خیریه نیکوکاران شریف
english

اطلاعیه مهم

اطلاعیه مهم

دلگرمی، قوت قلب و پشتوانه‌ی همیشگی ما حمایت‌های بی دریغ، دل‌های بی ریا و دست‌های بخشنده‌ و مهربان شما همراهان عزیز و شریف است که مفهوم خانواده را معنا بخشیده‌اید .

خانواده‌ای به بزرگی نیکوکاران شریف!

به استحضار شما نیکوکاران می‌رسانیم که از سال جدید جذب حمایت‎‌های مالی صرفاً به صورت عام صورت می‌پذیرد و در ادامه نیز بنیاد بر اساس نیازسنجی‌های انجام شده و به ترتیب اولویت، کمک‌های شما را به مددجویان می‌رساند تا بدین ترتیب همه کودکان و مددجویان از میزان برابری از توجه برخوردار شوند.

از جمله علل این تصمیم می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم:

  • از آنجایی که ممکن است حامیان در انتخاب کودک مورد حمایت، معیارهایی چون چهره ، نام و … را در نظر بگیرند، باقی کودکان از دایره انتخاب آنها خارج شده و مورد حمایت قرار نمی‌گیرند . سعی ما بر ایجاد فرصت های برابر برای همه کودکان است .
  • در این رویکرد کرامت انسانی کودک و خانواده اش بهتر حفظ می‌شود و امکان افشای هویت ایشان به صفر می رسد .
  • در رویکرد جدید فرصت بیشتری برای آشنایی حامیان با بقیه خدمات حمایتی ایجاد می‌شود و نیکوکار می تواند با دریافت توضیحات مرتبط از سوی مددکار در یک یا چند حوزه به یاری کودکان و مادرانشان بشتابد .
  • حمایت‌های عام و همگانی باعث برقراری عدالت بیشتر بین مددجویان شده و امکان دریافت حمایت هایی یکسان را از سوی خیرین ممکن می سازد که در نهایت به رشد همه جانبه استعدادهای کودک می انجامد .

 

مؤسسه نیکوکاران شریف در سرفصل های حمایت آموزشی و تحصیلی، تامین مسکن، تامین لوازم ضروری منزل، پوشاک مددجویان، تامین جهیزیه و سیسمونی، هزینه های درمانی و بیمارستانی، تامین و اهدای سبد کالا، آزادسازی زندانیان سرپرست ناشی از جرایم غیرعمد مالی، پرداخت مستمری و اشتغالزایی و توانمندسازی آماده دریافت کمک های مشفقانه شما عزیزان است .

نظر خودتان را ارسال کنید