شرکت مددجویان محلۀ خزانه در کلاس‌های کامپیوتر و زبان

به گزارش واحد حمایتی بنیاد، جمعی از دختران و پسران با شرکت در کلاس‌های آموزش کامپیوتر و زبان انگلیسی برای موفقیت‌های علمی خود در آینده‌ای نه چندان دور، گام تازه‌ای برداشتند.

این کلاس‌ها که با تدابیر ارزشمند مدیرعامل بنیاد خیریه نیکوکاران شریف، سرکار خانم دکتر محمدی‌نیک، برای بهره‌برداری هر چه بهتر این عزیزان از شبکه‌های گستردۀ علمی و بین‌المللی در نظر گرفته شده بود، بسیار مورد توجه این دوستان کوچک قرار گرفت.

دختران و پسران نوجوان تحت پوشش که بخشی از اوقات فراغت خود را به فراگیری این دو مهارت می‌گذرانند رفته‌رفته با یادگیری زبان بین‌المللی (انگلیسی) و نیز استفاده از علم کامپیوتر مسلماً توانایی بالاتری را در دست‌یابی به علم و دانش روز، در اقصی نقاط دنیا را خواهند داشت.

بنیاد خیریه نیکوکاران شریف می‌کوشد ضمن فراهم‌نمودن زمینه‌های مناسب برای ایجاد تفریحات سالم و نیز برگزاری اردوهای سیاحتی، بخشی از روزهای پُرارزش مددجویان نوجوان به یادگیری مهارت‌های لازم شغلی و علمی آتی آنها در یک محیط آرام و زیر نظر مربیان کارآزموده اختصاص داده شود.

لازم به ذکر است که کلاس‌های آموزش زبان روزهای زوج از ساعت ۸ الی ۱۰ صبح و کامپیوتر از ساعت ۹ الی یازده‎و‌نیم برای این عزیزان دایر است و با شروع سال تحصیلی جدید هم‌چنان ادامه خواهد داشت.