اهدای سبد کالای پاییزه به مددجویان | سبد نیکی

اهدای سبد کالای پاییزه به مددجویان | سبد نیکی

با پیوستن نیازمندان جدید به جمع مددجویان خیریه نیکوکاران شریف ، ابعاد مختلفی از نیازهای آنان ارزیابی و به ترتیب اولویت در واحد حمایتی و توانمندسازی در مسیر رفع آنها برنامه های متناسب به انجام می رسد.
یکی از مهمترین رویکردهای این نهاد مردمی، اهدای مستمری ماهانه و همچنین سبد کالای خانوار است که خود شامل محصولات غذایی و بهداشتی است تا با تامین ریزمغذی های مورد نیاز بدن شاخصه های بهبود جسمی به مرحله ی تثبیت برسد.

در این مسیر و همزمان با آغاز فصل پاییز، با پویشی تحت عنوان سبدنیکی به جمع آوری کمک های مردمی جهت تهیه و تامین سبد کالای خانوار نیازمند پرداختیم. به لطف خدا و حمایت خیرین همیشه همراه توانستیم همانند دوره های پیشین مانند سبدکالای ماه رمضان (فصل تابستان)، سبد کالای عیدانه (فصل بهار) و … در فصل پاییز نیز به تامین سبد کالای مورد نیاز خانوار نیازمند که اکثر آنها شامل زنان سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست می شوند دست یابیم.

اهدای سبد کالای به افراد نیازمند فصل پاییز موسسه خیریه نیکوکاران شریف

به لطف خدا در فصل پاییز نیز به همت خیرین شریف سبد کالای غذایی و پوشاک به 10.000 نفر مددجوی نیازمند تحت پوشش موسسه خیریه نیکوکاران شریف در تهران، گیلان و ورامین اهدا گردید. از جمله اقلام این سبد می توان به برنج، انواع حبوبات ، روغن مایع، رب، ماکارونی، گوشت مرغ، رشته پلویی، رشته آشی، سویا، پودرکتلت، عسل، حلواشکری، تن ماهی، خرما و انواع مواد شوینده شامل خمیردندان، مایع سفیدکننده، صابون، شامپو و مایع ظرفشویی اشاره کرد.

اهدای سبد کالای به افراد نیازمند فصل پاییز موسسه خیریه نیکوکاران شریف

اهدای سبد کالای به افراد نیازمند فصل پاییز موسسه خیریه نیکوکاران شریف

بی شک با مهربانی و حمایت شما خیرین عزیز است که می توانیم در این مسیر خیر گام برداریم. از همه شما نیکوکاران عزیز که در این پویش همراهمان بودید بسیار سپاسگزاریم. انشاالله حمایت هایتان مقبول درگاه حق قرار بگیرد.

ما مطمئن هستیم با کمک هم، می توانیم ایرانی بهتر را بسازیم.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد