پرداخت هزینه تحصیل سه مددجوی تحت پوشش

پرداخت هزینه تحصیل سه مددجوی تحت پوشش

واحد حمایتی و توانمندسازی نیکوکاران شریف از راه های مختلف به کسب اطلاع از وضعیت و رصد شرایط خانواده های نیازمند یا تحت پوشش اقدام می نماید.

در یکی از جدیدترین پرونده های این مجموعه مادری مقیم ورامین با مراجعه به دفتر این مؤسسه، ضمن شرح وضعیت نامناسب خود از مددکاران درخواست کمک کرده بود.

از این رو، تیم مددکاری در هفته گذشته بصورت سرزده با مراجعه به شهر محل اقامت از محل زندگی این خانواده محروم بازدید نمود که مشخص گردید از مجموع ۶ نفر سکنه که چندی است سرپرست خانواده را از دست داده اند، فقط دو فرزند و آن هم با شرایط سخت در حال تحصیل هستند.

از این رو به دستور مدیرعامل محترم ضمن ارائه بسته کمک های غذایی و پوشاک اولیه، سه فرزند بازمانده از تحصیل نیز در سال جدید تحصیلی تحت حمایت بورسیه دانش آموزی نیکوکاران شریف قرار گرفتند تا از عقب ماندگی تحصیلی این عزیزان جلوگیری شده و راه برای تحصیل به موقع و در مراتب بالاتر نیز فراهم شود.

همچنین مادر خانواده هم تحت حمایت های تیم توانمندسازی این نهاد مردمی قرار گرفته است تا در اولین فرصت بتواند ضمن کسب مهارت در میان مددجویان تولیدکننده محصولات صنایع دستی، وارد بازار رقابت به منظور کسب درآمد حلال گردد.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد