خیریه نیکوکاران شریف
english

ارسال فوری تجهیزات کمک تنفسی به سیستان و بلوچستان

ارسال فوری تجهیزات کمک تنفسی به سیستان و بلوچستان

استان سیستان و بلوچستان همواره از مهم‌ترین دغدغه‌های خیریه نیکوکاران شریف بوده است . مشکلات همه‌گیری بیماری کرونا، مردم شریف این استان را بیش از پیش با کمبود و آسیب مواجه کرده است . رسیدگی به نیازها و کمبودها حضور مؤثر سازمان‌های مردم نهاد را می‌طلبد، تا ضمن اقدامات سازماندهی شده ، از حضور افراد غیر متخصص در جمع‌آوری و اجرای کمک ها، جلوگیری کند.

با گذشت قریب به یکسال از آغاز همه گیری کرونا، هموطنان شریف ما در این استان همچنان با کمبود تجهیزات پزشکی، تخت و بیمارستان مواجه‌اند. در این میان، مرکز بهداشت و فرمانداری بخش های سیب و سوران از این استان که در وضعیت حاد مبارزه با بیماری قرار داشته اند ، طی ارتباطی با مدیریت نیکوکاران شریف، بمنظور رسیدگی فوری به بیماران بدحال کرونایی درخواست تجهیزات کمک تنفسی کردند.

تیم حمایتی بنیاد ،بدون فوت وقت تعداد ۱۰ ست کامل تجهیزات تنفسی را تهیه و بصورت زمینی به بخش های سیب و سوران ارسال کرد .

در ادامه همکاران ما درشعبه‌ی ایرانشهر، با یاری مسئولان مربوطه در بخشداری و دهیاری های مناطق مذکور، ضمن سرکشی و ویزیت بیماران در مراکز درمانی، دستگاه های تنفسی را به کادر درمانی تحویل دادند. به این امید که به هم‌وطنان شریف‌مان در خط مقدم مبارزه با کرونا، کمک‌رسانی کرده باشیم و قدمی در راه بهبود وضعیت بیماران برداشته باشیم.

گزارش تصویری از ارسال و تحویل این تجهیزات پزشکی به کادر درمان و بیماران طی روزهای آتی بارگذاری خواهد شد .

نظر خودتان را ارسال کنید