خیریه نیکوکاران شریف
english

آزمایش ژنتیک دنیا با موفقیت انجام شد

آزمایش ژنتیک دنیا با موفقیت انجام شد

مرحله‌ی نخست درمان،آزمایش ژنتیک

با یاری شما نیکوکاران و تلاش‌های واحد حمایتی نیکوکاران شریف موفق شدیم هزینه آزمایش ژنتیک دنیا را جمع آوری کنیم و دنیا و مادرش را برای انجام این تست همراهی کردیم.طبق گفته های پزشک معالج، قبل از بررسی این آزمایش هرگونه تشخیصی مبنی بر طرح علت تشنح های دنیا خطای پزشکی محسوب می شود.

تحلیل نتیجه ی آزمایش ژنتیک در ایران انجام نمی شود و از این رو برای بررسی آن در کشور آلمان شصت روز زمان لازم است و امیدواریم تا در این فاصله ، دنیا تشنج یا درد شدیدتری را تجربه نکند ؛ صدالبته که تیم پزشکی ما در کنارشان خواهد بود.
بی شک با روشن شدن نتایج تست ژنتیک ، شما همراهان را از اخبار تکمیلی مطلع خواهیم کرد و دوباره در کنار هم برای بهبود دنیا تلاش می کنیم . پرونده‌ی دنیا داستانی ادامه‌دار است که لحظه لحظه زندگی اش برای ما مسرتی است . در کنار هم حامی این شکوفه‌ی زیبا هستیم و به امید حق تعالی شاهد رشد و بالندگی اش خواهیم بود.

تهیه مسکن برای خانواده دنیا

در این فاصله همچنان در تلاشیم تا مبلغ ودیعه‌ی مسکن خانواده‌ی دنیا را تهیه کنیم تا بتوانیم بار اضطراب ناشی از عدم سرپناه را از دوش این خانواده کم کنیم.علی رغم اینکه واحد‌های حمایتی ما پیگیرانه درصدد پیدا کردن مسکن مناسبی برای این خانواده اند .کماکان نیاز به مشارکت خیرخواهان داریم.
از شما انسان دوستان با امید و محبت دعوت میکنیم تا همتی دیگر کرده و دست در دست هم تا عید غدیر خم  این مادر ، دختر و پدر بیمارش را در منزلی نو مهمان کنیم .

خاطرمان باشد، این کمپین بنام دنیا و برای زندگی ادامه دارد.

نظر خودتان را ارسال کنید