افتخارآفرینی مددجوی بنیاد در “مسابقات تکواندو”

عرصۀ ورزش، میدانی سالم برای ایجاد نشاط و شادابی بوده و از دیرباز همواره مورد توجه زنان، مردان، کودکان و نوجوانان علاقمند قرار گرفته است. در این میان کودکان و نونهالان با فعالیت در رشته‌های مختلف ورزشی علاوه‌بر حفظ سلامت جسمانی و روحی، در مسیری صحیح به تخلیۀ هیجانات و عواطف خود می‌پردازند.

بنیاد خیریه نیکوکاران شریف با دایرنمودن کلاس‌های مختلف ورزشی و نیز فراهم‌کردن امکانات لازم اعم از وسایل ورزشی، کفش و لباس برای تمامی مددجویان علاقمند، آنها را تا ایستادن بر روی سکوی قهرمانی پشتیبانی می‌کند.

آرش، مددجوی ۱۰ سالۀ بنیاد و دانش‌آموز کلاس چهارم دبستان، هفتۀ گذشته در اولین روز از زمستان ۹۵، با کسب مقام سوم، مدال برنز این دوره از مسابقات باشگاهی را در رشتۀ “تکواندو” به خود اختصاص داد.

استاد فرهیخته و بااخلاق وی، جناب آقای آروان، اعلام کرد: «بسیار خوش‌حالم که این ورزشکار کوچک در طی مدتی بسیار کوتاه، پیشرفت چشمگیری داشته و با استعداد و پشتکاری که دارد آیندۀ او را بسیار روشن می‌بینم.»

تمام اعضای خانوادۀ نیکوکاران موفقیت این مددجوی دوست‌داشتنی را که سال‌هاست سایۀ پدر را بر سر ندارد؛ به او و خانوادۀ محترمش تبریک گفته و برای او پیشرفت روزافزون آرزو کردند.

به این ترتیب قهرمانی آرش برگ دیگری به افتخارات بنیاد امور خیریه نیکوکاران شریف افزود. در کنار استمرار حمایت‌های مالی و معنوی بنیاد، هدیۀ بسیار نفیسی از طرف مدیریت بنیاد امور خیریه نیکوکاران شریف، سرکار خانم دکتر محمدی‌نیک، به این ورزشکار کوچک و پرتلاش اهدا شد.