ضیافت افطاری همدلی در پیشوا

ضیافت افطاری همدلی در پیشوا

به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاران شریف و در ادامه برگزاری” سفره های همدلی ” ویژه ایام ماه مبارک رمضان، شامگاه پنجشنبه ۲۵ خرداد، مصادف با شب شهادت امیرالمونین حضرت علی ( علیه السلام ) و گرامیداشت مقام آن امام همام، همچنین لیالی قدر، مراسم ضیافت افطاری  همراه با ویژه برنامه های  مدیحه سرایی، میزبان مددجویان ورامینی  و خانواده‌های عزیزشان در هتل نقش جهان واقع در پیشوا – ورامین بودیم.
لازم به ذکر است اجرای برنامه های این مراسم با شکوه، از ساعت ۱۹ ، با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید توسط یکی از فرزندان مددجو آغاز شد که  توسط سرکار خانم مهدوی، سرپرست واحد حمایتی با اهدای هدیه ای به پاس تشکر ، از این قاری نوجوان و خوش آتیه تقدیر به عمل آمد. در ادامه این مراسم پر فیض و پر برکت با اجرای مدیحه سرایی یکی از مداحان پیشوایی همراه بودیم که حال و هوایی روحانی و عرفانی در فضای سالن ایجاد کرد.
سپس با نزدیک شدن به وقت ملکوتی اذان مغرب و افطار همه دست به دعا برداشته و در این شب عزیز به پاس حمایتهای همه جانبه و بی دریغ مدیریت و کارکنان بنیاد ، از خداوند منان سلامتی شان را خواستار شدند .
دکتر شیوا محمدی نیک بنیانگذار بنیاد نیکوکاران شریف در مصاحبه با فصلنامه بنیاد از حمایتهای همیشگی حامیان ارزشمند و بزرگوار تشکر کرد و اظهار امیدواری نمود تا این سنت حسنه همچنان پایدار و مستدام بماند.