برگزاری کلاس‌های آموزش کامپیوتر و زبان انگلیسی

با استقبال بسیار گرم مددجویان از کلاس‌های تابستانی سال گذشته، امسال نیز برگزاری این کلاس‌ها هم‌چنان به قوت خود باقیست.

بی‌شک آنهایی که مزۀ شیرین آموختن را چشیده‌اند تحت هر شرایطی این مسیر دشوار و زیبا را طی می‌کنند. در این میان بنیاد خیریه نیکوکاران شریف از بدو تأسیس این مؤسسه مردم‌نهاد عزیزانی را که به دلایل مالی از تحصیل و کسب مهارت‌های هنری بازمانده‌اند در محیطی بسیار مناسب و در حضور اساتید و مربیان مجرب به ارتقای علم و دانش فرامی‌خواند.

فراگیری علم کامپیوتر که به مدد آن دسترسی به اطلاعات و یافته‌های جدید علمی روزنه‌های جدیدی از دنیای علوم مختلف را به روی کاربران آن باز می‌کند، امروزه یکی از ضروریات انکارنشدنی تمام دانش‌آموزان و دانشجویان در مقاطع گوناگون است و در این میان یادگیری زبان انگلیسی ارتباط با منابع دیگر را برای تحقیقات و تبادل اطلاعات در زمینه‌های متعدد را به آسانی ممکن می‌سازد.

برای بنیاد خیریه نیکوکاران شریف افزایش سطح علمی مددجویان تحت پوشش ساکن در تهران، ورامین و شهر ری یکی از مهم‌ترین و باارزش‌ترین اهداف در نظر گرفته برای بهبود سطح زندگی این عزیزان است تا آنها با بهره‌مندی از استعدادها و خلاقیت‌ها، توانایی‌های فطری را با تلاش خود و کمک نیکوکاران برای یک زندگی بهتر و بانشاط‌ به ثمر بنشانند.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد