نفس احسان شدیم!!! کودک ۱۸ ماهه نیازمند جراحی فوری حمایت شد.

نفس احسان شدیم!!! کودک ۱۸ ماهه نیازمند جراحی فوری حمایت شد.

به اطلاع تمام همراهان، حامیان و نیکوکاران عزیز بنیاد نیکوکاران شریف می‌رسانیم پویش نفس احسان موفق به جمع آوری مبلغ مورد نیاز عمل جراحی، درمان و نقاهت احسان کوچک قصه ی ما شد . این خبر خوب خانواده ی احسان را نیز امیدوارتر کرد و در این روزها با راحتی خیال ، نوگل مان را مهیای چکاپ های نهایی و عمل جراحی مهم و سرنوشت سازش می کنند.

در این چند روز چه بر احسان گذشت؟

این پویش به مدت ده روز برپا بود . در این مدت مبالغی جهت هزینه جراحی،دارو و نقاهت این کودک به حساب بنیاد واریز شد.

واحد حمایتی نیز در اولین هفته‌ی پویش، پس از تامین بخشی از مخارج توسط حامیان و نیکوکاران با همکاری دو مرکز درمانی مورد تایید شورای پزشکی بنیاد ، کودک را برای مراحل اولیه چکاپ بستری کردند . دو چکاب اصلی شامل معاینه‌ی زیر بیهوشی ،آریتمی قلب و پایش نورولوژی توسط مرکز درمانی انجام شد و نتیجه آن به کمیسیون پزشکی برای تعیین زمان نهایی عمل جراحی ابلاغ گردید . در حال حاضر احسان در بیمارستان بستری و تحت نظر است.

در طول این هفته پزشک معالج احسان جواب معاینات مربوطه را بررسی کرد . تاریخ دقیق عمل پس ازبررسی های مربوطه روز ۳ آذر ماه ۱۳۹۹ تعیین شد. قطعا سرعت در انجام عمل مهم است اما مهم تر روش اجرای کار است .ما یک عمل سنگین اما با انرژی مثبت و دعای شما ،موفق در پیش داریم که طی آن مشکلات تنفسی احسان بهبود پیدا می‌کند .

این خبر جهت اطلاع رسانی چگونگی  عمل احسان به روز رسانی خواهد شد .

بی شک پویش نفس احسان بار دیگر میزان همبستگی، دلسوزی و انسانیت ما را در هر طبقه اجتماعی و با هر توان اقتصادی به یکدیگر نشان داد. همه با هم یک نفس شدیم و دستی متحد شدیم برای درمان قطعی قهرمان مان که هنوز از زندگی چیزهای زیادی می خواهد

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد