برگزاری جشن بزرگ روز مادر

برگزاری جشن بزرگ روز مادر

همزمان با گرامیداشت روز احسان و نیکوکاری، جشن روز مادر به پاس قدردانی از عشق بی دریغ این فرشته های زمینی، با همت واحد حمایتی و توانمندسازی مؤسسه خیریه نیکوکاران شریف و حضور مادران و کودکان تحت پوشش و برخی از هنرمندان در تالار پذیرایی فدک همراه با برنامه شاد و سرگرم کننده برگزار شد.

بعداز ظهر پنجشنبه و در آستانه بزرگداشت روز مادر ، فرهنگسرای بهمن میزبان جمعی صمیمی از مددجویان شریف بود. صدای خنده های معصومانه کودکان در کنار مادران توانمندشان ، فضای تالار را آکنده شور و شادی کرده بود تا آنجا که حتی تیم حمایتی را هم به وجد آمده و با اشتیاقی دو چندان به پذیرایی هر چه بیشتر از میهمانانش ادامه داد.
در این دورهمی خصوصی، ساعت ها برنامه های شاد از جمله شعبده بازی، اجرای موسیقی، اجرای نمایش عروسکی کلاه قرمزی و پسرخاله که همیشه مورد استقبال کودکان و حتی بزرگترها بوده به اجرا رسید. با اتمام این برنامه دو ساعته، ضیافت نهاری به افتخان بانوان افتخار آفرین مددجو که توانسته بودند با دریافت آموزش مهارت های شغلی به درجه استقلال برسند برگزار شد و در آخر کارت های هدیه اهدایی مدیرعامل و بنیانگذار مؤسسه نیکوکاران شریف به مناسبت گرامیداشت روز مادر و عیدانه ای ویژه به ایشان اهدا گردید.

بنیاد نیکوکاران شریف | حامی ایتام و زنان سرپرست خانوار در مسیر توانمندسازی

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد