خیریه نیکوکاران شریف

ضیافت افطار در کنار مددجویان زواره ور شهر ورامین

ضیافت افطار در کنار مددجویان زواره ور شهر ورامین

در میان آوای خوش اذان و دعای روح نواز ربنا دست های حاجتمند مددجویان منطقه محروم زواره ور به سوی آسمان دراز شده بود. در میان لب های روزه داران زمزمه دعا و نیایش سختی یک روز تحمل گرسنگی و تشنگی طاقت فرسا را به دریای زلال رحمت خدا پیوند می زد!

چای، پنیر، سوپ، زولبیا و بامیه، نان و خرما، ماست، شام و نوشیدنی افطاری مختصری بود که برای پذیرایی از این عزیزان تدارک دیده شده بود.

سوم تیر ۱۳۹۵ برای مددکاران و پرسنل واحد حمایتی بنیاد خیریه نیز یکی از شب های  به یاد ماندنی بود تا در کنار دوستان مددجو در یکی از سالن های پذیرایی به افطار روزه خود بپردازند.

آن شب یک بار دیگر در ماه میهمانی خدا روزه داران میهمان بنیاد خیریه نیکوکاران شریف بودند؛ بنیادی که با دنیایی از عاطفه در مهربان ترین  و پاک ترین ماه خدا افتخار میزبانی مددجویانش را در توشه خود داشت و به رسم یتیم نوازی مولای متقیان علی علیه السلام در مسیر زیبای نوع دوستی هم چنان به پیمودن این جاده ادامه می داد.

جاده ای به سوی خدا، با همسفرانی که گرچه کمی دستشان تنگ بود اما دلشان مملو از عشق و ایمان بود؛ ایمانی که در پرتو خویشتن داری و تهذیب نفس هر روز جلایی تازه می یافت و نور آن فضای دلچسب خانه نیکوکاران شریف را روشن تر می کرد!

نظر خودتان را ارسال کنید