همایشی از جنس نمره های بیست

بیستم فروردین ۹۵ روز دیداری ویژه بین هیئت امنا، مدیر عامل، کلیه مددکاران اجتماعی و پرسنل بنیاد بود.

دیداری از جنس خاص که احساسات وصف نشدنی اعضای این خانواده بزرگ رنگ و بوی عشق تازه ای به خود گرفته بود.

حفظ همدلی، همکاری، اتحاد و تلاش مضاعف اگر چه برای خدمت گزاران این مجموعه تازگی ندارد اما تکرار نقش زیبای آن بر سرلوحه افتخارات این مجموعه، گویی کارنامه عملکرد آن را برای امضای فرشتگان مهربان خدا آماده تر می کرد.

در این گردهمایی مدیر عامل محترم بنیاد سرکار خانم دکتر محمدی نیک با خوشامدگویی به میهمانان، تبریک سال نو و ولادت اسطوره های تکرار نشدنی تاریخ، حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س)، ضمن تشکر از تمام کسانی که در جایگاهی متفاوت در امر خدمت به ایتام و نیازمندان بنیاد امور خیریه نیکوکاران شریف را یاری می کنند، عشق آنها را در پیشبرد اهداف بنیاد باارزش ترین و مهم ترین سرمایه بنیاد برشمرد.

پرسنل نیکوکاران شریف

خانم دکتر محمدی نیک ضمن توصیه های بسیار ارزشمند به همه کارکنان با اجرای مسابقات مدبرانه از آنها خواست تا در کنار حسن انجام کار اطلاعات خود را در زمینه مددکاری و امور خیریه بالا ببرند.

به برندگان بخشی از مسابقه سکه های بهار آزادی اهدا شد و برخی دیگر تا پانزدهم اردیبهشت مسافر کربلای معلی خواهند بود.

جناب آقای مهندس سعید محمدی نیک مدیر بازرسی و نظارتی و هم چنین مدیر روابط عمومی و آقای علیرضا جمشیدی مدیر اجرایی واحد مشارکت های مردمی به نیابت از خانم ایازی (مدیر مالی و پرسنلی بنیاد) و نیز خانم مهدوی (مدیر واحد حمایتی) با سخنانی کوتاه و مفید در مورد اهم عملکرد بنیاد در این دو سال و نیز توصیه های برادرانه، صداقت، راستی و تلاش شبانه روزی مددکاران و پرسنل را بی نظیر دانسته و برای سلامتی، کامیابی آنها دعا کرده و خواهان استمرار همکاری ها شدند.

پرسنل نیکوکاران شریف

مهندس محمدی نیک در پایان صحبت های خود از ورود نرم افزار ارتباط حامی با بنیاد، خبر داد. امکان استفاده نوینی از تکنولوژی که مژده تغییر شگرفی در سیستم بنیاد را می داد.

حاضرین پس از تجدید پیمان با مدیران، همکاران و استفاده از برنامه های متنوعی هم چون تواشیح، اجرای موسیقی زنده، صرف نهار و … از یکدیگر خداحافظی کردند.

نه تنها در اذهان بلکه در قلب اعضای این خانواده بزرگ نشانه های بهشتیان حک شده بود:

روی گشاده، زبان نرم، دل مهربان و دست دهنده!

نیکوکاران با خود زمزمه می کردند: “زندگی همان حکایت کوهستان است. خوب بخوانی، خوب جوابت می دهد.

بد بخوانی؛ بد جوابت می دهد!”

هرگز کسی را نرنجانیم. شاید روزی ما نیز در صف امتحان دهندگان روزهای سخت و تنگدستی باشیم!

یادمان نرود نیکوکاری و خدمت به هم نوعان فرصتی تکرار نشدنی برای صعود به قله رفیع انسانیت است!

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد