تقدیر ارزنده مددکاران از معلمان

دبستان راه زینب صبح شنبه 11 اردیبهشت از ساعت 9 الی 11 میزبان مددکاران نیکوکاران شریف بود. مددکاران بنیاد به نمایندگی از طرف این خانوادi بزرگ، با اهدای شاخه گل به معلمان و مربیان این واحد آموزشی از زحمات ستودنی این قشر زحمتکش تقدیر کردند.

طی برنامه بسیار شادی که از طرف بنیاد برای کلیه دانش‌آموزان این مدرسه در نظر گرفته شده بود؛ یکی از مددکاران طی سخنانی کوتاه به معرفی بنیاد پرداخت و اهداف و عملکردهای مقدس آن را برای آشناییِ بیش‌تر این عزیزان برشمرد. گروه هنری اشک و لبخند با اجرای موسیقی زنده، شادی مضاعفی را به این جمع کودکانه افزود و هیجان اجرای مسابقه با اهدای جوایزی نفیس از طرف بنیاد خیریه نیکوکاران شریف به دانش‌آموزان شرکت‌کننده خوش‌حالی وصف‌نشدنی این فرشتگان کوچک را چند برابر نمود!

در پایان این برنامه مددکاران ضمن پذیرایی و تشکر از استقبال بسیار گرم دانش‌آموزان، معلمان و مدیر مدرسه راه زینب (سرکار خانم یقین‌لو)، با حضور در کلاس‌ها شاخه‌های گل را به نشانه ادب و احترام به معلمان و مربیان این واحد آموزشی تقدیم نمودند و به آنها گفتند که یاد و خاطره‌شان همواره در دل تک‌تک دانش‌آموزان زنده خواهد بود و عطر مهربانی‌شان در مسیر زندگی‌شان جاری!

روز معلم

مددکاران و پرسنل بنیاد امور خیریه نیکوکاران شریف، شاگردان دیروز همان معلمانی هستند که عاشقانه و بی‌ریا دانش خود را روشنی‌بخش راه زندگی شاگردانشان کردند تا امروز با بهره‌گیری از همان آموخته‌ها راه درست زندگی را با دستگیری از ایتام و نیازمندان، آگاهانه و عاشقانه بپیمایند.

این‌ها همان کسانی هستند که با جان‌دادن به حروف الفبای فارسی، خواندن و نوشتن را آموختند و آموختند که با الفبای عشق و مهربانی کتاب زندگی را خواندنی‌تر بنویسند و هم‌چون قهر و آشتی‌های دوران کودکی اجازه ندهند که کینه و نفرت حتی برای یک لحظه میهمان قلب پاکشان شود.

آری، امروز بنیاد امور خیریه نیکوکاران شریف به خود می‌بالد که مددکاران و پرسنلش همان کسانی هستند که یاد گرفته‌اند زندگی را با تمام دلتنگی‌ها و یک‌رنگی‌هایی که در نگاه معصومانه ایتام می‌بینند، بپذیرند و هر روز که از خواب بیدار می‌شوند با نگاه به آسمان صاف و آبی تصویری از یک روز قشنگ کشیده و با دلی سرشار از عشق و امید به سبزه‌زاران پراحساسی که مملو از یاد خداست بیندیشند!

“معلمان عزیز، روزتان مبارک”

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد