خیریه نیکوکاران شریف
english

حمایت هنرمندان از پویش مردمی کمک به سیستان و بلوچستان

حمایت هنرمندان از پویش مردمی کمک به سیستان و بلوچستان

#من_همه_تو

 

گزارش حمایت هنرمندان از پویش مردمی کمک به سیستان و بلوچستان به دنبال پویش مردمی کمک به سیستان و بلوچستان ، شماری از هنرمندان کشورمان با نیکوکاران شریف همراه شده و صدای مردم مظلوم سیستان و بلوچستان شده‌اند.

پویش “من همه تو” برای جمع‌آوری کمک های مردمی جهت تهیه ی کپسول اکسیژن و لوازم و تجهیزات بهداشتی ضروری جهت مقابله با موج عظیم کرونای دلتا در سیستان و بلوچستان است ، که توسط بنیاد نیکوکاران شریف در تعامل با بنیاد نیکوکاری فرشته ها اعلام عمومی شد و بعد از تامین بودجه اولیه، اقدامات لازم برای تهیه و ارسال این الزامات حیاتی صورت گرفت .

شب گذشته محمدرضا گلزار عزیز که در جریان این پویش قرار گرفته بود ضمن ارتباط با تیم مشارکت های مردمی نیکوکاران شریف برای حمایت همه جانبه از این برنامه اعلام آمادگی کرد. پیرو این رویداد، هنرمندان عزیزی چون بهرام افشاری، رضا بهرام و داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) و امیر مقاره (ماکان بند) از این پویش استقبال کرده و عموم طرفداران و مخاطبانشان را به پیوستن به این حرکت جمعی دعوت کرده اند .

 

گزارش های تکمیلی از تهیه و ارسال کپسول های اکسیژن و وسایل بهداشتی و ضدعفونی کننده با تکمیل این پروژه، در وب سایت و شبکه های اجتماعی نیکوکاران شریف قرار خواهد گرفت .

نظر خودتان را ارسال کنید