روزه‌داران پیشوای ورامین میهمان سفره افطار بنیاد شدند.

در یکی از روزهای ماه مبارک رمضان _روز پنج‌شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵_ که همه میهمان خدایند، تمام مددجویان تحت پوشش پیشوای ورامین میهمان سفرۀ افطار بنیاد خیریه نیکوکاران شریف شدند.

در این ضیافت معنوی که جمع کثیری از ایتام، زنان و کودکان این منطقۀ محروم در آن حضور داشتند؛ با نزدیک شدن به لحظات ملکوتی اذان همگی دست نیاز به سوی خدا برداشتند تا در این لحظه‌های ناب و شیرین با او راز و نیاز کنند.

پرسنل واحد حمایتی بنیاد با کمک چند تن از نیکوکاران ساکن در آن منطقه با چیدن سفرۀ افطار (که شامل زولبیا و بامیه، سبزی، نان و پنیر، ماست، خرما، چای، شام و نوشیدنی بود) در حسینیۀ قمر بنی هاشم در کنار روزه‌داران عزیز افطار کردند.

این مراسم که هم‌چون سال گذشته استقبال بی‌نظیر مدعوین را در پی داشت علاوه‌بر بهره‌مندی از حس خوب همبستگی و کنار هم بودن فرصت خوبی برای اقامۀ نماز جماعت و دعا و استغفار برای همۀ اموات بود. فرصت بسیار با ارزشی که در آن روزه‌داران نه تنها برای خود برای کلیۀ درگذشتگان عزیزشان از خدای مهربان طلب آمرزش کنند و نیز برای سلامتی تمام خیرین و نیکوکارانی که خالصانه برای بر پا داشتن سنت‌ها و آیین‌های مذهبی تلاش می‌کنند.

رمضان - افطار

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد