به پیشواز میهمان زمینی مرداد

به پیشواز میهمان زمینی مرداد

اهدای سیسمونی به بانوان مددجو، یکی از مهمترین رویکردهای موسسه خیریه نیکوکاران شریف در آستانه شروع و تثبیت یک زندگی است تا کمی دغدغه از دوش مادرانی که ناخواسته در شرایط نابسامان زندگی قرار گرفته است بکاهد.
برابر گزارش دریافتی از واحد حمایتی و توانمندسازی، در اواخر تیرماه پرونده سیسمونی بانوی مددجو که پدرش چند سالی است دچار سرطان استخوان شده، مادرش دچار بیماری شدید ستون فقرات بوده و همسرش که یک کارگر ساده است مورد بررسی قرار گرفت. مطابق اطلاعات میدانی دریافتی این مهم مسجل گردید که همسر ایشان حتی از بنیه کافی برای پاسخگویی به مخارج زندگی روزمره برخوردار نبوده و در سوی دیگر نیز مادر در ماه های انتهایی بارداری است.
ازاین رو پس از تأیید اطلاعات در کمیسیون مربوطه، تمامی اقلام مورد نیاز ازجمله چند دست لباس، اقلام بهداشتی مخصوص کودک، عروسک، وسایل بازی، تخت، کالسکه و سایر وسایل مورد نیاز تهیه و در اختیار این خانواده قرار گرفت .
امیدواریم تا با حمایت خیرین شریف، بتوانیم دختران و مادران بیشتری را به آرزوهای نیکشان برسانیم.

شما نیکوکاران عزیز می توانید برای حمایت از خانواده های نیازمند با ما همراه شوید و حمایت های نقدی خود را از طریق کلیک بر روی دکمه حمایت میکنم به دست زنان سرپرست خانوار، کودکان بی سرپرست و خانواده های به شدت نیازمند برسانید.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد