میلیون تومان داشتم که خرج زندگيم میکردم خلاصه اینکه نمیتوانم خرجی خانه را بدهم میخواستم اگه ميشه برای خرید تاکسی کمکم کنید چو من يه ریالی ندارم لذااز شما درخواست کمک دارم تا بتوانم خرج زندگيم را تامین کنم تا دیگر شرمنده دو فرزند م نباشم همسرم می‌خواهد من و دو فرزند م را به خاطر اینکه نمیتوانم خرجی خانه را بدهم ترک کند تو رو خدا کمکم کنید

 75. سیدحسین مصطفوی گفت:

  سلام این جانب سید حسین مصطفوی هستم دارای ۲ فرزندوهمسرم که ۱۷ سال معلوله و خودم هم دیکس کمر دارم شغل هم داشتم چون خانمم فلج شده باید توی خانه بمانم تا پرستاری ایشون رو انجام بدم هیچ درآمدی ندارم مادرم هم ۱۰ ساله الزایمر دارد و الان ۸ ساله فلج هم شده پدرم هم الان یک ساله آلزایمر دارد کم کم شدید میشه و خرج این چند نفر به عهده من هست شمارو به خدا کمکم کنید به خدا توی ایزیلایف یا همون پوشاکشون موندم

 76. سیدحسین مصطفوی گفت:

  سلام من ۱۷ سال هست که همسرم معلول هست شغل و جواز کسب هم دارم ولی چون کسی نیست از همسرم پرستاری کند خودم از ایشون پرستاری میکنم ام اس دارد روماتیسم قلبی دارد فلج هم که هستبهزیستی فقط مستمری میدهد چند وقت هست میگویند برای حق پرستاریاسمشو رد کردیم ولی از حق پرستاری هم خبری نیست از افزایش یارانه هم که به بهزیستی و کمیته میدن به ما نمیدهند شمارو به خدا کمکم کنید

 77. علی گفت:

  باسلام.جوانی هستم که قبلابه طورمداوم کارمیکردم ولی مدتی پیش تصادف بدی کردم.دندانهایم پوسیده وباتوجه به دردهای مکرردندان مجبوربه کشیدن دندانهایم کردم.وازآنجاییکه سرپرست ونان آوره خانواده ام بودم.نتوانستم پولی پس اندازکنم.۳۵سال سن دارم ومجردهستم.توان مالی برای خریدن یک دندان مصنوعی روندارم ونمیتوانم توجامعه حضورپیداکنم.لذا عاجزانه ازخیرین شهرستان گرگان استدعامندم من راکمک یابه یک دندانپزشگ معرفی کنند.بخداتحمل این وضع وحتی غذاخوردن برایم سخت است وحتی بعضیهامرامسخره میکنند.اگرواقعانیت خیردارین کمکم کنید.آیاجوابم رامیدهید.

 78. هادی رحیمی گفت:

  سلام و عرض احترام بنده مدتی پیش کرونا گرفتم و خانواده هم مبتلا شدن و حدود دو ماه تو ایسو بیمارستان بستری بودیم و از آنجایی که وضعیت مالی خوبی نداشتم متاسفانه هزینه درمان حدود 50 ملیون شد که تماماً را قرض کردم و بقولی نزول کردم و العان هم با اکسیژن هستیم و هزینه اکسیژن هم بالاست و سه تا بچه کوچک دارم که آخری شیر خشک میخوره و بچه اولم را هنوز نتوانسته ام ثبت نام کنم برای مدرسه و وسایلش را بخرم و تحت پوشش بهزیستی ام خدا وکیلی اگر کسی می‌تونه کمکم کند از این بار سنگین بر بیام دیگه چیزی ندارم که بفروشم همه را فروختم
  تشکر از همت شما

 79. مینا گفت:

  سلام خانمی ۲۸ ساله هستم ۷ ساله همسرم جدا شدم با یه بچه بدون هیچ پشتوانه مالی ۷ ساله شبو روزم رو یکی کردم تا زنده بمونم ولی زندگی نکردم ولی الان شبو روزم یکی شده از بس کار میکنم تمام بد نم درد میکنه ولی حتی زنده نیستم تو یه خونه نمور با یه صابخونه نامسلمون که هرچی کار میکنم اجاره میدم ولی باز نمیزاره بچم نفس بکشه
  هیچ اورگانی کمکم نمیکنه هر جا رفتنم گفتن جونی جونت در بیاد کار کن هیچ کس هم ندارم دیگه خستم توانایی ندارم دیگه از پس زنده بودن بر نمیام دیگه گرونی داره کاری میکنه نون به بچم نتونم بدم ترو خدا ااا
  کمک کنید صدامو بالایی ها بشنون من یه زن بی سرپرست و تنها هستم یه مسلمون به دادم برسه خدااااا خودش به دلتون رحم بندازه

 80. رسول گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید .اینجانب کارمند رسمی آموزش و پرورش می‌باشم .مدت سه سال است که با مشکلات مالی دست و پنجه میزنم .برای چند خانواده ضعیف ضامن موندم وام ازدواج گرفتن مشکلشون حل شد اما نتوانستن اقساط را پرداخت کنند و از حقوق من همزمان قسط چند نفر کسر شد .اکنون خودم مشکل مالی دارم سه سال جنگیدم اما دیگر توان ندارم .هیچ بانکی بخاطر معوقه و چک برگشتی که دارم بهم وام نامیده .خواهشمندم اگر ممکن باشد مبلغ سی میلیون به بنده کمک کنید مشکلاتمو حل کنم و به صورت اقساطی پس بدم

 81. امین محبی اصل گفت:

  سلام وقتتون بخیر…بنده ۳۰سالمه.بیکارم.مادرم مریضه پدرم بیمه نداره و بیمار هست.‌.یه برادرم معلوله..و یه برادرم تنگی نفس داره…خودمم بیکارم بخدا قسم…۶نفریم همه مون بیکاریم..بخدا با یارانه ها زندگی میکنیم..لطفا به من کمک کنید..ما هیچکس رو نداریم..شماره تماس میزارم بیاین از نزدیک اوضاع مارو ببینید…….هرکی در حد توانش میتونه کمک کنه….

 82. علی خدری گفت:

  سلام من از کسای می خواهم وسایل قایق میخواهم کار کنم پولی میخواهم که قایق بگیریم برای کار اگرکسی است

 83. فاطمه گفت:

  سلام لطفا لطفا به ماهم رسیدگی کنیدخواهشا
  شرایط بدی دارم ی دختر ۴ساله دارم
  همسرم کارگر هستش حقوقش ۲۵۰۰الی ۳تومن هستش
  اصلا زندگیمونو نمیرسونه این حقوق همش قرض میگیریم
  زیر زمین پدرشوهرم زندگی میکنیم به ماهم رحم نمیکنن همش میگن خونه جور کنید ماهم کلی بدهی داریم
  داریم خجالت میکشیم رومون سیاه
  به لطف بانک مسکن زمین گرفتیم ولی نداریم ک بسازیم شریکمون میگن هرچه زود تر بسازین
  خواهش میکنم کمکمون کنید نمیخایم حداقل این زمینو ازدست بدیم

 84. Masuomeh گفت:

  سلام من از شهرستان مزاحم تون میشم تازه نامزد کردم پدر کار گری دارم وضع مالی خوبی نداریم احتیاج مالی داریم یا بهم کمک جهیزیه بدین لطفا

 85. فاطمه ترابیان گفت:

  سلام،من 4ساله که عقد هستم و شرایط مالیم جوریه که تهیه جهیزیه برام سخته برای همین عروسی رو عقب میندازم تا بشه حداقل وسایل ضروریم رو تامین کنم.ممنون میشم کمکم کنید.

 86. علی گفت:

  وقت بخیر و خسته نباشید خدمت شما دوستان که کمک رسان و یاوران مردم در این شرایط سخت هستید. من خانواده ای را میشناسم که پدر بیکاره و دو فرزند داره و بخاطر شرایط بد ظاهریش کسی بهش کار نمیده 09125279139 این شماره تلفن ایشان هست اگر کار براش سراغ دارید لطف کنید و معرفیش کنید برای کار، تشکر

 87. negar گفت:

  سلام دختری هستم ۲۱ساله سه ساله عقد کردم نامزدم توان مالی خوبی نداره ۳ ساله آوره ایم پدرم بهم جهزیه نمیده از سر این ک با کسی ک خواستم ازدواج کردم و خیلی اذیتم میکنن با این ک میتونن بهم کمک کنن ولی اینکارو نمیکنن ایا میتونم از جایی کمک بخوام خواهش میکنم اگه میتونید کمک کنید من نامزدم هم دیگرو دوست داریم..

 88. مهناز گفت:

  سلام من شوهرم ۱۱ سال پیش فوت کردن من ۵تا بچه دارم اولین بچه ام ۱۷ ساله ۴تا دختر و یک پسر تو استان سیستان و بلوچستان زندگی می کنم اینجا کمیته امداد ما رو تحت حمایت قرار نمیده که گفتم خدا خیرشون نده من با بچه های مدرسه ایم خرجشون با یارانه هست لطفا کمکمکن کنید

 89. داوودقدسی گفت:

  باعرض سلام واحترام
  من جوانی هستم که درخواست کمک مالی دارم اگر واقعا میتوانید کمکم کنید چون پول رو به خاطر تعدادی شاکی دارم که به خاطر مریضیه پدرم وچرخاندنه زندگیه خودم که برایه همسرم چیزی کم نزارم مجبور به سرقت شده بودم که الان دریک چاهه بزرگی افتادم که واقعا موندم چیکار کنم که هم این کارم باعث شد زنم رااز دست بدم که او هم همه زندگی ام راداغون کرد الان هم همسرم رفته واسه مهریه ونفقه هم وسایله منزلم راکلا برده ومن ماندم دنیایی بدهکاری بین مردم وخانواده ام پدر مادرم که از پسه خرج خودشون هم برنمی ایند پدرم کارگر ساده اس که بنایی کار میکند واقعا اگر کسی هست کمکم کنه تا اخر عمرم بخواد کار گری شو میکنم جوانم اگر لازم باشه سنگم بار میکنم ولی نمیخوام دوباره دنباله خلاف برم که مشکلام بیشتر بشن خواهش میکنم اگر میتوانید کمکم کنید میتوانید بیایید سوال کنید وببینید خودتون نگید دوروغه الانم اگر شاکی هامو رضایتشونو نگیرم دوباره باز زندان هم باید برم اذتون خواهش میکنم کمکم کنید

 90. صدیقه غفوری گفت:

  باسلام وصبح بخیر به شما عزیزان بنده سرپرست خانوار هستم باچهارتابچه مددجوی کمیته امداد منطقه ۱۵ کمک نیاز مالی دارم ولی نمیگم کمک مالی کنید مشکل مسکن دارم نمیتونم اجاره خونه بدم نه پول پیش درست دارم صابخونه یه حاج اقایی هستن ولی حیف بدهن وازاردهنده است این کارشون خیلی زشته هردفعه یک نفر باخودش میاره هیچی نگم خدایی وارد خونه ام میشه چند روز پیش بخاطر قبض اب که همش ۱۷۵تومان بود بزورمیخواست واردخونه بشه هی دادمیزد کی خونتونه چند نفر توخونه ایدمنم اعصابم خورد شد گفتم من باچند نفر طرفم صابخونه واون آقا یی که اومده باهگ
  باهمحرف زدن بایه لشکرادم طرفید گفتم حاجی حکم هممون دست خداست این کارت اشتباهه جای پدرم هستی ۲۳۰۰تومان اجاره خونه دارم نمیتونم سروقت جورکنم کسی نیست کمک کنه من ق واقعا نیاز دارم مسکن داشته باشم امانت فقط راحت واسوده شب وروز خواب ندارم میترسم ازشما عزیزان فقط یه کلبه باشه فقط بتونم راحت وساده زندگی کنم والابچه هام گناه دارن منتظر شما عزیزان هستم امیدوارم رسیدگی کنید خواهش میکنم صدای بیصدای بچه‌هایمظلومم رابشونید باتشکر

 91. فاصل گفت:

  سلام
  ۷ ماهه بیکارم.دو دختر دارم که بزرگه اول ابتدائیه.ساکن یک منزل متعلق به موسیه خیریه هستیم.باور کنید دیگه چیزی واسه خوردن نداریم.خواهش میکنم کمکم کنید

 92. فرزادنادری زرنه گفت:

  سلام
  نیازمندم
  همسرم تومور مننژیم نخاعی از نوع بدخیم دارند خودم دکترای علوم سیاسی دارم اما بیکارم مستاجرم و فروشندگی میکنم نیازمندم برای دوا و درمان و شیمی درمانی
  و…

 93. khadigeh گفت:

  سلام.من وشوهرم صاحب یه فرزند دوساله هستیم.یه خونه داریم ویه موتور.شوهرمم شاغله و حقوق وبیمه داره ولی نمیدونم چرا دخلمون با خرجمون نمیخونه.هرچی در میاره بازم کفاف قرضامونو نمیده.نزدیک بیست میلیون قرض داریم.ولی مشکل من اینه که حقوقمون همش میره جای قرض وبرا خرج خونه لنگ میمونیم.یعنی برا لباس وخوراک و…از همه قرض میکنیم.دومیلیون فقط از یه سوپری خرید کردیم ونداریم پس بدیم.واقعا از لحاظ خوراک به مشکل خوردیم که نداریم بخریم.اگه میشه لطف کنین بسته های حمایتی هرچند کم باشه ولی درحدی که من نیازمندقرض کردن مجدد نباشم نیازمندم.اگه امکان داره درحد مرغ وبرنج وروغن کمکم کنین

 94. احمد گفت:

  سلام وقت بخیر 32سالمه متاهل و شاغل و با پدر مادرم زندگی میکنم
  یه مشکل بزرگ دارم در زندگیم و اونم اینه که یه بدهی 60 ملیونی دارم کسی رو ندارم بش بگم ابروم پیش زن و خانواده ام در خطره حتی حاضرم شماره تماس های طلبکارا رو بدم اگه فک میکنید دروغ میگم
  کسی رو ندارم جز خداااااااااا

 95. حامی گفت:

  لام فکر میکردم اگه ازدواج کنم مشکلاتم حل میشه الان یک سال و خورده ایی که عقد کردم ن جهیزیه دارم پدرم ۷۵ سالشه و بیماره از کار افتادس و تو خرجی خودش مونده چه برسه به جهاز همسرم هم که کارگره و به هیج جا نمیرسه الان ۵۰ ملیون زیر قرضه ن پول رهن خونه داریم ن پول جهاز داریم هر روز به خودکشی فکر میکنیم چون واقعا دیگه نمیدونیم چیکار کنیم یا جدا بشیم واقعا خسته ام دیگه توانی برای مقابله ندارم به خیلی موسسه خیریه پیام دادم تما هیچ کس هیچ جوابی بهمون نداد ترو خدا کمکمون کنید اگه میت نید

 96. حمید گفت:

  سلام بیماری لنفوم هوچکین دارم که دوازده سال پیش شروع شدیک سال تحت درمان قرارگرفتم شیمی وپرتو درمانی خوب شدم ولی بعدازدوازده سال عوت کرده وازاخرسال گذشته شیمی شدم وتحت درمانم ولی بااین مخارج بالای پزشکی واقعا دیگه ازلحاظ مالی کم اوردم حالا برای داروها وازمایشات باقی مانده برای پیوند مغزاستخوان دیگه دستم خالیه وتوان کاری چندانی ندارم که بتونم کارهم بکنم چون عوارض شیمی واقعا باعث اذیته و…..

 97. باجلان گفت:

  سلام خسته نباشید وقتتون بخیر تورو خداکمکم کنید خیلی خیلی گرفتارم عروسی برادرم بوده تمام زندگیم رو خرج عروسی کردم روز عروسی پدرم فوت شد ازیه طرف هم درگیر کارهای کفن دفن موندم چکار کنم تمام با قرض از مردم چطوری پس بدم تورو خدا کمکم کنید چکارکنم

 98. نرگس حیدری گفت:

  سلام خسته نباشی شوهرم صافکار.ولی کسی هم نداریم کمک کنه برایش مغازه صافکاری بزنه همش حرص و جوش میخوریم میبینه همه مغازه صافکاری زدن تو رو خدا کمک کنید تا مغازشو باز کنه از این بی پولی در بیایم فقط یکی باشه حمایت کنه تا مغازشو باز کنه هر چقدر کمک کرده باشه مغازش خوب باشه پولو پس می‌دیم تو رو خدا کمک کنید

 99. مرضیه شیرمردی گفت:

  باسلام دختری 31ام 17ساله دیسک کمردارم تاکنون ب دکترنرفتم بدلیل وضع مالی بدی داشتیم مادرم دیابت فشارخون بالاوتیرویید داره پدرم 72سال سن داره ازکارافتاده است خانیمان غرسوده است نیازب تعمییرداره توروخدا کمکمان کنید

 100. فریدون گفت:

  سلام جوانی سی ساله هستم که به علت ضعیف بودن توانای جسمی توانای کارگری ندارم و متاسفانه هیچ هنری ندارم دنبال کمک هزینه یک وانت بار هستم که زندگیمو بچرخونم خواهشا اگه امکانش هست منو تو خرید وانت بار کمک کنید ممنون

 101. Shuma گفت:

  سلام مامان و بابام و خاهر کوچیکم با موتور بهمن 96 تصادف کردن من پیش خواهر بزرگم زندگی میکنم که 25 سالش هست و 17 سالگی ازدواج کرده یه خونه 60 متری داره شوهرش هم معتاده و ولش کرده رفته خاهرم ماهی 600 تومن حقوق میگیره دوتا بچه داره خرج خودشم به زور میده الان 2 ساله نرفتم مدرسه فقط 5 ملیون میخوام برای ثبت نام 3 سال آخر مدرسه ام 😔

 102. اکرم ب گفت:

  باسلام مدت ۷ ساله که مشکلات بسیار شدید مالی باعث اختلاف شدید من وهمسرم شده که بافریاد شکستن وسایل خونه وکتک زدن های شدید من ونتیجه آن همسرم دچار بیماری قلبی به قسمی که تازنده است قادرنیست دست چپش رابالا ببرد وکلا کار افتاده ،به خاطر کتکهایی که میزد پای چپم ازدوجهت شکسته ودرد میکنه به خاطر تنش وفشارهای عصبی شدید خودم هم دچار ببماری قلبی شدم وپول ندارم که درمان کنم،فرزند ۷ساله من دچار ناراحتی اعصاب شده استرس وفشارهای عصبی زیادی شده،به علت داشتن سرپرست بد دیگه قادربه ادامه زندگی مشترک نیستم چون خودم وبچم داریم عذاب میکشیم.ولی هیچ جایی نداریم بریم وهیچ پولی نداریم که یه آلونک سرپناه برا خودمون فراهم کنیم شدیدا به کمک نیازدارم به خاطر انسانیت به فرزندم کمک کنیدممنون میشم

 103. رقیه نظری گفت:

  سلام خسته نباشید همسر من نارسایی کبدی داره و الان حدود بیست روز است که خونریزی داره و الان هم هزینه حتی ویزیت دکتر را نداریم هپاتیتc داره و الان هم مستاجر هستیم و به کمک نیازمندیم لطفا کمکمون کنید

 104. زهرا گفت:

  اینا همش الکی من خیلی درخواست کمک کردم ولی هیچ کمکی نکردن من دارای یک فرزند هستم وهمسرم توانایی کارکردن نداره مشگل قلبی داره ولی زما نیکه من گفتم گفتند چون همسر داری نمیتونیم کمک تون بکنیم واقعا این انصاف نیست اگه الان کمک نکن من هم میشم یکی مثل بقیه ک شوهر ندارن یا کارتون خواب یا بچه ام بی مادر یا پدر میشه اگه الان کمک نکنن چه فایده بعد از این ک بدبخت شدیم دیگه بچه درد میخوره کمک شون

  • رضا منصورنیا گفت:

   سلام بر شما . خواهر عزیز اگر اثبات بشه همسر شما از کارافتادگی دارند شک نکنید حمایت انجام میشه . بحث بر سر تعریف کارشناسی از کارافتادگی هست . در بنیاد افراد زیادی هستند که همسر در منزل بستری هست و کار نمی تواند بکند . مصادیقش روشن هست .

 105. زهرا گفت:

  سلام من دارای همسر و فرزند هستم توانایی کار کرد ندارم و اجاره نشین هستم و هیچ کاری هم ندارم و نمیتونم هزینه بچه وهمسرم رو بدم الان سه ماه است ک داریم نون خشک می خوریم اگه میشه کمکی کنید تا بتونیم از پس هزینه های زندگی مون بر بیایم ازتون خواهش میکنم این شماره کارتمه تا حدتوانتون کمک کنید سپاس گذارم

 106. Tabasom گفت:

  سلام وقتتون بخیر من یک دختر 14 ساله هستم و میخام یک سگ بگیرم ک 4 میلیون هست و من نمیتونم ازین هزینه بر بیاد و خیلی دوست دارم ک بخرم آرزوم شده ک سگ داشته باشم و پول کم دارم اگر کسی می‌تونه بهم کمک کنه چون واقعا خیلی نیاز دارم و حدود دو ماه دنبال سگ هستم

  • رضا منصورنیا گفت:

   دختر خوبم اینجا یک خیریه حوزه کودکان هست . انشاالله شما هم موفق باشید .

 107. مینا گفت:

  سلام من اهل تبریز م خانم هستم بی سرپرست سنم بالاست خونه ندارم خیلی نیاز مالی دارم پیش برادرم زندگی میکنم زن دادشم بمن اذیت میکنه خسته ام تصمیم گرفتم خودم بکشم چون خسته شدم از دستی زن دارم تورو خدا کمکم کنید بخاطر خدا بخاطر فاطمه زهرا کمکم کنید

  • رضا منصورنیا گفت:

   سلام . متاسفانه در تبریز امکان ارایه خدمت نداریم اما با شماره 02161604 داخلی 2129 تماس بگیرید.

 108. مینا گفت:

  سلام من کمک مالی نیاز دارم سنم بالاست خانم هستم اهل تبریزم خونه ندارم درامد ندارم خونه برادرم میمونم زندگیتم خیلی بمن اذیت میکنی من تصمیم گرفتم خودمو بکشم از خدا میترسم خیلی سخت کشیدم کمکم کنید من چیکار کنم لمن راه نشو بدید

 109. مینا گفت:

  سلام من کمک مالی نیاز دارم سنم بالاست خانم هستم اهل تبریزم خونه ندارم درامد ندارم خونه برادرم میمونم زندگیتم خیلی بمن اذیت میکنی من تصمیم گرفتم خودمو بکشم از خدا میترسم خیلی سخت کشیدم کمکم کنید من چیکار کنم لمن راه نشو بدید

 110. معصومه مرادی گفت:

  سلام من یک زن بی سرپرست دارای سه فرزند درس میخونن ولی دیگه توانایی ادامه دادن ندارم کم اوردم تاحالا توخونه ها کارمیکردم الان دیسک کمردارم توانایی کارندارم روزی صدبارارزوی مرگ میکنم توروخدا کمکم کنید خیران عزیز

 111. عذرا کریمی گفت:

  سلام وقت شما بخیر اینجانب یه خانوم هستم که 7 که شوهر م فوت کرد هیچ درامدیم هم ندارم تا الان هم 50 میلیون قرص بالا اوردم نمیدانم چکار کنم یه پسر 17 ساله هم دارم که درس میخوانی خودم خانه دارم از شما کمک مالی درخواستم دارم

 112. عذرا کریمی گفت:

  سلام وقت شما بخیر اینجانب یه خانوم هستم که 7 که شوهر م فوت کرد هیچ درامدیم هم ندارم تا الان هم 50 میلیون قرص بالا اوردم نمیدانم چکار کنم یه پسر 17 ساله هم دارم که درس میخوانی خودم خانه دارم از شما کمک مالی درخواستم دارم خودم مریضم پسرم هم گوشی برای درس ندار توشاد درس میخوانند ولی ندارم خودم ندارم با گوش همسایه دارم پیا میدم

 113. faezeh.razmi2000@gmail.com گفت:

  سلام من ۲۱ سالمه شرایط بدی دارم باید پول کلاس برای کار میرم جور کنم وگرنه خیلی بد میشه 😞😞خواهش میکنم کمکم کنید تا بتونم شغلی که دارم کار کنم خرج خانواده رو بدم

 114. سهیلا گفت:

  سلام پدر ومادر من ازهم جدا شدند وما سه فرزند ایشان همگی ازدواج کرده ایم متاسفانه پدرم سکته ی مغزی شدند و توانایی کار کردن را ازدست دادند. الان هم با این اوضاع در تامین اجاره خانه واقعا دچار مشکل شده ایم . ما هم هرکدام به نوعی درگیر مشکلات معیشتی خودمان هستیم. نمیدانم چگونه به پدر پیرمان کمک کنیم
  پیامی ارسال کنید…

 115. رضا گفت:

  سلام بنده دارای 4فرزند هستم و دوقلو که تازه به دنیا آمدند و تو روستا زندگی میکنیم آیا اگر با این شماره تماس بگیرم کمک میکنن

  لرستان شهرستان نورآباد

 116. محمد گفت:

  با سلام خانواده ای هستیم ۵ نفر مستاجر هستیم پدر و مادر دیابت و مشکل کلیه دارند یه خواهر ۴۵ ساله با ۲ برادر دیگه هستیم یه برادر مریض تشنج هست پدر من حقوقش ۱ میلیون ۵۰۰ هست ما با ۱ میلیون ۵۰۰ داریم هم کرایه میدیم هر امرار معاش میکنیم ما به سختی داریم زندگی می‌کنیم داریم زجر میکشیم نه خواهرم ازدواج کرده نه خودم ازدواج کردم به خاطر شرایط مالی ما ۵ میلیون رهن دادیم ماهیانه ۱ میلیون اجاره وقتمون تموم شده نمیدونم با این شرایط بی خونه و شرایط پدر و مادر کجا برم خونه پیدا کنم خواهشمندم اگه میتونید به داد ما برسید

 117. ارش گفت:

  با سلام من یه کارگر ساختمانی هستم که در فصل سرما کار گیرم نمیاد ودر فقر به سر میبرم تورا خدا اگه میشه کمکم کنید وقعا سخته برام با ۳تا بچه

 118. حسام گفت:

  سلام من شاغل هستم و سعی کردم برای خودم یک شغل ایجاد کنم ولی متاسفانه با مشکلات مالی زیادی روبرو شدم الان هم اگه چک هام رو پاس نکنم مجبورم برم زندان دوتا از چک هام برگشت خورده اگه سریع برنگردم به چرخه کل زندگیم از هم میپاشه

 119. Soghi گفت:

  سلام خسته نباشید شرمنده پدر من از بچگی توی مغازه پدرش کار میکرد ولی الان که بابا بزرگم فوت کرده و یک سوم اموالش رو به دیگر فرزنداش داده پدر من در شرایط سختیه میشه کمکش کرد؟

 120. کبری گفت:

  سلام من زنی بی سرپرست هستم مشکل مالی دارم هیچ پشته بانه ای ندارم کل دندانهام خراب شدن خیلی اذینم خونه وسرپناهی ندارم توی خونه مادرم زندگی میکنم که اونم سقفش فروریخته پلاستیک کشیدیم روی سقف زندگی میکنیم یه تابچه دارم می ترسم خونه اوار بدتر اواربشه روی مامانم بچه هام خواهرمو به تازگی ازدست دادم که اونم مستجر بود خونه قدیمی بود که اوارشد روی خواهرم وخواهرمو ازدست دادم لطفا کمک کنید

 121. شقایق گفت:

  سلام وقت بخیر
  اهل اصفهان هستم، منطقه برخوار
  پدرم عمل قلب باز انجام داده حدود ده سالی میشه و نمیتونه کار کنه وضع زندگیمون خیلی بده خونه ی مادربزرگم زندگی میکنیم، پدرم بدهی زیادی داره و برای همین چند وقته خونه نمیاد و کار ما شده گریه لطفا،خواهش میکنم کمکمون کنید

 122. افسانه مرادی گفت:

  منم میخاستم ازموسسات خیریه تقاضای کمک کنم برای انواع کمک مثلا اشپزخونه خالیه دوتافرزنددارم کفش و لباس و مناسب ندارن و خودم و همسرم هم همینطور🤕😪همسرمم دیسک کمر داره دکترگفته باید۳تامهره اش رو عمل کنیم اما نداریم 🤐

 123. ناصر معتمدی گفت:

  ✍با سلام و عرض ادب خدمت نیکوکاران شریف
  و باتشكر از دست اندركاران اين سايت
  اينجانب ناصر معتمدي يك پيرمرد 70 ساله با مشخصات ذكر شده و داراي يك پسر بيكار و همسر بيمار و باهيچ گونه درآمدي و فقط ماهيانه 180 هزار تومان بزاي اين خانواده بي بضاعت واريز ميشود ك مدارك آن هم موجود مي باشد و كميته امداد هيچ گونه كمكي ب اين خانواده نميكند و حقوقشان هم ب خاطر گرفتن وام كسر ميشود..از طرفي بايد قست خانه اي را بدهند ك بعد از سالها مستاجري ب آنها تحويل داده شده اما ب دليل نداشتن درامد قست هاي آن عقب افتاده و مدام اخطار براي ضامن ميرود و ديگر ما شرمنده شده ايم چون با ماهي 180 هزار تومن نميتوانم قسط 800هزار توماني را بدهيم!شايد گفتن همه ي مشكلات اينجا جا نشود واقعا!ولي از شما ب لنوان حامي مستصعفان خواستار كمك ب اين خانواده هستم ك واقعا در تنگناه و گرسنگي ب سر ميبريم خداشاهده حاضر ب هرگونه پيگيري و تحقيق هم ميباشيم/پسر جوان من ي خاطر همين مشكلات مجبور ب ترك تحصيل از دانشكده حقوق شده است و كلي مشكل ديگر ك فقط به دستان شما حل خواهد شد.

 124. زینب گفت:

  خسته نباشید من هزینه دندانپزشکی رو ندارم چون مشکل اعصاب هم دارم خیلی اذیت میشم میتونید کمکم کنید؟

 125. نازنین تاجیگ هستم گفت:

  نازنین تاجیگ هستم ۲۷ سال دارم سه پسر دارم به تازگی از افغانستان به ایران آمدم بخاطر جنگ بد بختی شوهرم ندارم تنها ی تنها هستم بچه هایم خورد هست نمیتونم کار کنم از شما خواهش میکنم بزایم کمک کنید نه پول غذا دارم نه پول برای زندگی تور خدا بهم کمک کنید نوزاد ۷ ماه دارم 09383517929

 126. زهرا فتحی گفت:

  شوهرم ورشکست شده در واقع من باعثش شدم الان هم با سه تا بچه تهدید به طلاق می کنه و از من پولش رو میخواد خانواده ام کمک نمی کنن مادر ندارم پدرم هم کاملا رهام کرده محض رضای خدا اگر جایی می شناسید که کمک به من بشه حتی وام معرفی کنید

 127. زهرا گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  نیازمندکمک هزینه جهیزیه هستم شرایط مساعدی ندارم اگه یه لطفی کنیدبه من کمک کنیدممنون میشم شوهرمم شرایطش واقعاازمن بدتره اونم تویه خونواده فقیرهستش که بایدخرج زندگی پدرشوبدهدخواهش میکنم بهمون کمک کنیدتابتونیم به خونه خودمون بریم.
  ممنون

 128. رحمن عباسی گفت:

  باسلام بنده سرپرست خانواده ۴نفری هستم ازنظرکمیسیون پزشکی کارگرازکارافتاده شدم وپرونده پزشکی دارم ازنظرمسکن فاقدمسکن قابل سکونت وفاقدحمام و…هستییم مستمری کمیته امدادهم خرج مریضی خودم وویزیت متخصص میشه هرماه درکل یکی ازفرزندانم مدرسه میرودبخاطرهزینه اش چندروزه دیگه نمیزارن بره مدرسه ویکی ازفرزندانم هم شیرمصنوعی مصرف میکنه وسوتغذیه داره ومشکلات معشیتی خرج زندگی بسیاری دارییم وخواهشمندییم یک کمکی به این خانواده فاقددرآمدداشته باشید

 129. ابراهیم گفت:

  من یک سال است که از خانمم جداشدن وباسه دختر مدرسه‌ای دارم زندگی میکنم ودرحین کار سه عددازمهره های کمرم شکسته یعنی یکی خرد شده دوتا شکسته وبایدعمل کنم ولیکن هم ندارم ومن هزینه عمل کمرم رو وصاحب کارم هم جواب نمیده من باید چکار کنم با این همه بدبختی خدایی کسی نیست به داد ما برسد

 130. میلاد خشنا گفت:

  با سلام بنده مشکلی مالی دارم به کمک شما مردم ایران نیازمندم.

 131. ابراهیم گفت:

  سلام مردی۳۶ ساله دارای دوفرزند کارگری میکردم.دچارمشکل قلب پوست الانم دیسک کمر شدم.وفرزندانم بعلت دوربودن مسیرمدرسه ازتحصیل بازماندن.کسی هست کمک کنه یا همه ابنا حرفه

 132. زهرا شهیکی گفت:

  زهرا هستم دارای ۶ فرزند دو دختر معلول نیاز شدید ب ده ملیون پول دارم

 133. مریم گفت:

  سلام.
  من یه خانم هستم از همسرم جداشدم و صاحب دو فرژند دانشجو هستم. درامدی ندارم. دخترم کار میکنه که بتونه تو اجاره خونه کمک کنه. خواهش میکنم یه فکری بحال ما کنید. هرجا که سر کار میرم طرف به یه چشم دیگه نگاه میکنه و درخواست دیگه ای داره که بخواد کار ردیف کنه

 134. مریم گفت:

  سلام.
  من یه خانم هستم از همسرم جداشدم و صاحب دو فرزند دانشجو هستم. درامدی ندارم.نه میتونم وام بگیرم نه چیزی. بخدا اگه کمک کنید راه دوری نمیره تو اجاره خونم موندم

 135. مریم گفت:

  خانم ۲۷ ساله هستم که سه تاه پسر دارم تازه از افغانستان بخاطر جنگ به ایران آمدم اینجا هیچ کس ندارم خونه یک فامیل زندگی میکنم پول یک نان ندارم شوهر ندارم بچه هایم خورد هست نمیتونم کار کنم خواهش میکنم برایم کمک کنید

 136. زهرا شهیکی گفت:

  سلام زهرا بنده خدا دارای ۶ فرزند و دو دختر معلول نابینا دارد ک ب خاطر ۲۰ ملیون داره زندگی ش از هم میپاشد و ازش شکایت کردن هر کس میتوند کمک ش کند مدرک ا همه چیز موجود چطوری بفرستم خدمت شما

 137. رقیه گفت:

  سلام، من همه دارو ندارم رو تو بورس باختم دارو ندار ک چی بگم وام برداشته بودیم ب خیال خودمون چند برابر میشه ی خونه میگیریم بر عکس شد حالا هم پولهایی ک وام برداشته بودیم ۸۰ درصد ضرر کردیم حالا باید ماهی ۵ میلیون ب بانک بدیم پول کرایه خونه اونم ی زیر زمین ک هر چی توش داره موش و سوسک وقت قسطهای بانکیمون گذشته شوهرم کارگر روزی درآمدش ب ۱۰۰ تومن هم نمیرسه اونم روزهایی ک بارونیه کارشون کساده ب ما وعده دادن گفتن بورس پیشرفت میکنه اونم وزیر اقتصاد و رهبر و رییس جمهور ولی بدبخت شدیم الانم افسردگی گرفتم همش فکر خودکشی ن تنها همچیمون تو بورس رفت حالا ۱۴۰ میلیون ب بانک بدهکاریم نمیتونیم بدیم وقت قسطهامون گذشته خودم از ناراحتی مشکل عصب و نخاع گرفتم تپش قلب، کارم شده گریه و زاری کاش میشد پولهامون رو بهمون برگردونن حداقل شوهرم شغل مناسبی داشت قصه نمیخوروم اونم کارگر کارواش فقط انعام بهش تعلق میگیره حقوق نداره روزی خیلی بشه ۱۰۰ تومن نمیدونم چیکار کنم ۳۵ سالمه بیماری سلیاک دارم دکتر گفته باید خوب شی بعد بزاری بچه ت شه ولی با کدوم پول ؟ اگه امکانش هست ی کاری بکنید ازین وضعیت خلاص شیم یکی حرفهای مارو ب گوش دولت برسونه چرا وعده های الکی دادید نابودمون کردید نابود شدیم هر روز آرزوی مرگ میکنم

 138. سحر گفت:

  ما به کمک شما نیازمند هستیم به یک کمک کنید خاهشن

 139. احمدرضا خسروی گفت:

  با سلام. دومین سالگرد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را به خانواده محترم و بزرگوارشان تسلیت عرض نموده. و از خداوند متعال با اینکه از دست چپ خود معلول می‌باشم انشاالله جایگاه ابدی حاج قاسم و هم رزمایش در بهشت جاویدان انشاالله خواهد بود و هست. خدمت شما خانواده محترم داخل واتساپ که پروفایل حاج قاسم برای نیکوکاری ثبت شده است دست معلول و غیره را توضیح دادم. عاجزانه از شما شیر زن اسلام خانم زینب سلیمانی میخواستم برای پیوند دستم هر چقدر صلاح میدانید به کارتم واریز نمایید. تعریف نباشد با اینکه حافظ کلام الله مجید هستم خداوند با این کار خیر شما اطمینان دارم که روح پدر بزرگوارتان شاد می‌شود. من یقین دارم. شماره تماس …

 140. محمد شکوری گفت:

  سلام. بنده معلولیت جسمی حرکتی دارم و باید تعویض مفصل لگن انجام بدم و از لحاظ مالی قادر ب فراهم کردن هزینه نمیباشم و نیاز به کمک دارم. ممنون میشم کمک کنین

 141. مهدی گفت:

  سلام من یه دانشجو معلم هستم و دوساله ازدواج کردم اما بخاطر ناتوان بودن خانواده ها و ضعیف بودن وضعیت مالی هنوز نتونستیم جهیزیه تهیه کنیم یا حتی خونه ای اجاره کنیم و الان چند سال هست که عقد هستیم . خواهش میکنم کمکم کنید

 142. مهدی گفت:

  سلام من یه دانشجو معلم هستم و دوساله ازدواج کردم اما بخاطر ناتوان بودن خانواده ها و ضعیف بودن وضعیت مالی هنوز نتونستیم جهیزیه تهیه کنیم یا حتی خونه ای اجاره کنیم و الان چند سال هست که عقد هستیم . خواهش میکنم کمکم کنید

 143. مهدی گفت:

  سلام. من 30 میلیون بدهکارم و چون چک برگشتی دارم کسی بهم وام نمیده. متاهلم و 6 ساله ازدواج کردم. مستاجر هستم و وضعیت جسمی مناسبی ندارم چون معافیت پزشکی دارم و بخاطر مشکلات دیسک کمر هرجا میرم برای کار کسی بهم کار نمیده. تا الان دو بار خواستیم با خانمم قرص برنج بخوریم و تمومش کنیم ولی این کارو نکردیم. وضعیت ما خیلی اسفناک شده.
  نمیدونم چکار باید بکنیم. اگر واقعا میشه کاری برای ما بکنین ، انجام بدید.
  نا ساکن یک شهرستان محروم استان اصفهان هستیم

 144. فریده گفت:

  مشکل مالی دارم

 145. محمد گفت:

  من خانواده 2معلولم دکتر یه سوز ن برام نوشته پول واسه تهیه آن ندارم تو رو خدا کمک کنین

 146. سکینه گفت:

  سلام ما تازه ازدواج مجدد کردیم و هیچ چیزی نداریم مستاجریم و در اجاره ی خانه مانده ایم
  فعلا شغل مناسبی هم نداریم بدون هیچ درآمدی
  حتی پرده ی خانه هم نداریم لطفا کمکمون کنید در همین ابتدای زندگی به بمبست خوردیم

 147. سید نجیب الله پورجعفری گفت:

  سلام وقت به خیر من یک جوان 34ساله متاهل مستاجر دارای دوفرزند که تنها منبع درامد خانواده یک پراید اژانسی بود که متاسفانه اون هم دیگه فرسوده شد لذا تقاضای کمک فوری دارم

 148. ... گفت:

  سلام یه دختر ۱۸ ساله هستم که پدرم بیکاره..تازه عقد کردم و همه وسایل سنگین از جمله یخچال و هرچیزی به عهده ما افتاده..و توانی برای خرید این وسایل سنگین نداریم..تحت پوشش هیچ نهادی هم نیستیم.ایا کسی هست دستمون رو بگیره لاقا چندتا تیکه بزرگ از جهاز من رو تقبل کنه؟؟ایا شما میتونید تهیه کنید؟؟

 149. یونس گفت:

  سلام .خسته نباشین خوبین‌.شرمنده هستم این موقع شب مزاحمتون شدم ،خواستم یک عرضی کنم خدمتتون ،من یک ادم فقیر تنگدستی بدجوری سایه انداخته رو من .دارای دوفرزند یک زن دارم ودر زندان ایرانشهر ۱۵سال حبس دارم و وضع مالی خوبی ندارم .ادم گدا نیستم ازتون انتظار ندارم بهم وام بدین در عرض یکسال وامتونا بهتون میدم .چون بدجوری گرفتارم میخوام کار کنم یک پراید بگیرم زحمت بکشم وامتونا بهتون بدم اگ امشب این بزرگی کنین تاروزی ک زندم فقط دعاااا خیرتون میکنم میدونم شاید باور نکنین والا زندگیم براتون گفتم خیلب سختی دارم اگ یک حامی مث شما داشته باشم زن وبچ هام دعااا خیرت میکنن .صد بار تصمیم خودکشی گرفتم ولی زن بچه هام جلو چشام میان سرتونا ب درد نمیارم این شماره کارتمه …. خداوند حفظ کنه شما وخانواده محترمتونا. الهی از خداوند میخوام هر جا هستین سر بلند موفق پیروز باشین .خداحفظتون کنه خدانگهدار

 150. زینب گفت:

  سلام خسته نباشید همسرم به سرطان مثانه مبتلا شده که هرماه باید عمل کنه وما برای خرج روز مره وهزینه بیمارستان به مشکل خوردیم و 15میلیون قرص کردیم لطفا کمکمون کنین

 151. سارا حسین زاده گفت:

  سلام من پدرو مادر مریض هست و پول نداریم خرج زندگیمونه پدرم کارگر هست و تو خونه 39 متری زندگی میکنیم من وخواهرمو و 2 برادر وپدرومادر.پدرو مادرم کمرشون اسیب دیده وپدرم نمی تونه خرج مارو دربیاره ازتون خواهش میکنم به ما کمک کنید🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 152. سارا حسین زاده گفت:

  سلام ما پول نداریم و کمک مالی میخواهیم

 153. kamrankhadmy8@gmail.com گفت:

  از لحاظ مالی وضعیت خیلی بدی خودم و خانواده ام دارم و درخواست کمک مالی دارم

 154. زهرا فیضی گفت:

  ازتون خواهش میکنم کمک کنید

 155. zafar گفت:

  سلام خسته نباشید نوزاد دقلو دختر دارم اگه واقعا راسته خیری وجود دار بهم کمک کنید با مدرک لیسانس کارگر فصلی هستم اقتصاد زیر صفرم.اگه میشه از کمیته بهزیستی چیزی بهم کمک کنید.از استان یاسوج هستم

 156. حدیثه شکفته گفت:

  باسلام و خسته نباشی خدمت شما عزیزان
  ما مستاجریم و وسیله نقلیه ای نداریم ووضع مالی خوبی نداریم و همسرم کارگره توانایی تامین هزینه ی بالای فرزندانم که دوقلوه است را نداره خواهشمندم کمک کنید با تشکر

 157. رضا منصورنیا گفت:

  با شماره 02161604 داخلی 2128 تماس بگیرید

 158. محسن شریفی گفت:

  با سلام بنده پدر سه فرزند هستم ..مستاجر وبادرامد کم
  همسرم حدود دوازده سال به بیماری صرع مبتلا شده وهر ماه حدود هفتصد الی هشتصد هزار تومان هزینه داروش هست .خودم دیسک کمر دارم وتوان انجام دادن کارهای سخت نیستم هیچ ارگان دولتی چه کمیته امداد وچه بهززستی حمایتم نمیکنن اجاره خانه وهزینه برق وگاز و…..دیگه بریدم …خواهشا کمکم کنید ..تلفنم …

 159. مینا متین گفت:

  با سلام همسر من مدتیه ورشکسته شده و من به تنهایی با تدریس در مدرسه غیر دولتی هزینه های زندگی و دو فرزند کوچکمون رو متحمل شدم فعلا شغلی برای همسرم جور نشده و چون بدهکارها حسابهاشو مسدود کردن از وام هم نمی تونیم استفاده کنیم درخواستم اینه که کمک کنین جوری چک و بدهیهای شوهرم و پرداخت کنیم و با مبلغی دوباره بتونه شغلی دست و پا کنه قبلا بازاری بود بوتیک داشت الان شرایط کرونا و ورشکستگی مالی باعث شده هیچ مبلغی برای شروع دوباره نداشته باشه ممنون میشم ازتون راهنماییم کنید

 160. مرتضی گفت:

  سلام از شهرستان ریگان روستای ناصراباد الان هم اب سیل اومده روستایی ما را برده دو کودک هم از بستگان ما از دست رفته ب خاطر سیل دارای ۶ فرزند و دو دختر معلول هم دارم دو فرزند دم بخت دارم ب خاطر هزینه عروسی سی ملیون بدهکار شدم توان پرداخت هم ندارم همه مدارک همه موجود بفرستم رویت کنید کمک کنید …

 161. Asma گفت:

  مشکل مالی دارم لطفا کمکم کنید این شماره کارتمه …

 162. نقیب تاجیک گفت:

  پول ندارم

 163. ج گفت:

  سلام من سیزده سال است که مستاجرم شوهرم مدت ده سال بود که به بیماری اعتیاد دچار بود خوشبختانه دو سال و نیم است که ترک کرده است مدتی تحت نظر پزشک اعصاب و روان در بیمارستان ابن سینای مشهد بود ولی هزینه ها زیاد بود و به دکتر مراجعه نکرد الان هم کار درست و حسابی ندارد چند ماه سال را کار دارد و بقیه سال را بی کار است با هزار بدبختی و قرض در روستای خودمان که الان شهر شده است زمینی خریدیم خواهش میکنم به ما کمک کنید تا این زمین را بسازیم واقعا با این گرانی و بی کاری خسته شدم

 164. مرضیه شیرمردی گفت:

  باسلام من دختری ۳۱ام مریضم مادرم هم مریض است دیابت فشارخون چربی خون تیروییدوبیماری کلیوی داردوپدرم ازکارافتاده است وضع مالیمان خیلی ضعیفه توروخدا کمکمان کنیدالتماستون میکنم🙏

 165. سکینه گفت:

  سلام ما زوج جوانی هستیم بالای ۳۰,سال که هر دو در ازدواج قبلی همه چیمونو از دست دادیم و الان جز افراد خیلی کم درآمدیم که پول اجاره به زور تهیه میشه و تو خرج خونه موندیم به هر دری زدیم بسته بود کسی کمک نمیکنه هیچ حامی هم نداریم لطفا یکی کمک کنه

 166. زهرا شهیکی گفت:

  سلام نیاز ب کمک دارم

 167. زهرا شهیکی گفت:

  سلام زهرا گفت دارای شیش فرزند دو دختر معلول نابینا دارم ب خاطر هزینه بدهکار شدم کمک م کنید

 168. صدیقه غفوری گفت:

  بنده صدیقه غفوری هستم سرپرست خانوار دارای چهار فرزند مریضم همیشه مشکل مسکن دارم نمیتونم اجاره خونه بدم صابخونه اذیت میکنه هرماه چند روز عقب میفته سریع میره شکایت میکنه چند بار رفتم شورای حل اختلاف توروخدا کمکم کنید خواهش میکنم صدای منو بشنوید نیاز به کمک شما فرشته های مهربون دارم کسی روندارم کمکم کنه خداوند متعال عمرباعزت بهتون بده انشاءالله عزیزان من منتظر شما عزیزان هستم واقعا ۹روزوقت دارم باید برم ازاینجاوگرنه قانونی میریزن بیرون وسایلم

 169. صدیقه غفوری گفت:

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان بنده صدیقه غفوری هستم سرپرست خانوار دارای چهار فرزند هستم مددجوی کمیته امداد هستم چندبار رفتم کمیته امداد وام خواستم ازم چک خواستن اخه چک ازکجا بیارم دخترعقدکرده دارم من حقیر مریض واقعا مریضم مشکل تنفسی دارم ارتوروز شدیددارم دیگه توان هیچ کاری روندارم کمکم کنید خواهش میکنم ازتون امروز وسایل هام میریزن بیرون بابچه هام کجا برم وسایل هام چکار کنم اخه چطوری توروخدا کمکم کنید خواهش میکنم ازتون امروز میادصابخونه دیشب ساعت ۱۱شب اومده با۳تاپسرش میگن بر ید اخه اون موقع کجا برم مگه ناموسشون نیستم مگه وجدان وانسانیت دیگه تموم شد خدایا نه راه پیش دارم نه راه پیش منه بدبخت چه خاکی به سرم بریزم ۳۰تومان پول پیش داشتم صابخونه لعنتی ۱۶تومان گرفت ۱۴تومان چکارکنم کجا برم چی بگیرم تورورآمنتظرشمافرشته های مهربون هستم دستم شکسته توگجه نمیدونم والا چکارکنم افسریه هستم ۱۵متری سوم به چهارم خیابان شهید بهمن ابادی پلاک خیابان۲۲پلاک ۷۴ه

 170. صدیقه غفوری گفت:

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان بنده صدیقه غفوری هستم سرپرست خانوار دارای چهار فرزند هستم مددجوی کمیته امداد هستم چندبار رفتم کمیته امداد وام خواستم ازم چک خواستن اخه چک ازکجا بیارم دخترعقدکرده دارم من حقیر مریض واقعا مریضم مشکل تنفسی دارم ارتوروز شدیددارم دیگه توان هیچ کاری روندارم کمکم کنید خواهش میکنم ازتون امروز وسایل هام میریزن بیرون بابچه هام کجا برم وسایل هام چکار کنم اخه چطوری توروخدا کمکم کنید خواهش میکنم ازتون امروز میادصابخونه دیشب ساعت ۱۱شب اومده با۳تاپسرش میگن بر ید اخه اون موقع کجا برم مگه ناموسشون نیستم مگه وجدان وانسانیت دیگه تموم شد خدایا نه راه پیش دارم نه راه پیش منه بدبخت چه خاکی به سرم بریزم ۳۰تومان پول پیش داشتم صابخونه لعنتی ۱۶تومان گرفت ۱۴تومان چکارکنم کجا برم چی بگیرم تورورآمنتظرشمافرشته های مهربون هستم دستم شکسته توگجه نمیدونم والا چکارکنم افسریه هستم ۱۵متری سوم به چهارم خیابان شهید بهمن ابادی پلاک خیابان۲۲پلاک ۷۴ طبقه سوم ۰۹۱۰۱۷۹۵۲۰۵

 171. Asma گفت:

  توروخدا کمکم کنید میخوام کفش بخرم کفش درست حسابی ندارم چسب بند کفشام نمیچرسبه وقتی راه میرم باز میشن مدارسم 6037701532146724 قیمتشونو پرسیدم ۳۸۰ هزار تومن بود توروخدا کمکم کنید