سایت کمک به نیازمندان در همه جای دنیا یک هدف دارد!

بگذارید این‌بار از این‌که چقدر باید به مساله کمک به نیازمندان توجه کرد، بگذریم. بیایید فرض را بر این بگذاریم که به آن حد از سلامت و اعتنای اجتماعی رسیده‌ایم که اهمیت و ضرورت این کار را درک کرده و سایت کمک به نیازمندان مساله ای شناخته شده برای ما است. با علم به تمام این موضوعات، بد نیست راجع به برخی کمک‌های خاص و متفاوت برای کمک به نیازمندان در ایران و جهان آشنا شویم.

سایت کمک به نیازمندان

خیریه آب، یک سایت کمک به نیازمندان آب می‌باشد. این خیریه روش‌های متفاوتی برای کمک کردن را پیش روی شما قرار می‌دهد. هدف اصلی این خیریه فراهم کردن آب سالم و تمیز برای نیازمندان است. از هر ۱۰نفر، ۱ نفر آب آلوده استفاده می‌کند. در این سایت کمک به نیازمندان (www.charitywater.org) روش‌های زیر به شما پیشنهاد می‌شود:

  • با ۳۰ دلار به یک نفر آب سالم برسانید.
  • یک کار خلاقانه برای جمع‌آوری کمک انجام دهید.
  • به انجمن‌های ماهانه آن‌ها بپیوندید.
  • اگر از توانایی مالی خوبی برخوردار هستید، حامی یک پروژه سالم‌سازی آب شوید.
سایت کمک به نیازمندان

 سایت عطش، یک سایت کمک به نیازمندان است که به روش بسیار جالبی، کمک به نیازمندان را مانند یک سرگرمی برای عموم مردم جلوه می‌دهد. راه‌های جذاب و متفاوت و البته کاملا رایگانِ کمک به نیازمندان در این سایت باعث می‌شود شما بلادرنگ کمک کنید. در این سایت کمک به نیازمندان (www.thehungersite.com) برای نیازمندی‌های متفاوت دکمه‌هایی قرار گرفته که شما تنها با کلیک کردن روی آن‌ها به آن نیازمندی کمک کرده‌اید و هزینه‌ی این کار شما را سایتی که مورد کلیک واقع شده می‌پردازد.

موسسه خیریه Poppy Appeal یک کار خلاقانه برای کمک به نیازمندان ابداع کرده است. این موسسه امکان کمک از طریق موبایل را فراهم کرده است. علاقه‌مندان باید وارد سایت کمک به نیازمندان این موسسه شوند و نرم‌افزار موبایلیِ کمک به نیازمندان را از آنجا دانلود و نصب کنند. در ازای هر کمک به نیازمندان یک عکس پس‌زمینه رایگان به آن‌ها داده می‌شود.

مساله کمک به نیازمندان روز به روز در جامعه مهم‌تر می‌شود. البته با افزایش آگاهی و حس انسان‌دوستانه جمعی،این مسیر شاید  کمی راحت‌تر طی شود. اما هنوز راه زیادی برای طی شدن مانده است. در ایران هم سایت کمک به نیازمندان بسیار جای خود را میان انسان‌دوستان و خیرین باز کرده است. حتی بسیاری از این افراد خیرخواه روش‌های متفاوت و شخصی را برای سایت کمک به نیازمندان عملی می‌کنند.

البته مساله مهمی که همواره وجود دارد اعتماد نکردن به کلاهبردارانی است که از این طریق سوءاستفاده می‌کنند. بهترین راه همواره از طریق سایت کمک به نیازمندان میسر می‌شود. همانطور که در مطالب قبلی هم اشاره شد، هر خیریه‌ای با تکیه بر برخی موارد خاص روند کاری خود را شکل می‌دهد. بنیاد خیریه نیکوکاران شریف ویژه نیازمندان و ایتام، همواره سعی بر این داشته که با کمک شما مردمِ نوع‌دوست و خیر، دستِ یاری برای نیازمندان باشد. شما مردم عزیز می‌توانید با کمک‌های متفاوت خود در راستای کمک به نیازمندان، در این کار خیر ما را همراهی کنید.