آغاز ساخت خانه های بهداشت و درمان مناطق زلزله زده کرمانشاه

آغاز ساخت خانه های بهداشت و درمان مناطق زلزله زده کرمانشاه

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، عملیات ساخت خانه های بهداشت در روستاهای چقاگل، تنگه شوهان و باقرآباد از توابع اسلام آباد غرب که در حادثه زلزله کرمانشاه دچار تخریب صد در صد شده بودند به همت موسسه خیریه نیکوکاران شریف و بنیاد فرشته ها آغاز شد .

زلزله اسلام آباد غرب

شیوا محمدی نیک مدیر عامل این نهاد مردمی ضمن اعلام این خبر افزود: پیرو قرارداد منعقده با دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه که در پی تعاملات با معاونت اجتماعی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نیاز سنجی درباره اهم معضلات منطقه به بحث و بررسی گذاشته شده بود ، مقرر گردید تا با توجه به بیم بروز یک بحران در زمینه عفونت های ناشی از فاضلاب و کمبود اقلام بهداشتی ، نسبت به همیاری در ساخت خانه های بهداشت تخریب شده ورود شود .

معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان یکی از امضاء کنندگان این تفاهم نامه، از مسئولیت شناسی و مشارکت جمعی آحاد مختلف اجتماعی در سطح کشور در ترمیم خرابی های ناشی از زلزله ابراز خرسندی نمود.

خانه بهداشت کرمانشاه

دکترسید محمد هادی ایازی ضمن قدردانی از تمامی سازمان ها، نهادها و آحاد خیّر کشور که با مسئولیت پذیری جمعی خود ، در بازسازی مناطق آسیب دیده به ایفای نقش می پردازند گفت: معاونت اجتماعی وزارت بهداشت در جهت هدایت و سوق دادن مساعدت های مردمی به نواحی آسیب دیده، تا بازسازی تمامی خرابی ها، نهایت تلاش را به عمل خواهد آورد.

پروژه ساخت خانه بهداشت

همچنین رضا منصورنیا مدیر ارتباطات نیکوکاران شریف از برگزاری آیین تکریم خیرین مشارکت کننده در ساخت این مراکز ، همزمان با عید سعید غدیرخم در کرمانشاه با حضور جمعی از شخصیت های کشوری و لشگری خبر داد.

حساب بانک ملت به شماره 7575353510 برای جذب کمک های مردمی خیّرین جهت پروژه های در حال احداث توسط این دو بنیاد خیریه معرفی شده است. همچنین برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره ارتباطات مردمی پروژه #اینجاکرمانشاه می توانید با شماره 66572017-021تماس حاصل فرمایید.

جهت پرداخت کمک های نقدی خود به صورت آنلاین می توانید از طریق کلیک بر گزینه «حمایت آنلاین» اقدام نمایید.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد