برگی دیگر از افتخارات این بنیاد رقم خورد

برگی دیگر از افتخارات این بنیاد رقم خورد

نخ… سوزن …پارچه…
یار دیرینه خیاط و خیاط باشی
شغلی شریف و سخت
و چرخ هایی که کارمیکند به دست مددجویانی که دوست داشتند ماهیگیری یاد بگیرند نه خوردن ماهی را …
بنیاد خیریه نیکوکاران شریف در راستای ارتقای کیفیت زندگی بانوان مددجوی تحت پوشش خود تلاش کرد تا کاری بزرگ برای درآمد زایی این عزیزان به ثمر برساند که پس از انجام بررسی های لازم، آموزش و به دنبال آن اشتغال به حرفه خیاطی را برای این عزیزان برگزید که با تلاش و کمک شما مهربانان مفتخر به تجهیز و راه اندازی کارگاه خیاطی این‌مجموعه شدیم.


در همین راستا به اطلاع شما نیکوکاران می رسانیم که در حال حاضر این مجموعه با مجهز شدن به چرخ های کاملا حرفه ای و با حضور مربیان باسابقه مشغول به آموزش بانوان تحت پوشش خود بوده و این مددجویان هم اکنون همزمان با آموزش مشغول به کار در این کارگاه هستند و برای خانواده خود نان آوری میکنند.
امید است این آموزش و اشتغال، به یاری خداوند و به لطف کمک های شما مسیری روشن برای زندگی این نیازمندان باشد تا با آموزش هایی لازم بتوانند لقمه نانی حلال بر سر سفره های خود ببرند.
خوشحال و خرسندیم که توانستیم مددی باشیم در زندگی مددجویان خود تا با تلاش و آموزش این هنر سفره هایشان رونق بگیرد و خرسندتریم از اینکه دست یاری شما همچنان در دستانمان زنجیر است و صفای قلب های مهربانتان بدرقه کارمان و این افتتاح افتخاری دیگر است در دفتر تلاش این بنیاد.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد