با فرا رسیدن اربعین حسینی سفره اطعام در روستای زواره ور ورامین پهن می شود

در هیاهوی دلهره آور چرخش چرخهای ارابه آهنین، باز صدای دلنشین زیارت عاشورا می پیچد…

دوباره در صبح پاییزی دیگری، دستهای نیاز نیکوکاران شریف به سوی آسمان بلند می شود تا با زمزمه کلام خدا و حدیث کساء، شفاعت حسین (ع) را در یوم الورود از خدای مهربان خواستار شوند.

IMG_0503

باز جمعی از مددکاران از دل جاده دراز تهران- ورامین عبور می کنند تا به انسانهایی از جنس خودشان برسند و بگویند: ما و شما مدتهاست که دلمان را ازغبار زدوده ایم و امروز قرار است در محفل دیگری برای زنده نگه داشتن یاد حسینی که برای آزادگی و اقامه نمازبه جمع شهدای اسلام پیوست، نوحه بخوانیم. به آنها بگویند: قرار است در میان دود اسپند و عود، برای حسین شهید اشک بریزند و باصدای نوجوان مددکار، سجاد، به نماز جماعت بایستند.

IMG_0512

به این ترتیب روز جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳ به مناسبت گرامیداشت اربعین حسینی، ۴۲ تن از مددکاران بنیاد خیریه نیکوکاران شریف بار دیگر راهی روستای زواره ور ورامین شدند.

IMG_0579

پس از ورود مسافران به روستا، تمام اهالی و بروبچه های بنیاد در مسجد صاحب الزمان این روستای کوچک به عزاداری امام حسین(ع) پرداختند. بعد از اقامه نماز جماعت ظهر، مردان و زنان و کودکان زواره ور و نیزعده ای که از قرچک ورامین به آنجا آمده بودند بر سر سفره احسانی که از طرف مدیریت بنیاد خیریه نیکوکاران شریف تدارک دیده شده بود؛ با غذای گرم و نوشیدنی اطعام شدند.

IMG_0603

IMG_0711

دوست بسیار خوبمان جناب آقای بوربور نماینده شورای روستا و آقای طباطبایی و خانم طباطبایی نهایت همکاری را با بنیاد خیریه بعمل آوردند. ضمن آرزوی سلامتی برای این عزیزان، صمیمانه از آنها قدردانی می شود.

IMG_0730

همین طور ازاهالی بسیار خونگرم روستای زواره ور که در این مراسم حضور فعال داشتند، و نیز از زحمات ارزشمند و بی دریغ همکاران بنیاد خیریه نیکوکاران شریف به ویژه برادر گرانقدرمان جناب آقای علیرضا جمشیدی که بی وقفه در راستای نیل به اهداف بنیاد خیریه تلاش می کنند، سپاسگزاری می شود.

لغو پاسخ

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد